PlayStation Spider Man

p8ko_1.png

بازی جدید استودیو Insomniac games در کنفرانس E3 2016 تحت عنوان Spider Man معرفی گردید.
پیتر پارکر قهرمان سری اینبار بازگشته است تا ما شاهد ماجراجویی جدیدی باشیم،ماجراجویی که به ریشه های سری بازگشته است.کارگردان بازی در مورد بازی اینگونه میگوید"به طور شخصی یکی از اروزهایم کار برروی چنین بازی بود اینکه برروی IP کار کنیم که 22 سال در خانه خود نبوده است بسیار هیجان انگیز است.ما دوست داریم بازی بزرگی را با گیم پلی باورنکردنی،داستان عمیق و گرافیک چشم نواز بسازیم".
پیترپارکر کسی است که به عنوان قهرمان وظیفه دارد با جرم و جنایت مبارزه کند و به صورت هم زمان اتفاقات زندگی شخصی خودش را نیز حل کند و یک تعادل میان زندگی و شخصیت خود برقرار سازد.جان و زندگی میلیون ها افرادی که در شهر نیویورک زندگی میکنند در دستان اوست.

dos5_2.png

q32i_information.png
4jwc_5853bce2ec0c270fc2f62de9.png
نسخه جدید Spider Man بزرگترین بازی اینسامنیاک و بلندپروازانه‌ترین بازی برای مارول است.
این نسخه جهان‌باز خواهد بود
بازی طی مدتی 4 ساله در دست توسعه است.
این نسخه قرار نیست قسمتی از فیلم‌های انتشار یافته باشد
اینسامنیاک در حال انجام کارهایی است که خود میخواهد و همه چیز را به اندازه با یکدیگر مخلوط می‌کند.
داستان بازی ریشه دار است و برای استودیو فرصتی را پدید اورد تا جهان Spider Man را خودش بسازد.
بازی به سنت قدیمی فرانچایز احترام می‌گذارد توسعه‌دهندگان می‌توانند کمی آزادی در ساخت آن داشته باشند.تغییر در لباس اسپایدی مثال خوبی است.
با پیشرفت در توسعه نسخه جدید Spider Man این عنوان روز به روز بهتر و بهتر می‌شود.
داستان بازی در اصل برروی اینکه چه کسی در پشت ماسک قرار دارد و وقتی ماسک را برروی صورت خود قرار می‌دهد به چه چیزی تبدیل می‌شود تمرکز خواهد کرد.
نام بازی فقط Spider Man است.
اگر به سمت یک ساختمان تار پرت کنید و به سمتش حرکت کنید نه تنها بهش برخورد نمیکنید بلکه میتونید روی سطح ان ساختمان هم بدوید
در صورتی که سمت یه ساختمان تار پرت کنید و به سمتش حرکت کنید نه تنها بهش برخورد نمیکنید بلکه میتونید روی سطح اون ساختمان هم بدوید
در بازی امکان به قتل رساندن شخصی وجود ندارد اگر اسپایدر من کسی را از بالای ساختمان به پایین پرت کند، به صورت خودکار تار به طرف ان شخص پرتاب خواهد شد
این عنوان در تاریخ ۷ سپتامبر سال جاری مصادف با 16 شهریور ماه منتشر خواهد شد.

uvhm_1327327-spider-man.jpg

با تشکر از احسان عزیز برای زحماتش @Kaine

آخرین ویرایش:

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,343
دنبال چی‌ باشیم پس ؟:D بهترین نوعشه دیگه بعدا هم‌ میشه فروخت دوشواریم نداره:D والا برادر من میخوام asap تهیه کنم بازی رو قیمت دیروز با امروز ۲۰تومن اختلاف داره خدا به دادمون برسه :D
حرفت درسته که بهترین نوعشه ولی ظ3 رو هم میشه فروخت نمیشه
بعدشم گفتم الان پیدا کنی باید خدا رو شکر کنی فرقی نداره 2 یا 3 در حال حاضر
مگه اینکه تو این وضعیت حتما دنبال چند تا کاپ مسخره باشی :D (حالا سر همین دعوا نشه خوبه میدونم مهمه ولی تا ی جایی)
فک کنم چند تا تاپیکو با این شیرینگ و پیش خرید بهم ریختم =)) باید بن شم :))

ویرایش:asap چیه؟

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,467
نام
نیما
حرفت درسته که بهترین نوعشه ولی ظ3 رو هم میشه فروخت نمیشه
بعدشم گفتم الان پیدا کنی باید خدا رو شکر کنی فرقی نداره 2 یا 3 در حال حاضر
مگه اینکه تو این وضعیت حتما دنبال چند تا کاپ مسخره باشی :D (حالا سر همین دعوا نشه خوبه میدونم مهمه ولی تا ی جایی)
فک کنم چند تا تاپیکو با این شیرینگ و پیش خرید بهم ریختم =)) باید بن شم :))

ویرایش:asap چیه؟
آخه من خودم یه چنل سراغ دارم که ظ۳ و ظ۲ میفروشه ولی اول باید ظ۳ ش فروش بره :D خلاصه اگه کسی خواست بگه پ.خ کنم براش چون من میونه خوبی با ظ۳ ندارم دوست دارم تو اک خودم باشه:D
As soon as possible

• Like
Reactions: SHAYAN1999

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,343
آخه من خودم یه چنل سراغ دارم که ظ۳ و ظ۲ میفروشه ولی اول باید ظ۳ ش فروش بره :D خلاصه اگه کسی خواست بگه پ.خ کنم براش چون من میونه خوبی با ظ۳ ندارم دوست دارم تو اک خودم باشه:D
As soon as possible
میگم عادت کردی :D وگرنه میونه خوبی ندارم چیه :))
من چون فقط ps4 داشتم و نسل قبل غایب بودم سازگار شدم
منم به یکی از سایتای شیرینگ عادت کردم غیر از اون دستم نمیره از جای دیگه بخرم :D

D@SHR3ZA

کاربر سایت
Nov 4, 2006
1,809
نام
محمد رضا
این بازی چون تاریخ ریلیزش نزدیکتره از بقیه بازی های سونی براش هایپم شدید\m/ و خود بازی هم خیلی خوب بوده با توجه به گیمپلی تریلر هایی که ازش منتشر شده. واقعا عالیه امیدوارم خفن بترکونه[-o<

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
بازی از ۴۷ نامزدی در جاهای مختلف توی E3 تونسته برنده ۳۷ جایزه بشه! :D
Spider-Man has won 37 E3 Awards out of 47 nominations this year.
از طرف Game Critics Awards هم برنده جایزه بهترین بازی کنسولی و Action Adventure شد.
بهترین بازی E3 از طرف GCA هم Resident Evil 2 شد. نمیدونم ساز و کارش چطوری هست و شاید داورهای هر بخش جدا هستن، وگرنه عجیبه که هر دو بازی توی بخش کلی و کنسولی نامزد شدن و هرکدوم توی یه بخش جایزه گرفتن. :D

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
بازی از ۴۷ نامزدی در جاهای مختلف توی E3 تونسته برنده ۳۷ جایزه بشه! :D
Spider-Man has won 37 E3 Awards out of 47 nominations this year.
از طرف Game Critics Awards هم برنده جایزه بهترین بازی کنسولی و Action Adventure شد.
بهترین بازی E3 از طرف GCA هم Resident Evil 2 شد. نمیدونم ساز و کارش چطوری هست و شاید داورهای هر بخش جدا هستن، وگرنه عجیبه که هر دو بازی توی بخش کلی و کنسولی نامزد شدن و هرکدوم توی یه بخش جایزه گرفتن. :D

شخصا فکر میکنم یکی از دلایلی که وارنر و راک استدی از بازی بعدی سوپرهیرویی شون علارقم تمام انتظارات و شایعه ها رونمایی نکردند وجود همین اسپایدرمن هست :D

قشنگ منتظر نشستند هایپ این بازی بخوابه تا اون موقع با خیال راحت و به دور از هرگونه مقایسه بازی بتمن بعدی و یا یک هیرو دیگه دنیای DC رو معرفی کنند

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
شخصا فکر میکنم یکی از دلایلی که وارنر و راک استدی از بازی بعدی سوپرهیرویی شون علارقم تمام انتظارات و شایعه ها رونمایی نکردند وجود همین اسپایدرمن هست :D

قشنگ منتظر نشستند هایپ این بازی بخوابه تا اون موقع با خیال راحت و به دور از هرگونه مقایسه بازی بتمن بعدی و یا یک هیرو دیگه دنیای DC رو معرفی کنند
و چه جایی بهتر از TGA یا PSX. \m/

• Like
Reactions: Ali Venom

PRINCE.OF.IRAN

کاربر سایت
May 27, 2014
364
این بازی در کنار RDR2 و GOW از شانس‌های اصلی کسب مقام بهترین بازی سال هست. حالا ببینید کی گفتم :D!
نه دیگه تا اون حد
ولی بسیار فضای شوخ و شادی داره
گیم پلی هم بسیار حرفه ای طراحی شده
منتظریم.....

• Like
Reactions: R@OUF and WCW

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
این بازی در کنار RDR2 و GOW از شانس‌های اصلی کسب مقام بهترین بازی سال هست. حالا ببینید کی گفتم :D!
نیم درصدم احتمالش نیست خیلی زور بزنه زیر ۹۰ میشه اینسامونیاک اونجور تستودیو نیست بازی قبلیشون Sunset هم فان بود حسابی ولی در درجه بالا نبود حاظرم سر اینم باهات یک شرطی ببندم

Mprince

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,618
نام
محسن
نیم درصدم احتمالش نیست خیلی زور بزنه زیر ۹۰ میشه اینسامونیاک اونجور تستودیو نیست بازی قبلیشون Sunset هم فان بود حسابی ولی در درجه بالا نبود حاظرم سر اینم باهات یک شرطی ببندم
من حاظرم شرط ببندم که متای بازی بالای 90 میشه:D

• Like
Reactions: g4mer

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
همونجور که خیلیاتون مطلعید، Daily Bugle یه روزنامه هست توی دنیای مارول که توی نیویورک دفتر داره و معروفترین روزنامه‌ی دنیای ماروله.:D مدیر روزنامه هم مدت‌ها Jonah Jameson بوده، که توی کامیک‌ها یه ۱۰ سالی هست دیگه نیست.:D خلاصه سرتون رو درنیارم طی یه حرکت خیلی جالب سونی و اینسامنیاک شروع کردن یه بخش توی سایت پلی‌استیشن زدن که تحت عنوان سایت دیلی بیوگل، که سایت خبری این نشریه هست.:D بامزست کارشون. اینم نسخه‌ی اول دیلی بیوگل روی سایت پلی‌استیشن.:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر