PlayStation Spider Man

p8ko_1.png

بازی جدید استودیو Insomniac games در کنفرانس E3 2016 تحت عنوان Spider Man معرفی گردید.
پیتر پارکر قهرمان سری اینبار بازگشته است تا ما شاهد ماجراجویی جدیدی باشیم،ماجراجویی که به ریشه های سری بازگشته است.کارگردان بازی در مورد بازی اینگونه میگوید"به طور شخصی یکی از اروزهایم کار برروی چنین بازی بود اینکه برروی IP کار کنیم که 22 سال در خانه خود نبوده است بسیار هیجان انگیز است.ما دوست داریم بازی بزرگی را با گیم پلی باورنکردنی،داستان عمیق و گرافیک چشم نواز بسازیم".
پیترپارکر کسی است که به عنوان قهرمان وظیفه دارد با جرم و جنایت مبارزه کند و به صورت هم زمان اتفاقات زندگی شخصی خودش را نیز حل کند و یک تعادل میان زندگی و شخصیت خود برقرار سازد.جان و زندگی میلیون ها افرادی که در شهر نیویورک زندگی میکنند در دستان اوست.

dos5_2.png

q32i_information.png
4jwc_5853bce2ec0c270fc2f62de9.png
نسخه جدید Spider Man بزرگترین بازی اینسامنیاک و بلندپروازانه‌ترین بازی برای مارول است.
این نسخه جهان‌باز خواهد بود
بازی طی مدتی 4 ساله در دست توسعه است.
این نسخه قرار نیست قسمتی از فیلم‌های انتشار یافته باشد
اینسامنیاک در حال انجام کارهایی است که خود میخواهد و همه چیز را به اندازه با یکدیگر مخلوط می‌کند.
داستان بازی ریشه دار است و برای استودیو فرصتی را پدید اورد تا جهان Spider Man را خودش بسازد.
بازی به سنت قدیمی فرانچایز احترام می‌گذارد توسعه‌دهندگان می‌توانند کمی آزادی در ساخت آن داشته باشند.تغییر در لباس اسپایدی مثال خوبی است.
با پیشرفت در توسعه نسخه جدید Spider Man این عنوان روز به روز بهتر و بهتر می‌شود.
داستان بازی در اصل برروی اینکه چه کسی در پشت ماسک قرار دارد و وقتی ماسک را برروی صورت خود قرار می‌دهد به چه چیزی تبدیل می‌شود تمرکز خواهد کرد.
نام بازی فقط Spider Man است.
اگر به سمت یک ساختمان تار پرت کنید و به سمتش حرکت کنید نه تنها بهش برخورد نمیکنید بلکه میتونید روی سطح ان ساختمان هم بدوید
در صورتی که سمت یه ساختمان تار پرت کنید و به سمتش حرکت کنید نه تنها بهش برخورد نمیکنید بلکه میتونید روی سطح اون ساختمان هم بدوید
در بازی امکان به قتل رساندن شخصی وجود ندارد اگر اسپایدر من کسی را از بالای ساختمان به پایین پرت کند، به صورت خودکار تار به طرف ان شخص پرتاب خواهد شد
این عنوان در تاریخ ۷ سپتامبر سال جاری مصادف با 16 شهریور ماه منتشر خواهد شد.

uvhm_1327327-spider-man.jpg

با تشکر از احسان عزیز برای زحماتش @Kaine

آخرین ویرایش:

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
یک گجت بود تو بازی splinter cell Black list خیلی مفید بود فقط در این حد بود که مینداختیش دشمنای جلوت مثلا با دوربین نشون میداد و میتونستی مثلا گازش فعال کن بزنه تو چشمشون یا گیجشون کنی و بیب بیب صدا دربیاری این که پرنده بفرستی کل محیط ببینی بازی بی معنی میکنه

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
805
نام
پویا
خب دم GI گرم این دفعه یه تریلر 5 دقیقه ای راجب سیستم مبارزات بازی پخش کرد\m/
یکی از نگرانی های من کمبود و کمرنگ بودن گیم پلی بود اون اوایل منتشر شدن خبر بازی که خداروشکر با این نمایشات و اطلاعاتی که میدن هرچی شک بود برطرف شد:x
یکی از نکات جالب این تریلر هم این بود که Air-Combo های خفنی داره و وقتی که حریفش رو میندازه بالا دیگه نمیذاره پایین بیاد>:)
خوبی کمبت سیستم بازی اینه که وقتی اسپایدرمن وارد مبارزات میشه اینجور نیست که فقط وایسه و یه سری کمبو وارد کنه... دقیقا مطابق چیزی که اسپایدرمن هست و ازش انتظار داریم توی بازی هم خیلی روون موقع مبارزات از جایی به جای دیگه میره و کمبوهای مختلفی رو اجرا میکنه... حق انتخاب توی این ویدیو که شدیدا بالاست... اینکه به پلیر این امکان رو میدن که مطابق علاقه اش هرطور که میخواد مبارزه خیلی خوبه... استفاده از کمبوهای عادی، استفاده از گجت و استفاده از محیط موقع مبارزه خیلی خیلی خوبه^:)^
امیدوارم بازی تاخیری نخوره و حسابی بترکونه:x:x:x

D@SHR3ZA

کاربر سایت
Nov 4, 2006
1,809
نام
محمد رضا
خب دم GI گرم این دفعه یه تریلر 5 دقیقه ای راجب سیستم مبارزات بازی پخش کرد\m/
یکی از نگرانی های من کمبود و کمرنگ بودن گیم پلی بود اون اوایل منتشر شدن خبر بازی که خداروشکر با این نمایشات و اطلاعاتی که میدن هرچی شک بود برطرف شد:x
یکی از نکات جالب این تریلر هم این بود که Air-Combo های خفنی داره و وقتی که حریفش رو میندازه بالا دیگه نمیذاره پایین بیاد>:)
خوبی کمبت سیستم بازی اینه که وقتی اسپایدرمن وارد مبارزات میشه اینجور نیست که فقط وایسه و یه سری کمبو وارد کنه... دقیقا مطابق چیزی که اسپایدرمن هست و ازش انتظار داریم توی بازی هم خیلی روون موقع مبارزات از جایی به جای دیگه میره و کمبوهای مختلفی رو اجرا میکنه... حق انتخاب توی این ویدیو که شدیدا بالاست... اینکه به پلیر این امکان رو میدن که مطابق علاقه اش هرطور که میخواد مبارزه خیلی خوبه... استفاده از کمبوهای عادی، استفاده از گجت و استفاده از محیط موقع مبارزه خیلی خیلی خوبه^:)^
امیدوارم بازی تاخیری نخوره و حسابی بترکونه:x:x:x
میشه لینکشو بزاری ما هم ببینیم. تو یوتیوب که چیزی نبود!

ویرایش: پیدا کردم تو سایت رسمی گیم اینفورمر
How Combat Works In Spider-Man

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
هولی شت! اصلا انتظار همچین مبارزات خفنی رو نداشتم :x<:-P:

ezgif-5-74363cc158.gif
ezgif-5-75d3864e89.gif
واسه خودش یه پا H&S شده <:-P بدون اینکه زمین رو لمس کنی، می‌تونی همه رو قلع و قمع کنی...انیمیشن‌ها هم که خداست. همه هم توی توییتر و سایت‌های خارجی غافلگیر شدن، چون مثل خودم صرفا انتظار یه مبارزه‌ی Batman Arkham‌ای یا یه چیز ساده‌ و معمولی‌تر رو داشتن! :x
من الان بیشتر از همیشه به Insomniac ایمان آوردم که می‌تونن هر پروژه‌ای رو به یه نتیجه‌ی فوق‌العاده برسونن <:-P الان دیگه واقعا هیچ نگرانی در مورد Spider-Man ندارم...بدون شک قراره یکی از بهترین‌های سال باشه...بدون شک! <:-P

آخرین ویرایش:

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
کلا ویلیانی چیزی نداره بازی !؟ مبارزه با یک باسی! اینجوری زدن اینا که خیلی راحت میکنه بازی رو

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
805
نام
پویا
کلا ویلیانی چیزی نداره بازی !؟ مبارزه با یک باسی! اینجوری زدن اینا که خیلی راحت میکنه بازی رو
تا همین الان حظور ویلین هایی مثل Mr. Negative, Taskmaster. Black Cat تایید شده... حالا ویلین هایی مثل شوکر، آزبورن و فیسک که تا الان فقط ازشون نمایش دیدیم بماند:D
انتظار نداری که بیان سوپرایز بزرگی مثل باس فایت بازی رو لو بدن؟
بعدشم Batman:AS کلا اگه یادم باشه سه تا باس فایت داشت و از اونور Batman: AK هم فکر کنم یه باس فایت درست حسابی داشت(باس فایت های بت موبیل رو حساب نکردم) ولی با اینحال بازی و سیستم مبارزاتش بسیار خفن و لذت بخش بود:-"

D@SHR3ZA

کاربر سایت
Nov 4, 2006
1,809
نام
محمد رضا
هولی شت! اصلا انتظار همچین مبارزات خفنی رو نداشتم :x<:-P:

View attachment 86297
View attachment 86298
واسه خودش یه پا H&S شده <:-P بدون اینکه زمین رو لمس کنی، می‌تونی همه رو قلع و قمع کنی...انیمیشن‌ها هم که خداست. همه هم توی توییتر و سایت‌های خارجی غافلگیر شدن، چون مثل خودم صرفا انتظار یه مبارزه‌ی Batman Arkham‌ای یا یه چیز ساده‌ و معمولی‌تر رو داشتن! :x
من الان بیشتر از همیشه به Insomniac ایمان آوردم که می‌تونن هر پروژه‌ای رو به یه نتیجه‌ی فوق‌العاده برسونن <:-P الان دیگه واقعا هیچ نگرانی در مورد Spider-Man ندارم...بدون شک قراره یکی از بهترین‌های سال باشه...بدون شک! <:-P
سونی بیاد این E3 اعلام کنه Insomniac رو خریدیم :D چی ساختن اینا @-) ^:)^آدم کیف میکنه:x

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
باس فایت‌ها رو که فک نکنم اصاً تو تریلر این موقع بدن. یحتمل تا وقتی آلفا هست چیزی نشون ندن. از لیست دشمنای اصلی مردعنکبوتی، Vulture، Shocker، Fisk، Mr.Negative تأیید شده که تو بازی هستن. از شخصیتای همراه هم MJ و Black Cat. از شخصیتای مهم هم Norman Osborn که بعید میدونم تو این نسخه تبدیل شه به Green Goblin.
-------
صحنه را دیدم. گیم‌پلی بازی به نظر خیلی جالب میاد.:D و سعی کردن به مبارزات ارتفاع بدن که کار خیلی مناسبیه.:D این تأکیدشون رو آکروبات بازی عالیه. ولی خب از یه چیز فقط ناامید شدم اینه که بازی برای اصل Melee Attack ها فقط با دکمه‌ی مربع قراره کار کنه و باقی گجت و ضدحمله و پرش و اینا هستن.:D کاش برای لگد و مشت دو تا دکمه جدا میذاشتن.:D

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
امیدوارم یه جای بازی این اهنگو هم جا بدن :D حالا میخوان مدرنش کنن جا بدن نمیدونم. خیلی خوبه.
Spiderman-theme-song
Spider-Man, Spider-Man​
Does whatever a spider can​
Spins a web, any size​
Catches thieves just like flies​
Look out​
Here comes the Spider-Man​

D@SHR3ZA

کاربر سایت
Nov 4, 2006
1,809
نام
محمد رضا
امیدوارم یه جای بازی این اهنگو هم جا بدن :D حالا میخوان مدرنش کنن جا بدن نمیدونم. خیلی خوبه.
Spiderman-theme-song
Spider-Man, Spider-Man
Does whatever a spider can
Spins a web, any size
Catches thieves just like flies
Look out
Here comes the Spider-Man​
بهترین استفاده ای که از این آهنگ شد تو فیلم Amazing Spider Man 2 بود صحنه مبارزه با الکترو، واقعا عالی بود اونجا \m/خیلی ریز اون وسط اجرا شده بود توسط استاد هانز زیمر:x
امیدوارم تو بازی هم باشه [-o<

• Like
Reactions: stanley

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
بهترین استفاده ای که از این آهنگ شد تو فیلم Amazing Spider Man 2 بود صحنه مبارزه با الکترو، واقعا عالی بود اونجا \m/خیلی ریز اون وسط اجرا شده بود توسط استاد هانز زیمر:x
امیدوارم تو بازی هم باشه [-o<
تو قسمت دوم مردعنکبوتی سم ریمی هم بود. اونجا که پیتر رو از نمایش مری جین میندازن بیرون چون دیر رسیده بود بعد یه ویلون زن دوره گردی با یه صدای بد همینو میزدو میخوند :D

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
من این آهنگ رو خیلی دوست دارم که مال کارتون Spectacular Spider-Man. اگه کسی میخواست یه وقت یه کارتون سوپرهیرویی خوب ببینه این بهترین انتخابه در کنار Batman The Animated Series. حیف که بعد دو سیزن به خاطر دعوای دیزنی و سونی سر حقوق پخش اسپایدرمن کنسل شد.:D خدا از سرشون نگذره چون واقعاً کارتون معرکه‌ایه من ۵ ۶ بار تابحال نگاهش کردم.:D

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
من این آهنگ رو خیلی دوست دارم که مال کارتون Spectacular Spider-Man. اگه کسی میخواست یه وقت یه کارتون سوپرهیرویی خوب ببینه این بهترین انتخابه در کنار Batman The Animated Series. حیف که بعد دو سیزن به خاطر دعوای دیزنی و سونی سر حقوق پخش اسپایدرمن کنسل شد.:D خدا از سرشون نگذره چون واقعاً کارتون معرکه‌ایه من ۵ ۶ بار تابحال نگاهش کردم.:D
من خیلی با سریال Spiderman 1994 خاطره دارم. سالها قبل شبکه foxkid میذاشت:-". اینی که شما میگی رو بعدا دیدم ولی از تغییر تم انیمیشن خوشم نیومد.:D
درکل موزیک های تم مردعنکبوتی قشنگن مخصوصا اینی که گذاشتی تم راک و پرانرژی ای داره ولی احساس میکنم اون اهنگه یجوری امضاشه و احتمال حضورش خیلی هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر