نه به گرانفروشى

amooei

کاربر سایت
Nov 14, 2013
195
من بازم میگم کسایی عضو این کمپین ها میشن که نمیتونن بخرن با این قیمتها.

کسی که پولش رو داره میخره و براش مهم نیست بقیه میتونن بگیرن یا نه. پس این کمپین به جایی نمیرسه. چون همیشه خریدار هست.

من واسه این گفتم که کسیکه نمیخره خودش رو از لذت داشتن جنس بروز محروم میکنه. چون محکوم هست که بخره.

و یه مسئله دیگه.

تو فروم لیون هم گفتم که میانگین سنی این کمپین پایینه. چرا ؟ چون یارو میشینه قیمت کارت رو در ارز ضرب میکنه و ییهو میبینه خدا تومن داره پول اضافی میده. فکر نکنم کسیکه تجربه داشته باشه یا از سطح تفکر بالایی برخوردار باشه همچین اشتباهی بکنه. چرا سطح تفکر پایین ؟ چون فکر میکنه کارت گرافیک یا هر وسیله ای شلغم هست که با خرید تعداد نصف قیمت باهاش حساب میکنن.

اولا اين كمپين فقط براى اختلاف نظر تو تفاوت قيمتها طرح نشده و اگر فقط يكبار متن رو كامل خونده باشيد كه نخونديد ميبينيد به سيستم بى نظارتى بر قيمتها و ارائه خدمات پس از فروش و سو استفاده هاى كلان اعتراض شده و درضمن موضوع ضرب كردن قيمت دلار در تومان و رسيدن به اختلافش نيست، اولا كه اختلاف بماند كه بسيار معنى داره، ثانيا موضع سر اينه كه
١-وقتى يك قطعه در دنيا كاهش قيمت يافته، اينجا هيچ كاهش قيمتى پيدا نميكنه
٢- وقتى يك قطعه در دنيا با برتريهاى سخت افزارى و قيمتى نسبت به قطعات پيشين عرضه ميشه، اينجا وارد نميشه تا اون بنجولهاى قبلى بفروش برسن و بادنكنه، و اگرم وارد بشه در كمال تعجب و با وجود انتظار بر قيمت پايين ترش، گرون تره
و مثالهاى فراوون ديگه، لطفا مدام حرفاي تكراري رو تكرار نكنيد ديگه اهداف كمپين مشخصه و مطرح هم شده اگه بخونيد.

mehran maker

کاربر سایت
May 29, 2013
755
نام
مهران
سلام...
هر چی سفارش بدیم میارن؟ فقط از آمازون یا ebay هم کار میکنن؟
اینطوری خیلی خوبه ولی به شرط اینکه هزینه گمرکش گرون درنیاد.
والا تعدادشون خیلی زیاده اما بگرد معتبر هاشونو پیدا کن و بشون میتونی پیام بدی و بگی هزینه این جنس بعد از گمرک و اینا چقدر در میاد اونم بهت میگه . . . دیگه میل خودته بخری یا نه . . . هر کدومشون هم یه جور کار میکنه . . . یکی همه چی میاره . . . یکی لوازم گیمینگ میاره

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
من كه روزي بخوام كنسول بخرم خودم ميرم دبي ميخرم ميارم حالا درسته هزينه سفرم مياد روش ولي باز از اين بهتر هست كه توي كيسه يه مشت دلال بره

آخرین ویرایش:

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
High Voltageحرفی که زده درسته و دقیقا عین حقیقته که اکثر کسایی که غر زدن اصلا خریدار اینچیزا نیستند حالا هر کس هر توجیهی داره برای خودش نگه داشته باشه چون این حقیقت جامعه ی ماست
اما من به عنوان کسی که میلیونی واسه قطعات کامپیوتر و کنسول و گیم خرج میکنه از هر کمپینی که با این فروشنده ها مخالف باشه حمایت میکنم و هستم چون انصافا خیلی گرونفروشند اگر با قیمت درست محاسبه بشه کسایی دیگه هم صاحب این قطعات میشند و ازش لذت میبرند

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
ما نفهمیدیم شما تو این مقاله دقیق چه گفتی ده پاراگراف فقط از گارانتی حرف زدین بعد یکدفعه گفتین نخرین گران فروشی و غیره

• Like
Reactions: HIGH VOLTAGE

amooei

کاربر سایت
Nov 14, 2013
195
High Voltageحرفی که زده درسته و دقیقا عین حقیقته که اکثر کسایی که غر زدن اصلا خریدار اینچیزا نیستند حالا هر کس هر توجیهی داره برای خودش نگه داشته باشه چون این حقیقت جامعه ی ماست
اما من به عنوان کسی که میلیونی واسه قطعات کامپیوتر و کنسول و گیم خرج میکنه از هر کمپینی که با این فروشنده ها مخالف باشه حمایت میکنم و هستم چون انصافا خیلی گرونفروشند اگر با قیمت درست محاسبه بشه کسایی دیگه هم صاحب این قطعات میشند و ازش لذت میبرند
اكثر افرادى كه اصلا اين فاروم ميان حتما خريدار هم هستن، مگر اينكه منظور شما از خريدار كسى باشه كه به محض ورود جديدترين جنس و فضايى ترين قيمت قصد خريدشو داشته باشه، وقتى چنين شرايطى هست مسلم قدرت خريد هم كمه نه انگيزه خريد!

• Like
Reactions: _ARTAS_

amooei

کاربر سایت
Nov 14, 2013
195
ما نفهمیدیم شما تو این مقاله دقیق چه گفتی ده پاراگراف فقط از گارانتی حرف زدین بعد یکدفعه گفتین نخرین گران فروشی و غیره
شايد براى شما متنش قابل هضم نيست و درينصورت عذر خواهى ميكنيم، به هر حال ممنون كه خونديد چون اكثريت كه مشكل دارن با اين كمپين اصلا اونو نخوندن!

• Like
Reactions: mobile1199

HIGH VOLTAGE

Gold User
Dec 2, 2011
1,525
نام
علی
من نمیدونم امثال شما چه دردی دارید که ملت رو دارید ناامید میکنید ؟!حتما هم صنف اون دوستان دلالید دیگه !
عزیز من ادم پول دار قدر پولش رو بیشتر از من شوما میدونه که الان شده پول دار (البته یه عده از ما بهترون رو فاکتور بگیر)
دوما این کمپین برای احترام گذاشتن به هوش من شما هستش عزیز من من الان جایی زندگی میکنم که اگه مشکل خدمت نداشتم میتونستم راحت با 3.5 تومن برم ترکیه یه کارت بخرم اونجارم بگردم برگردم خونم.
از طرفی میگید در مورد چیزی هم خلاصه یه سود حساب شده ای هست اما اینجا همه چی خرکی داره پیش میره اقا 400 دلار * 3500 میشه 1400 واردات با گمرکش بترکه بشه 500 حالا اینا رو تعداد میارن
شد 1.900 ما هم ادم های خوش قلبی هستیم بزار اینا از رو هر کارت 300 تومن هم سود کنن (پول باد اورده !!) شد دقیقا 2.200 حالا الان چرا کارت قیمت خورده 3 تومن ؟!!؟
اره دادا ماهم خونمون پشت کوهه حالیمون نیست اصلا چه خبره....
حالا جالب اینه که الان ps4 که 350 دلاره میشه 1.300 هم خریدش یعنی تقریبا به قیمت دلاری خودش !!!

من قصد نا امید کردن کسی رو ندارم. نظر خودمو میگم.

در مورد قیمت کارت هم ، من منتظر 1080 هستم. 2 تا هم میخوام بخرم. واسم هم فرقی نداره که 3000 تومن باشه یا 3500. روز اول هم نمیگیرم. البته ربطی به کمپین هم نداره. هم کارت نیست هم پولش نیست.:D

قیمتش هم الان 600 دلاره. با مالیات اونور میشه 672 دلار. این قیمت دلاریش.

حمل و نقلش رو نمیدونم ولی برای اجناسی که خودم ار اونور میخرم کف قیمت 15 دلاره. دیگه از این کمتر جنس باید با پای خودش بیاد.

گمرک اینور هم خدا رو شکر هزینه ای نداره از 10% هست تا 45 %. همه این مبالغ رو تو 15 سال به چشمم دیدم.

میمونه سود فروشنده و گارانتی که اونم 15 % بزارین.

600+12%x600+15$=678x3500=2,400,000+15%=2,760,000+15%=3,100,000

این میشه قیمت کارت فاندر 1080. فروشنده کجا گرون میده ؟ به من نیشان بده .

شما که پولش رو داری اگر راست میگی یه عکس از این کارت هایی که به روز خریدی بزار ببینیم تا همه بدونن چقد پولداری

من که گفتم میانگین سنی کمپین پایینه و کسایی توش عضون که پول تو جیبی از بابا میگیرن.

در ضمن سیستم قبلی من تو همین سایت هست. از نوشته هام بگردی پیداش میکنی.

قسمت شه سیستم جدید هم بزودی ضمیمه میشه.

می خوای دیجیکالا یه هدفون موبایل نشونت بدم که 20دلار میده 200هزار تومن؟ :D

یدونه هدفون 20 دلاری رو من خودم بخوام بخرم تکی واسم 185,000 تومن میفته. دیجی کالا اگه تعداد خیلی زیاد بیاره که اونم شک دارم فقط تو هزینه حملش واسش کم میفته. نهایت بشه 140 تومن.

من الان هدفون Sennheiser HD 800 S رو خریدم 7,300,000 تومن. قیمت دلاریش هم تو آمازون 1700 دلار هست.

باز میتونین بگه فروشنده دزده ؟

اولا اين كمپين فقط براى اختلاف نظر تو تفاوت قيمتها طرح نشده و اگر فقط يكبار متن رو كامل خونده باشيد كه نخونديد ميبينيد به سيستم بى نظارتى بر قيمتها و ارائه خدمات پس از فروش و سو استفاده هاى كلان اعتراض شده و درضمن موضوع ضرب كردن قيمت دلار در تومان و رسيدن به اختلافش نيست، اولا كه اختلاف بماند كه بسيار معنى داره، ثانيا موضع سر اينه كه
١-وقتى يك قطعه در دنيا كاهش قيمت يافته، اينجا هيچ كاهش قيمتى پيدا نميكنه
٢- وقتى يك قطعه در دنيا با برتريهاى سخت افزارى و قيمتى نسبت به قطعات پيشين عرضه ميشه، اينجا وارد نميشه تا اون بنجولهاى قبلى بفروش برسن و بادنكنه، و اگرم وارد بشه در كمال تعجب و با وجود انتظار بر قيمت پايين ترش، گرون تره
و مثالهاى فراوون ديگه، لطفا مدام حرفاي تكراري رو تكرار نكنيد ديگه اهداف كمپين مشخصه و مطرح هم شده اگه بخونيد.

من جزو اولین نفراتی بودم که عضو کمپین شدم. تو لیون فعالیت خودش رو شروع کرد. تو کانالش هم 20-30 تا عضو داشت. ولی دیدم همه بچه سال هستن و خرید جنس از خارج رو با خرید از بقالی سر کوچه مقایسه میکنن.

هر وقت ایران عضو اقتصاد جهانی شد اونوقت بگین چرا اونور ارزون شده و اینجا نشده. جنسهای اینجا با کلی مکافات و دور زدن تحریم و تبدیل چند باره ارز میاد میرسه دست مشتری.

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
اجناس و وسایلی که اینجا حتی نماینده رسمی فروش نداره و به طور مثال فقط سونی بخاطر تحریم که برداشته شده میگه من سیستم ویدیو عقاب نمیفرستم ایران همین چند روز پیش گفتن اونوقت انتظار دارین تا جنسی اونور اف خورد و ارزون شد اینجا کاهش قیمت پیدا کنه !

_ARTAS_

کاربر سایت
Sep 26, 2012
25
در مورد قیمت کارت هم ، من منتظر 1080 هستم. 2 تا هم میخوام بخرم. واسم هم فرقی نداره که 3000 تومن باشه یا 3500. روز اول هم نمیگیرم. البته ربطی به کمپین هم نداره. هم کارت نیست هم پولش نیست.:D

حمل و نقلش رو نمیدونم ولی برای اجناسی که خودم ار اونور میخرم کف قیمت 15 دلاره. دیگه از این کمتر جنس باید با پای خودش بیاد.

گمرک اینور هم خدا رو شکر هزینه ای نداره از 10% هست تا 45 %. همه این مبالغ رو تو 15 سال به چشمم دیدم.

من که گفتم میانگین سنی کمپین پایینه و کسایی توش عضون که پول تو جیبی از بابا میگیرن.

یدونه هدفون 20 دلاری رو من خودم بخوام بخرم تکی واسم 185,000 تومن میفته. دیجی کالا اگه تعداد خیلی زیاد بیاره که اونم شک دارم فقط تو هزینه حملش واسش کم میفته. نهایت بشه 140 تومن.

من الان هدفون Sennheiser HD 800 S رو خریدم 7,300,000 تومن. قیمت دلاریش هم تو آمازون 1700 دلار هست.

من جزو اولین نفراتی بودم که عضو کمپین شدم. تو لیون فعالیت خودش رو شروع کرد. تو کانالش هم 20-30 تا عضو داشت. ولی دیدم همه بچه سال هستن و خرید جنس از خارج رو با خرید از بقالی سر کوچه مقایسه میکنن.
هر وقت ایران عضو اقتصاد جهانی شد اونوقت بگین چرا اونور ارزون شده و اینجا نشده. جنسهای اینجا با کلی مکافات و دور زدن تحریم و تبدیل چند باره ارز میاد میرسه دست مشتری.

با این حساب کتاب هایی که شما میفرمایید الان شرکت های وارد کننده پس فقط به خاطر عشق و ارادتشون به مشتری ها و خاک کشورشون دارن واردات میکنن که هیچ - ضرر هم میدن

این هزینه ها برای افراد عادی هست -اما زمانی که پای تعداد وسط باشه بخوایم از اونور کارت بخریم- اولا روش یه تخفیف تپل میدن - دوما اشانتیون های بسیار عجیب غریب و وحشتناکی هم روی اجناس داده میشه.
در مورد گمرک هم صد درصد با یه روش هایی تا جای ممکن هزینه ها رو کاهش میدن.

اما نکته ی اصلی اینه شما چرا هی حاشیه میرید به 1080 بحث ما قطعات قبل اون هستش و این بی سر سامان بودن بازار هستش .
الان من پاشم برم فروشگاه های شهرمون از هرکدوم یه صدایی در میاد هرکی هر چقدر خواست قیمت میده .

اجناس و وسایلی که اینجا حتی نماینده رسمی فروش نداره و به طور مثال فقط سونی بخاطر تحریم که برداشته شده میگه من سیستم ویدیو عقاب نمیفرستم ایران همین چند روز پیش گفتن اونوقت انتظار دارین تا جنسی اونور اف خورد و ارزون شد اینجا کاهش قیمت پیدا کنه !

صحبت شما تا حدودی درست هستش اما اینورش رو میبینیم اونورش رو هم ببینیم من یادمه همین چند سال پیش تو تایوان سیل اومد فردا صبحش هارد از 50 کشید به 150 هزار الان این قضیش چه طوری شد که برعکسش شدنی نیست.
البته این موضوع باز بیشترش بر میگرده به انحصار واردات که هر بازی میخوان در میارن.

amooei

کاربر سایت
Nov 14, 2013
195

من نميدونم چرا عده اى ثابت از دوستان اينقد احساس وظيفه ميكنن كه هر روز پيامهاى تكرارى مخالفتشون با كمپين رو بزارن، بسيار عالى تشكر پيامتون دريافت شد!
اولا هزار بار گفتيم بالاتر كه اين كمپين فقط به تفاوت فاحش تبديل ارز و قيمتها اعتراض نداره و تو متن كامل گفته شده.

در ضمن ميانگين سنى افراد كمپين و اينكه از كجا پول درميارن و غيره هم كوچترين ارتباطى به شما و ديگران نداره و چيزى رو تغيير نميده، هرچند چنين كه شما هم تصور ميكنيد نيست.

ايران هم عضو اقتصاد جهانى نخواهد شد چرا كه سيستم بانكيش از بن فاسده و كسى با چنين سيستمى كار نميكنه كه البته جديدا مدتى رو ميخوان اجازه فعاليت بدن تا از شفافيت و سلامت اين سيستم مطلع بشن بعد ارتباط عادى باهاش برقرار كنن.
تحريم ها هم نه تنها بر واردات كشور براى سودجوها ضررى نداشته بلكه بسيار مفيد واقع شده، تا قبل تحريمها هيچ ازين داستانهاى قيمتهاى كزايى نبود واين شركتاى مافيايى وارد كننده دزد مثل اون برنج م... نبود و اوج فرصت شكوفاييشون تو همين دوران تحريمها بود، فسادهاى اقتصادى داخلى اين دوران رو هم كه فراموش نكرديد؟
پس تحريمها رو بهونه كردن آدرس غلط دادنه اين ديگه برا همه اظهر من الشمسه.
اگرم اين متنو نميفهمى مطمئن باش تو همون ميانگين سنى پايين هستى پس بقول خودت نبايد اينجا باشى.
موفق و مؤيد

AmirAirGunner

کاربر سایت
May 23, 2016
785
نام
امیر

شما با همین فرمول قیمت گلکسی s7 رو حساب کنید ببینیم بیچاره فروشنده های علاالدین روی هر گوشی چقدر ضرر میکنن !!x_xx_xx_x
اولا تا جایی که میدونم اون مالیات برای جنسی که صادر میشه حساب نمیشه + در خرید های عمده قیمت کالا ارزونتر در میاد

در کل بهتره به جای محاسبه با این جور فرمول ها قیمت ها رو با سایر قطعات مقایسه کنیم چیزی که مشخصه چون خریدار این کالا ها نسبت به گوشی کمتره واردکننده ها از مردم سو استفاده میکنن
البته باز الان وضع نسبت به چند سال قبل بسیار بهتر شده

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
خدایی ملت خیلی باحالن صنف رایانه سود های کلانی میگیره بعد ملت چه فرمول هایی رو میکنن
الان ps4 کنسول 350 دلاری قیمت 1300 هست بعد چجوری گرافیک 1070 که قیمت 380 دلاره میشه 1900
نه مردونه یکی جواب بده اینو
یا مثلا توی گوشی این موضوع بیشتر مشخص میشه
اینها تمام سر اینه که جنسی که وارد میشه منحصرا دست یک شخص هست اگر وارد کننده چند نفر باشن اینجوری نمیشه
کسانی که میگن نه قیمتا خوبه و بهونه نیارید و تحریم و این موضوعات یا دارن خودشونو گول میزنن یا تو این قسمت ذینفع هستن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر