PlayStation Spider Man

p8ko_1.png

بازی جدید استودیو Insomniac games در کنفرانس E3 2016 تحت عنوان Spider Man معرفی گردید.
پیتر پارکر قهرمان سری اینبار بازگشته است تا ما شاهد ماجراجویی جدیدی باشیم،ماجراجویی که به ریشه های سری بازگشته است.کارگردان بازی در مورد بازی اینگونه میگوید"به طور شخصی یکی از اروزهایم کار برروی چنین بازی بود اینکه برروی IP کار کنیم که 22 سال در خانه خود نبوده است بسیار هیجان انگیز است.ما دوست داریم بازی بزرگی را با گیم پلی باورنکردنی،داستان عمیق و گرافیک چشم نواز بسازیم".
پیترپارکر کسی است که به عنوان قهرمان وظیفه دارد با جرم و جنایت مبارزه کند و به صورت هم زمان اتفاقات زندگی شخصی خودش را نیز حل کند و یک تعادل میان زندگی و شخصیت خود برقرار سازد.جان و زندگی میلیون ها افرادی که در شهر نیویورک زندگی میکنند در دستان اوست.

dos5_2.png

q32i_information.png
4jwc_5853bce2ec0c270fc2f62de9.png
نسخه جدید Spider Man بزرگترین بازی اینسامنیاک و بلندپروازانه‌ترین بازی برای مارول است.
این نسخه جهان‌باز خواهد بود
بازی طی مدتی 4 ساله در دست توسعه است.
این نسخه قرار نیست قسمتی از فیلم‌های انتشار یافته باشد
اینسامنیاک در حال انجام کارهایی است که خود میخواهد و همه چیز را به اندازه با یکدیگر مخلوط می‌کند.
داستان بازی ریشه دار است و برای استودیو فرصتی را پدید اورد تا جهان Spider Man را خودش بسازد.
بازی به سنت قدیمی فرانچایز احترام می‌گذارد توسعه‌دهندگان می‌توانند کمی آزادی در ساخت آن داشته باشند.تغییر در لباس اسپایدی مثال خوبی است.
با پیشرفت در توسعه نسخه جدید Spider Man این عنوان روز به روز بهتر و بهتر می‌شود.
داستان بازی در اصل برروی اینکه چه کسی در پشت ماسک قرار دارد و وقتی ماسک را برروی صورت خود قرار می‌دهد به چه چیزی تبدیل می‌شود تمرکز خواهد کرد.
نام بازی فقط Spider Man است.
اگر به سمت یک ساختمان تار پرت کنید و به سمتش حرکت کنید نه تنها بهش برخورد نمیکنید بلکه میتونید روی سطح ان ساختمان هم بدوید
در صورتی که سمت یه ساختمان تار پرت کنید و به سمتش حرکت کنید نه تنها بهش برخورد نمیکنید بلکه میتونید روی سطح اون ساختمان هم بدوید
در بازی امکان به قتل رساندن شخصی وجود ندارد اگر اسپایدر من کسی را از بالای ساختمان به پایین پرت کند، به صورت خودکار تار به طرف ان شخص پرتاب خواهد شد
این عنوان در تاریخ ۷ سپتامبر سال جاری مصادف با 16 شهریور ماه منتشر خواهد شد.

uvhm_1327327-spider-man.jpg

با تشکر از احسان عزیز برای زحماتش @Kaine

آخرین ویرایش:

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
محیط های داخلیش که بتمنیزه خالص هست اونجا که میره چند دشمن تو یک محیط دارن مراقبت میکنن و...
محیط های بیرونیش اصل کاره که ببینیم چجوریه در کل تو طراحی مراحلم انگار بتمن زیر نظر گرفتن به طور کامل

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
npn1_img_۲۰۱۸۰۶۱۵_۰۳۳۲۲۳.jpg

تعداد جوایز در حال افزایشه و دیگه داره از تصویر میزنه بیرون

نوش جونتون

پ.ن: همش جوایز نیست و نامزدی هم هست بینشون ! ولی مثلا پولیگان انتخابش رو کرده اسپایدر من

آخرین ویرایش:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
من واقعا نگرانم متای این بازی از لست هم بیشتر بشه واقعا بهترین اسپایدرمن تاریخ گیم با اختلافه

این بازی با سوشیما با لست 2 بهترین انحصاری های سونی هستن فقط 1 ای کاش نمایش لست اسکریپ شده نمی بود درسته که حالت سینمایی و هیجانی باحالی گرفته بود اما دوست داشتم گیم پلی واقعیشم نشون بدن.

• Like
Reactions: Tommy Vercetty

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
من واقعا نگرانم متای این بازی از لست هم بیشتر بشه واقعا بهترین اسپایدرمن تاریخ گیم با اختلافه

این بازی با سوشیما با لست 2 بهترین انحصاری های سونی هستن فقط 1 ای کاش نمایش لست اسکریپ شده نمی بود درسته که حالت سینمایی و هیجانی باحالی گرفته بود اما دوست داشتم گیم پلی واقعیشم نشون بدن.
نمایش بازی اسکریپ شده نبود
رجوع شود به تاپیک بازی و منتقدان ایسی‌ آلایز.
گرچه میدونم باورش سخته :))

• Like
Reactions: only sony

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY

نمایش لست اسکریپت شده نبود ..دیگه ناتی داگ چطوری باید اینو اعلام میکرد که تمام اون چیزی که دیدی رو میتونی تو بازی و حتی به روشهای دیگه هم انجام بدی(دیگه اینکه چطوری همچین چیزی ساختن خودمم نمیدونم)
توی تاپیکش هم اطلاعات جدیدش را نوشتم که خودشون اینو رسما اعلام کردند
حالا اگه برای شما مایکرو فن ها و اون کارگردان بازی توم ریدر این قابل درک نیست دیگه مشکل خودتون خخخخ
تو هنوز این ناتی داگی هارو خوب نشناختی عزیزم

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
نمایش لست اسکریپت شده نبود ..دیگه ناتی داگ چطوری باید اینو اعلام میکرد که تمام اون چیزی که دیدی رو میتونی تو بازی و حتی به روشهای دیگه هم انجام بدی(دیگه اینکه چطوری همچین چیزی ساختن خودمم نمیدونم)
توی تاپیکش هم اطلاعات جدیدش را نوشتم که خودشون اینو رسما اعلام کردند
حالا اگه برای شما مایکرو فن ها و اون کارگردان بازی توم ریدر این قابل درک نیست دیگه مشکل خودتون خخخخ
تو هنوز این ناتی داگی هارو خوب نشناختی عزیزم

خیلی بد فن شدیا قبلنا یکم منطق داشتی:D

عزیزم نهایت 4 تا صحنه اونم برای e3 این شکلیش کردن امکان نداره کل بازی به این شکل حتی من مطمئنم همین صحنه ی بازی هم تغییر پیدا می کنه در نسخه ی اصلی عین gow

بعدشم خودت فنی چرا به من چسب می زنی من اگه فن بودم اینقدر گند نمی زدم به مایکی یا بگم کنفرانس سونی بهتر بود اما من جایی ندیدم از انحصاری های سونی بد بگی پس برچسب فن بودن خودتو به من نسبت نده من هر چیزی که خوب باشه می گم حقیقتم می گن اینکه لست 2 فوق العادس شکی نیست اما اینم که بازی این شکلی نیست برای من شکی نیست قطعا بازی اصلی به این شکل نخواهد بود اصلا طرف از کجا بفهمه باید چه زمانی کجا چیکار کنه بازی real time اصلا می دونی معنیش چیه؟ 1 ثانیه اختلاف همه ی معادلات رو به هم می زنه من نمی دونم چطوری تو دیگه گول این حرفا رو می خوری بس که فن شدی.

• Like
Reactions: Forza Xbox

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
خیلی بد فن شدیا قبلنا یکم منطق داشتی:D

عزیزم نهایت 4 تا صحنه اونم برای e3 این شکلیش کردن امکان نداره کل بازی به این شکل حتی من مطمئنم همین صحنه ی بازی هم تغییر پیدا می کنه در نسخه ی اصلی عین gow

بعدشم خودت فنی چرا به من چسب می زنی من اگه فن بودم اینقدر گند نمی زدم به مایکی یا بگم کنفرانس سونی بهتر بود اما من جایی ندیدم از انحصاری های سونی بد بگی پس برچسب فن بودن خودتو به من نسبت نده من هر چیزی که خوب باشه می گم حقیقتم می گن اینکه لست 2 فوق العادس شکی نیست اما اینم که بازی این شکلی نیست برای من شکی نیست قطعا بازی اصلی به این شکل نخواهد بود اصلا طرف از کجا بفهمه باید چه زمانی کجا چیکار کنه بازی real time اصلا می دونی معنیش چیه؟ 1 ثانیه اختلاف همه ی معادلات رو به هم می زنه من نمی دونم چطوری تو دیگه گول این حرفا رو می خوری بس که فن شدی.
اول از همه بگم که پاسخ تمام این حرفات در مورد گیم پلی لست ۲ را احتمالا تا یکسال و خورده ای دیگه و وقتی بازی ریلیز شد میدم...
من فن سونی نیستم اما فن ناتی داگ هستم..فن راکستار هستم..فن دولوپرهایی هستم که استاندارد یه نسل رو تعیین میکنن..
اگر هم منطق داشتن توی بد گفتن از یه بازیه بیا بهت میگم دیزگان آشغاله چون واقعا هست..
حالا شما اگر فن نیستی بیا بگو که گیرز ۵ هم مثل قبلیش فاجعه ای بیش نیست

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
اول از همه بگم که پاسخ تمام این حرفات در مورد گیم پلی لست ۲ را احتمالا تا یکسال و خورده ای دیگه و وقتی بازی ریلیز شد میدم...
من فن سونی نیستم اما فن ناتی داگ هستم..فن راکستار هستم..فن دولوپرهایی هستم که استاندارد یه نسل رو تعیین میکنن..
اگر هم منطق داشتن توی بد گفتن از یه بازیه بیا بهت میگم دیزگان آشغاله چون واقعا هست..
حالا شما اگر فن نیستی بیا بگو که گیرز ۵ هم مثل قبلیش فاجعه ای بیش نیست

اره منتظرم تا حالتو بگیرم صبر له:D

یعنی گیرز 4 با متای 84 شد اشغال بعد DETROIT با متای 79 شد بالاترین؟ گیرز 4 درسته که افت داشت اما بازی خوبی بود بازم همین نسلم هنوزم شوتر سوم شخص اکشن خالص روی دستش بلند نشده همه گیر دادن به بازی های RPG

گیرز 5 هم اصلا قبول ندارم خیلی از 4ش بهتر شده و پیشرفتش کاملا مشخص بود حتی سونی فن ها هم ازش تعریف کردن.
ضمنا شما فعلا به راکستار بگو 1 عدد GTA بسازه نسل تموم شد تو کف موندیم.

• Like
Reactions: mldqaz

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر