Call of Duty: Infinite Warfare

Infinity Warfare آخرین شماره در حال ساخت از این سری هست که توسط استدیو Infinity Ward طراحی میشه.

call-of-duty-infinite-warfare-listing-thumb-01-ps4-us-28apr16-728x409.png

بعد از عنوان نچندان موفق Ghost استدیو IW سعی داشته با تمرکز بر روی کنسول‌های فعلی (و عدم عرضه بازی برای کنسول‌های نسل قبل) و به کار گیری یک تیم مجرب و حرفه‌ای، سری CoD را از ورطه تکرار نجات داده و بار دیگر نام خود را به عنوان غول‌های FPS دنیا مطرح سازد.

CoD:IW در تاریخ 4 نوامبر سال 2016 برای PS4 و X1 و PC عرضه خواهد شد.

پ.ن: اطلاعات تکمیلی سر فرصت اضافه میشه! الان بیشتر تاپیک رو زدم تا خبرهای بازی رو مستقیم بزارم اینجا.

bigbang0661

کاربر سایت
Jan 19, 2013
261
توی بیشتر نقدهای بازی از کمپین بازی تعریف کردن و گفتن خوبه. ولی درباره مولتی بازی میگن که تکرار مکرراته. هیچ چیز جدیدی نسبت به BO3 ارائه نمیده. به نظرم ارزش خرید نداره ولی واسه یه هفته کرایه کردن خوبه.

xxxmah

کاربر سایت
Feb 18, 2013
608
نام
احمد رضا
کسایی که با نسخه BO3 حال کردن با اینم حال میکنن

sent from my s7 edge
داداش به نظرت مثل bo3 می تونه سرگرم کننده باشه؟من بلک سه رو خیلی رفتم راسیتش.خوبه از نظر آنلاین؟ من از بتا راضی نبودم در واقع این نسخه اصلی هم فقط دو دست تونستم بزنم .

MaDMaN92

کاربر سایت
Nov 1, 2014
127
نام
Amir
Modern Warfare Remastered رو چطور باید تهیه کنم کسی برای فروش داره؟
کدش توی پک لگسی هستش برای بازی کردنش هم به دیسک IW نیاز داری و باید توی دستگاه باشه الان ریجن دو این نسخه رو چن جا آوردن با قیمت 290-300

iMahmoud

کاربر سایت
May 28, 2009
813
نام
محمودرضا
من میخواستم بپرسم مطمنی ریجن بازی و اکانتت یکی هست ولی دیدم نوشتید یکی از کدها رو قبول کرده پس ریجن ها یکی هست و اینکه کد ریمستر رو قبول نکرده واقعا جای تعجب داره.
پلمپ بازی اصل بوده دیگه ؟؟؟؟پلاستیک روش یدفعه نایلون که زیرش سوراخ سوراخ هست که نبود؟؟؟اگر اینجور بوده کد رو کشیدن از داخلش بیرون بعد دوباره پلمپ کردن.چون این کدها همه از کارخونه تست میشن بدون استثنا.

خب نوشته یکی از دوتا کد رو قبول کرده و فقط ریمستر رو قبول نکرده پس حتما ریجنش درست بوده که اون یدونه رو قبول کرده
درود
بازی ریجن ۲ خاورمیانه بود و اکانت من ریجن ۲ اروپا، به همین دلیل نمیتونستم از کد دانلود مدرن وارفار استفاده کنم و مجبور شدم کلا گیم رو عوض کنم و دوباره یدونه لگاسی ریجن ۲ اروپا بگیرم

iMahmoud

کاربر سایت
May 28, 2009
813
نام
محمودرضا
ريجن بازي با اكانتتون يكي بود؟
درود
گیم ریجن ۲ خاورمیانه بود ( عربی ) و اکانتم ریجن ۲ اروپا
دلیل اینکه نمیتونستم از کد استفاده کنم همین بود و برای تست یه اکانت امارت ساختم و کد دانلود رو وارد کردم، بدون مشکل جواب داد

Sam Drake

Shook Ones
Gold User
Dec 24, 2010
550
نام
Ahmadreza
بعد از یک ساعت بازی:
محیط های بازی نسبت به چیزی که انتظارشو داشتم بهترن. مخصوصا شروع بازی توی قمر اروپا تقریبا جالب بود ولی کلیشه درون داستان تا حدودی به چشم میاد اما خیلی سازنده سعی داشته با وارد کردن شخصیت های مشهور کمتر این مسأله رو نمایان کنه. گیم پلی هم فرق چندانی با گذشته نداشته و شاید معیار سازنده از تکرار حفظ ارزش های COD باشه.خیلی چیزا شاید اصلا تغییری نداشتن. مثلا صدای خوردن نارنجک روی زمین دقیقا مثل MW هست و همون افکت رو توی بازی جدید به کار بردن. کار کردن با سلاح ها هم خیلی دشواری نداره و تقریبا اکثراً در یک سطح طراحی شدن. بخش زامبی هم مدل ضعیف تر شده سری BO هست ولی جزئیات به نسبت بهتری داره اما دیگه خبری از اون روند کلاسیک دوست داشتنی و استفاده از اسلحه های قدیمی نیست. قسمت آنلاین رو هم که کلا من بعد از MW3 دورش رو خط کشیدم و نظری هم در موردش ندارم.
در کل اگر بخوایم یکم از جو تخیلی بگذریم به نظرم ارزش یک بار بازی کردن رو داره.

اما مورد بعدی که شاید نکته مثبت اصلی باشه نسخه ریمستر MW هست؛ یعنی اگه توی این 4 سال یه کار مفید از Infinity Ward بر اومده باشه بازسازی همین بازی بوده. واقعا تجربه مجددش اونم با بهینه تر و بهتر شدن ارزشش از انجام خود IW بیشتره!

Mohamad rahimi

کاربر سایت
Jul 22, 2016
65
سلام
دوستاني كه هم كمپين اينو بازي كردن و هم تايتانو كودومشون جذابتر بوده؟؟
البته فقط تو كمپين اگه كسي هر دو رو بازي كرده ممنون ميشم بگه بخش داستانيه كودومشون با حالتره
مرسي

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
سلام
دوستاني كه هم كمپين اينو بازي كردن و هم تايتانو كودومشون جذابتر بوده؟؟
البته فقط تو كمپين اگه كسي هر دو رو بازي كرده ممنون ميشم بگه بخش داستانيه كودومشون با حالتره
مرسي
قطعا کال اف دیوتی.
هم کمپینش خیلی طولانی تره هم اکشن تر و نفس گیر تر.
داستانشم روشن و گیرا هست و شخصیت پردازی عالی که توی ذهن خواهد موند

• Like
Reactions: .:Metallica:.

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
قطعا کال اف دیوتی.
داداش شما تایتان که بازی نکردی فقط بخاطر محبوب بودن بازی داری اینو میگی call of duty i.w خودش اسکی از رو تایتان فاله:|

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
قطعا کال اف دیوتی.
من کمپین cod رو بازی کردم تمام حرف هایی ایشون رو تاید می کنم، خبری هم از بهتر یا بدتر بودن Titanfall 2 ندارم.
داداش شما تایتان که بازی نکردی فقط بخاطر محبوب بودن بازی داری اینو میگی call of duty i.w خودش اسکی از رو تایتان فاله:|
جل الخالق :|

دقیقا چطوری کمپین اسکی رفته ؟!!!!!! وقتی titanfall 1 اصلا کمپین نداشت ؟؟

تمام کسایی که بازی کردن کاملا از کمپین راضی بودن، از منتقد ها و سایت های مطرح بگیر تا کاربر ها، شما یه سر به subreddit بازی یا NeoGaf بزن همه راضین از کمپین

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Vesemir and ps34

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
واسه چی وقتی از چیزی مطمن نیستی الکی قضاوت میکنی؟ تقصیر منه اون سوالت رو توی صفحه 14 تاپیک تایتان جواب دادم وگرنه خودت رو کشتی از بس 3روز پشت هم پرسیدی سوالت رو و هیچکس جوابت و محلت نداد.تازه چند روز قبلشم اومدم توی همون تاپیک از دید خودم بازی رو نقد و بررسی کردم.
اینم واس اینکه خیالت راحت شه برو عکس ها رو خوب نگاه کن
فروشنده - تایتان فال 2

• Like
Reactions: .:Metallica:.

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
واسه چی وقتی از چیزی مطمن نیستی الکی قضاوت میکنی؟ تقصیر منه اون سوالت رو توی صفحه 14 تاپیک تایتان جواب دادم وگرنه خودت رو کشتی از بس 3روز پشت هم پرسیدی سوالت رو و هیچکس جوابت و محلت نداد.تازه توی چند ردز قبلشم اومدم توی همون تاپیک از دید خودم بازی رو نقد و بررسی کردم.
اینم واس اینکه خیالت راحت شه
فروشنده - تایتان فال 2
متاسفم تقسیررخودم بود حالا چرا ناراحت میشی :| کسی بهم نمیگفتم خودم میفهمیدم چنده هرکسی نظری داره دیگه حالا خودم کشتم یا نه به خودم مربوطه دوست عزیز

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر