PlayStation Spider Man

p8ko_1.png

بازی جدید استودیو Insomniac games در کنفرانس E3 2016 تحت عنوان Spider Man معرفی گردید.
پیتر پارکر قهرمان سری اینبار بازگشته است تا ما شاهد ماجراجویی جدیدی باشیم،ماجراجویی که به ریشه های سری بازگشته است.کارگردان بازی در مورد بازی اینگونه میگوید"به طور شخصی یکی از اروزهایم کار برروی چنین بازی بود اینکه برروی IP کار کنیم که 22 سال در خانه خود نبوده است بسیار هیجان انگیز است.ما دوست داریم بازی بزرگی را با گیم پلی باورنکردنی،داستان عمیق و گرافیک چشم نواز بسازیم".
پیترپارکر کسی است که به عنوان قهرمان وظیفه دارد با جرم و جنایت مبارزه کند و به صورت هم زمان اتفاقات زندگی شخصی خودش را نیز حل کند و یک تعادل میان زندگی و شخصیت خود برقرار سازد.جان و زندگی میلیون ها افرادی که در شهر نیویورک زندگی میکنند در دستان اوست.

dos5_2.png

q32i_information.png
4jwc_5853bce2ec0c270fc2f62de9.png
نسخه جدید Spider Man بزرگترین بازی اینسامنیاک و بلندپروازانه‌ترین بازی برای مارول است.
این نسخه جهان‌باز خواهد بود
بازی طی مدتی 4 ساله در دست توسعه است.
این نسخه قرار نیست قسمتی از فیلم‌های انتشار یافته باشد
اینسامنیاک در حال انجام کارهایی است که خود میخواهد و همه چیز را به اندازه با یکدیگر مخلوط می‌کند.
داستان بازی ریشه دار است و برای استودیو فرصتی را پدید اورد تا جهان Spider Man را خودش بسازد.
بازی به سنت قدیمی فرانچایز احترام می‌گذارد توسعه‌دهندگان می‌توانند کمی آزادی در ساخت آن داشته باشند.تغییر در لباس اسپایدی مثال خوبی است.
با پیشرفت در توسعه نسخه جدید Spider Man این عنوان روز به روز بهتر و بهتر می‌شود.
داستان بازی در اصل برروی اینکه چه کسی در پشت ماسک قرار دارد و وقتی ماسک را برروی صورت خود قرار می‌دهد به چه چیزی تبدیل می‌شود تمرکز خواهد کرد.
نام بازی فقط Spider Man است.
اگر به سمت یک ساختمان تار پرت کنید و به سمتش حرکت کنید نه تنها بهش برخورد نمیکنید بلکه میتونید روی سطح ان ساختمان هم بدوید
در صورتی که سمت یه ساختمان تار پرت کنید و به سمتش حرکت کنید نه تنها بهش برخورد نمیکنید بلکه میتونید روی سطح اون ساختمان هم بدوید
در بازی امکان به قتل رساندن شخصی وجود ندارد اگر اسپایدر من کسی را از بالای ساختمان به پایین پرت کند، به صورت خودکار تار به طرف ان شخص پرتاب خواهد شد
این عنوان در تاریخ ۷ سپتامبر سال جاری مصادف با 16 شهریور ماه منتشر خواهد شد.

uvhm_1327327-spider-man.jpg

با تشکر از احسان عزیز برای زحماتش @Kaine

آخرین ویرایش:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
دوستانی که از گرافیک ناراضین مطمئنن که همینا رو دیدن ؟ :D

اگه اینا برای یه بازی اپن ورلد کمه که دیگه هیچی :D تریلر بازی هم که قشنگ 90% ـش راحت گیم پلی بود ! به اضافه ی اینکه اینسامنیاک سر R&C رسماً گفت که دیگه توی بازیاشون از کات سین های پری رندر استفاده نمیکنن و همه چیز ریل تایمه :D

آخرین ویرایش:

B_O_X_E_R

کاربر سایت
Feb 16, 2016
601
نام
آرین کمال
گرافيكش كه عالي بود
برای من اصلا عالی نبود. پایین تر کاملا توضیح میدهم چرا
پیشنهاد میکنم یه بار دیگه تریلرو ببینین همون اولش که پیتر داره حرف میزنه نگهش دارین جزییات رو نگاه کنین فقط

شما احتمالا تریلر رو با کیفیت بالا ندیدید.پیشنهاد میکنم تریلری که دوستان با حجم ۱۲۹ مگ تو همین صفحه گذاشتن رو یه بار دیگه نگاه کنید.
مورد دیگه ای که شاید گرافیک بازی زیاد به چشمتون نیاد و اتفاقا تو فروم های خارجی هم بحثش شد به خاطر اینه که گرافیک با نگاه کردن به خود اسپایدرمن یه مقدار کارتونی به نظر میاد.اما اصلا اینطوری نیست.تنها دلیلی که اینطور به نظر میرسه به خاطر رنگ خاص لباس اسپایدرمن هست که این مورد رو تو ذهن آدم میاره.حتی تو فیلمای اسپایدرمن هم همین حس انیمیشنی القا میشه.اگه با دقت به کاستومش تو تریلر با کیفیت بالا نگاه کنید حتی میتونید شیش ضلعی هایی که لباس رو تشکیل دادن هم ببینید.این مورد تو فیلم های اسپایدرمنم بوده و مطمئنم که Insomniac هم تو تک تک موارد و جزئیات بازی سنگ تموم میذاره.

نظر خودم در مورد بازی و تریلر:همیشه یکی از آرزوهای من تو دنیای گیم این بوده که یه بازی با کیفیت از اسپایدر من ببینم و بالاخره داره برآورده میشه :D
تریلر بی نظیر بود شهر رو نگاه کنید طوری بود که میشه به همین صورتی که هست یه Open world به سبک GTA از توش در آورد و بازم همه کف کنن دیگه برای اسپایدرمن که بی نظیره.
طراحی خود اسپایدر من عالی بود البته به جز کاستومش که به نظرم اون دوتا لوگوی سفید عنکبوت و اون رنگهای سفید تو دستش لباس رو زشت میکرد.البته مطمئنم تو بازی کاستومای مختلف برای انتخاب کردن وجود داره.
مبارزات عالی بود.کاملا سینماتیک و سنگین به نظر میرسن.
حرکات پارکور و انیمیشنا واقعا طبیعیه و حس فیلم رو به آدم دست میده.تاری که اول تریلر میزنه رو نگاه کنید دقیقا انگار که تار عنکبوته :D
اون تیکه کوتاهی که اول تریلر تو شهر با تار حرکت میکنه رو نگاه کنید کاملا سنگینی کرکتر و اینکه به تار آویزونه و جاذبه زمین روش اثر داره و اسپایدرمن پرواز نمیکنه کاملا مشهوده! موردی که تو هیچ کدوم از بازیهای قبلی اسپایدرمن رعایت نشده بود.

در کل واقعا بهترین سوپرایز سونی حداقل برای من بود و شدیدا منتظر نمایشای بعدی بازی هستم.
با دلیل میگم چرا کیفیت گرافیکی بازی پایینه.
من خودم خیلی از سری بازی های اسپايدر من خوشم میاد یادم میاد بیش از 12 سال قبل که برای اولین بار بود کامپیوتر خریدم اسپايدر من جزو اولین بازی ای بود که ریختم و اون موقع شاگرد زرنگ کلاس بودم تحت هیچ شرایطی حاظر نبودم مدرسه رو بپیچونم ولی باورتون نمیشه چون شب قبلش بازی رو ریخته بودم و کامپیوتر خریده بودم مدرسه رو پیچوندم نرفتم و یه ضرب نشستم پای بازی.( در این حد )

حالا بعداز اون 1 بار دیگه بازی اسپايدر من خریدم برای ایکس باس 360 چند سال پیش گیم پلی باحال بود گرافیکش تو کرنل بود.

برگردیم به این بازی تریلر بازی رو با کیفیت اچ دی تو صفحه نمایش فول اچ دی بسیار با کیفیت نگا کردم. تجربم از دنیای گیم زیاده خودم زمانی نقد بازی میکردم در سایت بزرگ همسایه!

گرافیک بازی برام کارتونی بود.نه تنها خود اسپايدر من.افکت انفجار بسیار غیر طبیعی بود در حد نسل قبل. مدل سازی آدم ها بد نبود اما عالی هم نبود. جزییات شهر هم پایین بود.در کل من به چه بازی ای میگم گرافیک؟ days gone یه نگا بهش کنید گرافیک بقیه بازیا جلوش شوخیه.

Sport

کاربر سایت
Dec 22, 2006
1,018
نام
رامین
مثل اینکه Insomniac تلاش کرده تا روی شخصیت پیتر پارکر هم به اندازه خود اسپایدرمن کار کنه.به احتمال زیاد با داستان خوب و جذابی هم طرف باشیم چیزی که هیچ وقت بازیهای اسپایدرمن نداشتن:

This isn’t the same Spider-Man you’ve met before, nor is our game based on the upcoming movie. This is a more seasoned Peter Parker who’s more masterful at fighting big crime in New York City. At the same time, he’s struggling to balance his
absurdly chaotic personal life and career. All while nine million New Yorkers depend on him for their safety.
نه این اسپایدرمن اونی هست که قبلا دیدیم و نه بازیمون قراره بر اساس فیلمی که در آینده میاد باشه.پیتر پارکر الان بیشتر سرد و گرم چشیده است و در مبارزه با جرم و جنایت های بزرگ تو نیویورک حرفه ای تر شده.او همزمان در تلاشه تا بین زندگی شخصی پرآشوب و شغلش هم تعادل برقرار کنه.همه اینا در حالیه که تمام نۤه میلیون جمعیت نیویورک برای امنیتشون به او وابسته هستن.

نمیدونم به دیالوگ هایی که پارکر اول تریلر میگه دقت کردین یا نه ولی چیزای جالبی میگه که من قبلا نشنیده بودم اسپایدرمن بگه این چیزا بیشتر به بتمن و اینا میخوره :D :

"People see me and think they're safer,But it's not really me they're seeing. Probably for the best. Knowing that everything hinges on a guy from Queens sounds as scary as it feels. No pressure, right?"

مردم منو میبینن و فکر میکنن که با وجود من بیشتر امنیت دارن، اما من در واقع چیزی نیستم که اونا میبینن.البته اینطوری براشون بهتره. اینکه بدونی همه چیز به یه یارویی که تو محله Queens زندگی میکنه بستگی داره همونقدر که ترسناک به نظر میرسه واقعا هم ترسناکه (یعنی هم برای مردم و هم خود اسپایدرمن).کارم خیلی راحته نه؟

amin hj

کاربر سایت
Nov 30, 2013
259
نام
امین
من خودم خیلی از سری بازی های اسپايدر من خوشم میاد یادم میاد بیش از 12 سال قبل که برای اولین بار بود کامپیوتر خریدم اسپايدر من جزو اولین بازی ای بود که ریختم و اون موقع شاگرد زرنگ کلاس بودم تحت هیچ شرایطی حاظر نبودم مدرسه رو بپیچونم ولی باورتون نمیشه چون شب قبلش بازی رو ریخته بودم و کامپیوتر خریده بودم مدرسه رو پیچوندم نرفتم و یه ضرب نشستم پای بازی.( در این حد )

حالا بعداز اون 1 بار دیگه بازی اسپايدر من خریدم برای ایکس باس 360 چند سال پیش گیم پلی باحال بود گرافیکش تو کرنل بود.

برگردیم به این بازی تریلر بازی رو با کیفیت اچ دی تو صفحه نمایش فول اچ دی بسیار با کیفیت نگا کردم. تجربم از دنیای گیم زیاده خودم زمانی نقد بازی میکردم در سایت بزرگ همسایه!

گرافیک بازی برام کارتونی بود.نه تنها خود اسپايدر من.افکت انفجار بسیار غیر طبیعی بود در حد نسل قبل. مدل سازی آدم ها بد نبود اما عالی هم نبود. جزییات شهر هم پایین بود.در کل من به چه بازی ای میگم گرافیک؟ days gone یه نگا بهش کنید گرافیک بقیه بازیا جلوش شوخیه.
f60skphsix2hikq6rtd6.jpg
64c1dy7fdmoex4nlv9nv.jpg

Mprince

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,618
نام
محسن
به نظر من گرافیک خیلی خوب بود، من از نظر گیم پلی و داستان هم کاملا به بازی امیدوارم و فکر میکنم یکی از بازیهای موفق ps4 میشه:D

2012rld

کاربر سایت
Feb 15, 2013
136

دقیقا گرافیک بازی اصلا در حد عنوان های نسل هشتم نیست. نمیدونم چه اصراریه بعضی ها میگن گرافیک بازی عالیه به نظر من گرافیک بازی در حد کراسیس 2 هست شایدم نه. بافت ها و تکسچرهای ساختمان های موجود در بازی پایینه:-??

B_O_X_E_R

کاربر سایت
Feb 16, 2016
601
نام
آرین کمال
دقیقا گرافیک بازی اصلا در حد عنوان های نسل هشتم نیست. نمیدونم چه اصراریه بعضی ها میگن گرافیک بازی عالیه به نظر من گرافیک بازی در حد کراسیس 2 هست شایدم نه. بافت ها و تکسچرهای ساختمان های موجود در بازی پایینه:-??
متاسفانه انحصاریه و بعضیا تعصبی بحث میکنن

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,255
نام
امیر حسین

اگه اینا برای یه بازی اپن ورلد کمه که دیگه هیچی :D تریلر بازی هم که قشنگ 90% ـش راحت گیم پلی بود ! به اضافه ی اینکه اینسامنیاک سر R&C رسماً گفت که دیگه توی بازیاشون از کات سین های پری رندر استفاده نمیکنن و همه چیز ریل تایمه :D
لازمه تو یک صفحه دوبار این پست رو فرستاد و گفت، بله برای نسل 8 گرافیک کمه! :|

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,938
نام
آرتین

آقا اینا ماله کدوم تریلره ؟
لینک با بیت ریت بالا کسی داره محبت کنه بزاره حجمش مهم نیست. بزنیم به بدن

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,180
نام
ماکان
انصافی Ins همیشه گرافیک های خوب و خوش آب و رنگی میسازه. الکی ترول نکنید. چه از نظر فنی و چه هنری، نمره ویژوآل Ins نسبت به تم و فضای بازی هایی که میسازه، 20 ـه. هرکی Sunset Overdrive و R&C رو بازی کرده باشه (یا حداقل دیده باشه) میدونه چی میگم. نمیشه به همین سادگی و بر اساس یه سری تصورات نقطه قوت استدیو رو برد زیر سوال.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
حالا دوستانی که گرافیک بازی رو چیز خاصی نمیدونن به کنار، ولی اگه مثل من و خیلی های دیگه گرافیک بازی به نظرتون خیلی عالیه و با در نظر گرفتن سبکش فوق العاده هست، نگرانی ای در مورد دانگرید و اینا نداشته باشین. :D
توی Neogaf یکی نوشته که به سونی اعتماد ندارم و این بیشتر شبیه بازی کردن یه فیلم سینمایی هست و اگه واقعاً این realtime بوده چرا دموش رو به ملت دادن؟ یکی از سازنده های بازی هم نوشته که حاجی پستت بوکمارک شد! یعنی حواست باشه! :D

lhazo6pzuf6fmieq5jde.jpg

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر