PlayStation Days Gone

cyq3_1.png

بررسی بازی Days Gone

بازی Days Gone عنوانی جهان باز و سوم شخص ، همراه با ماجراجویی در سبک ترس و بقا است که توسط SIE Bend Studio در حال توسعه است و به صورت انحصاری برای PS4 در تاریخ 26م آپریل 2019 ، برابر با 6م اردیبهشت 98 منتشر خواهد شد . این عنوان آخرالزمانی 2 سال پس از وقوع یک بیماری هولناک و همه گیر رخ داده است ، تقریبا تمام بشریت را به کام مرگ کشانده و میلیون ها نفر را به "Freakers" تبدیل کرده است ، بازی دارای سیستم آب و هوایی پویا و چرخه شبانه روز می باشد . انجین بازی Unreal Engine 4 می باشد و از PS4 PRO پشتیبانی می کند .

1504_3.png

شخصیت اصلی بازی نامش دیکون است ، در تریلر بازی مشاهده کردیم دیکون همسرش سارا را به یاد می آورد که تنها خاطرات خوش او پس از پخش شدن ویروس است و احتمال مبتلا شدن سارا توسط این بیماری .
اکنون آخرالزمان ؛ دیکون عضو گروهی از موتورسواران است که دنیا برای آن‌ها در جاده‌ها خلاصه شده و دیگر زندگی و دوستی برایشان معنایی ندارد ، تنها چیزی که برای آن‌ها باقی مانده ، تلاش برای بقا در این دنیای بی‌رحم است . همه‌ جا پر شده از موجودات زامبی‌ مانند به نام فریکرها ، شهرها تبدیل به گورستان شده اند و بازماندگان به جنگلها و کوهها پناه برده اند ، موتور دیکون نقش اساسی در بازی ایفا خواهد کرد .
ناامیدی دیکون ، خاطرات تلخی که از گذشته برایش باقی مانده ، دنیای ضد قهرمانی که هر کس برای نجات جان خود دست به هر عملی می زند ، علتهایی که شخصیت پردازی دیکون را در طول بازی در بین بازیکنان قوی و قوی تر میکند .

iir2_2.png

وسیله نقلیه اصلی موتورسیکلت است ، با قطعاتی که در طول بازی به دست می آورید می توان به منظور افزایش سرعت ، دوام یا مانور نسبت به سایر پارامترها تغییرات ایجاد کرد ، بازیکن می تواند اهداف را با روشهای مختلفی پشت سر بگذارد ، از اختفا تا استفاده از سلاحهای گوناگون با بردهای متفاوت و تعامل با محیط . سیستم کرفتینگ در بازی باعث می شود بازیکن در قسمت آیتمها ، قادر به تولید موارد جدید برای بهبود کارایی مبارزه شود . مدیریت منابع از جمله مواردیست که بازیکنان را در طول بازی به چالش می کشد و در گیم پلی نقشی پررنگ خواهد داشت ، مانند تمام شدن سوخت موتورسیکلت ، حیوانات آلوده مانند خرس و گرگ در بازی حضور دارند که در بعضی موارد فرار ! ، منطقی ترین راه پشت سرگذاشتن این موجودات است .

76gn_giphy.gif
1fs5_giphy_(3).gif
bit_giphy_(2).gif

DIGITAL DELUXE EDITION

The full game downloadable from PlayStation Store , with a digital soundtrack and art book , three bike skins , the monkey wrench fast repair tool and a PS4 dynamic theme

iw1h_5.png

SPECIAL EDITION

The full game with a SteelBook case , a physical and digital artbook , the original soundtrack on CD, three drifter bike skins , the monkey wrench fast repair tool and a PS4 dynamic theme

hctb_6.png

Collector's Edition

The full game with a SteelBook case , the collector’s edition statue , six collector pins , a clothing patch , four decals and all the special edition content

cpji_4.png

Standard

The full game on Blu-ray Disc

oj9_days-gone-standard-bd-edition-two-column-01-ps4-05feb19nz_1549329195903.png

Last edited by a moderator:

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
من زیاد از این بازی خوشم نمیاد ولی نمیدونم چرا امروز که نشستم برای بار اول عمرم سریال walking dead رو شروع کردم به دیدنش اینقدر برای این بازی عطش گرفتم :D
اف تاپیک:D
مهدی سمت walking dead نرو این فقط همون فصول اولش فوق العادس نهایتا تا 4(بعد با شیب وحشتناک افت میکنه ضدحال میخوری:D)
____
زود قضاوت نکنید:D
بازی و داستان قطعا پتانسیل لازم و در واقع حرف واسه گفتن داره
منتهی باید دید در اخر و زمانی که فول امادس چند چنده:-"

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش
پیشنهاد میکنم ادامش ندی کل روند سریال نزولی ولی از فصل شیش به بعد رسما میشه فاجعه فاینال سیزن فصل هشت هم که رسما فا*کداپ فا*کداپ ـه خوددانی ....
پس من چی بگم از سال 2011 عمرم رو برای این سریال تلف کردم! وجدانی 5 فصل اول شاهکار بود...
پ. ن:برای اسپم نشدن بگم days gone نیاز به پولیش خیلی خوب داره در کنارش باگ گیری دقیق هم نیازه.. تو بعضی از صحنه ها npc ها حرکات جالبی میزدن :|.. فیزیک موتور و وسیله نقلیه هم جای کار داره انگار اصلا طرف سوار موتور نبود! ولی در کل از بازی طرف مقابل که game play دو ساعته منتشر کرد خیلی بهتره

• Like
Reactions: SHANSER

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
من الان تریلر اول بازی که یک ساعت بود رو دیدم ( البته نصفشو فعلا! ) از بازی خیلی خوشم میومد و هنوزم حسم عوض نشده. یکم راجع به بعضی چیزها مخصوصا کنترل موتور و به طور کل گیم پلی شک و شبهاتی دارم ولی تا یک سال دیگه بازی مونده. اما یک نکته خیلی تو چشم میزد نمیدونم قبلا کسی بهش اشاره کرده بود یا نه و اون چشم کارکترهاست!! همه لوچ ان انگار:D (کجی چشم!) عکس ها رو ببینید.

kaj 3.png kaj.png kaj2.png

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
منم به بازی دید مثبتی ندارم . چند تا نکته یکی فقط یک مدل انگار دشمن طراحی شده واسه بازی اون فریکر نامیده میشه اگه اشتباه نکنم تو کل تریلر ببینید فقط یکسری ادمن که حالا ویروسی شدن و همه یک مدل که اونم اکثرشون با یک تیر شاتگان میکشت و اصلا چالشی نداشت و اینکه حالا مثلا تو محیط بازی صرفا بچرخی و فقط همینا رو بکشی اون حس پوچی دنیای بازی میده حالا یکسری چالش مثل اب و هوا و برف و.. باشه
فقط تنها نکته مثبتش گرافیکش بود که طراحی خوبی داشت جالب بود وگرنه بقیه مواردش زیاد جذب کننده نبود

• Like
Reactions: linkorn90

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
2,400
نام
امین
این ویدئو جدید گیم‌اینفورمر در مورد مقابله با گله‌ی فریکرهارو ببینید. پویایی گیم‌پلی و طراحی انبوه زامبی‌ها فوق‌العادست!

• Like
Reactions: Adidas95

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
2,400
نام
امین
While we got a good look at some of Days Gone's main gameplay loops, players can expect plenty of other surprises along the way. "There's a lot of stuff in the open world," Jensen says. "There's a lot of content. We have roughly 1,200 dynamic events that can occur throughout the regions." From roadside ambushes to massive freaker hordes, Sony Bend is pulling out all the stops to make Days Gone its biggest and most ambitious game yet.
Breaking Down Days Gone's Gameplay Loops

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
گرافیکش خیلی خوبه ولی هیچ چالشی نداره ویدیو ببینید فقط یکسری زامبی انگار سمتش حمله میکنن دست خالی اینم همه رو به رگبار میبنوه واقعا اگه فقط روند بازی همین باشه کاملا تکراری میشه

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
امیدوار بودم مثل فیلم I'm legend چالشیش میکردن ! مخفی کاری میزاشتن ! زمان بندی برای انحام یه سری کارا و اینکه سلطه زامبیا تو ساعتای مشخص بود و اینکع بعضی مواقع مجبور میشدی بری تو مخفیگاه هاشون ! البته من خودمم از همون معرفی هم بهش علاقه مند نشدم ! ولی اگه چالشیش میکردن خیلی خوب میشد

• Like
Reactions: RohFa and WCW

Majid_Viper

کاربر سایت
May 15, 2010
234
نام
Majid Hezave
با اینکه نمایش های بازی تا الان خیلی خیره کننده نبوده ولی شخصا بهش امید دارم. تریلر یک ساعت اول بازی خب آن چنان خفن نبود ولی یه جَو سرد و مبهمی داشت که منو خیلی یاد RDR Undead Nightmares مینداخت ، تنوع گیم پلی رو تو این یک ساعت نمیشه نظر قطعی درباره ـش داد با توجه به چیزی که سازنده درباره Horde و Ambush ها گفته.

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
چقدر اتمسفر خوبی داره بازی گرافیک خوب طراحی محیط خوب به حتی شخصیت اصلی دیکون خوبه به نظرم با این محیط عالی میتونستن یک تم اخر الزمانی بدن با موجودات تکامل یافته یا حداقل زامبی جهش یافته به جای فقط یکسری انسان شبیه هم تکراری

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر