Call of Duty: Infinite Warfare

Infinity Warfare آخرین شماره در حال ساخت از این سری هست که توسط استدیو Infinity Ward طراحی میشه.

call-of-duty-infinite-warfare-listing-thumb-01-ps4-us-28apr16-728x409.png

بعد از عنوان نچندان موفق Ghost استدیو IW سعی داشته با تمرکز بر روی کنسول‌های فعلی (و عدم عرضه بازی برای کنسول‌های نسل قبل) و به کار گیری یک تیم مجرب و حرفه‌ای، سری CoD را از ورطه تکرار نجات داده و بار دیگر نام خود را به عنوان غول‌های FPS دنیا مطرح سازد.

CoD:IW در تاریخ 4 نوامبر سال 2016 برای PS4 و X1 و PC عرضه خواهد شد.

پ.ن: اطلاعات تکمیلی سر فرصت اضافه میشه! الان بیشتر تاپیک رو زدم تا خبرهای بازی رو مستقیم بزارم اینجا.

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
COD IW امروز گرفتم حالا COD MW رو چطوری باید اجرا کنم ؟
رو باکس بازی هم چیزی در مورد COD MW ننوشته

من سری اول میام اینجا

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
باید نسخه لگسی بخری کد داره بزنی دانلودش کنی ریمستر رو
ممنون
ولی احتمالا میمردن کد رو توی همه نسخه ها بزارن :|

من میبینم روزی که فروش دیجیتالی MW بصورت مجزا هم داشته باشن

آخرین ویرایش:

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
دانلودش با 3G یا 4G یه کاریش میکردیم حالا
ولش همین IW میزنیم تا بعد
البته بیشتر برا MW ذوق داشتم =((
من اول iw رو فیزیکی خریدم.بعد بخش داستانیش رو که فتح کردم دیدم مولتیش چرته فروختمش.بعد به صورت دیجیتالی اومدم لگاسی رو خریدم و فقط هم mw ریمستر رو دانلود کردم و سمت iw هم نرفتم و واقعا هم ارزشش رو داشت و دارم لذت میبرم.اما خب بازی 20 دلاری رو چندین برابر قیمت بخری زور داره

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
دوستان بازیو گرفتم چند دست مولتی زدم با زامبی مولتیش با اینکه دوستان بد میگفتن خیلی خوب بود منو یاد mw3 انداخت البته گیم پلی رو میگم زامبیش عالیه خیلی فانه بنظرم خیلی بهتر از زامبی bo3 هست مولتیشم بهتره:Dکلا کالاف خوبیه بعد مدتها راضی کنندست:-bd

• Like
Reactions: Mamal17

tempest

کاربر سایت
May 18, 2012
144
نام
parham
سرورهای بازی خیلی خوبن برعکس بلک آپس که بازیکن پیدا نمیکرد پینگشم فول هستش واقعا عالیه سرورهاش:-bd
این که پینگ رو فول نشون میده الکیه به نظرم . برای من هم همیشه ۴ خط کامله ولی امکان نداره همچین چیزی باشه . آدم خودش متوجه میشه تیر با دیلی میخوره . ایراد از بازیه که کلاً ۴ خط نشون میده .

• Like
Reactions: mohamada

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
این که پینگ رو فول نشون میده الکیه به نظرم . برای من هم همیشه ۴ خط کامله ولی امکان نداره همچین چیزی باشه . آدم خودش متوجه میشه تیر با دیلی میخوره . ایراد از بازیه که کلاً ۴ خط نشون میده .
خب آره بنظرم فول نیست اما یکی مونده به فوله چون راحت کیل میگیرم نسبت به بلک آپس سرورهای بهتری داره

• Like
Reactions: tempest

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
خوب مدتی میشد نسخه لگسی رو خریده بودم دیشب ریمستر رو دانلود کردم و شروع کردم . گرافیک بازی قابل قبوله و یه نسخه ریمستر خوب هست . این بازی تو نسل قبل بهترین شوتر عمرم بود و خیلی باهاش حال کردم مخصوصا کاراکترها که کاملا باهاشون ارتباط برقرار میکنی و به یاد قدیم گرفتم . اینفینیت وارفار رو بعید میدونم حالا حالاها برم سمتش .

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
خوب مدتی میشد نسخه لگسی رو خریده بودم دیشب ریمستر رو دانلود کردم و شروع کردم . گرافیک بازی قابل قبوله و یه نسخه ریمستر خوب هست . این بازی تو نسل قبل بهترین شوتر عمرم بود و خیلی باهاش حال کردم مخصوصا کاراکترها که کاملا باهاشون ارتباط برقرار میکنی و به یاد قدیم گرفتم . اینفینیت وارفار رو بعید میدونم حالا حالاها برم سمتش .
خوب MW خوب بود اما Mw2 بهتر بود به نظرم باید اونو ریمستر میکردن این چیز خاصی نداره زودم خسته کننده میشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
دوستان من میخوام این بازی رو بگیرم فقط از جهت سرور هاش نگرانم که مثل bo3 باشه و فقط ایرانی پیدا کنه ... حالا به طور کلی وضع سرور هاش چطوریه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر