مشكلات و سوالات شما در مورد Wii

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
آقا این چیزه که بالا معرفی کردی(Wi-Fi) به PC می خوره؟ برا وصل کردن وی به اینترنت این حتما لازمه؟ شما دارین؟ قیمتش چنده؟

ldghn

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2,576
نام
Milad
آقا این چیزه که بالا معرفی کردی(Wi-Fi) به PC می خوره؟ برا وصل کردن وی به اینترنت این حتما لازمه؟ شما دارین؟ قیمتش چنده؟
آره به کامپيوتر وصل ميشه و Wii چون از طريق Wifi به اينترنت وصل ميشه حتماً به يکی از اين ها نياز داريد و قيمتشم تقريباً 40 تومان هستش

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
كسي از دوستان طريقه ي آپديت از wifi رو مي دونه براي كنسولهاي j ؟

توی اون لینک صفحه قبل هست، اگه Internet Connection رو تنظیم کرده باشی؛ فقط کافیه بزنی روی System Update یا یه همچین گزینه ای. خودش آپدیت میکنه به آخرین فیرموری که موجوده. الان فکر کنم 3.2 باشه...

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
آقا کمک من بالاخره وی J رو گرفتم اما تو یه بدبختی گیر کردم. چطوری بازی رو اجرا کنیم؟؟ من بازی رو میذارم تو دستگاه اما نمیاد بالا. فک کنم اشکال از بازی باشه. ولی تو رو جون هرکی دوست دارین من رو راهنمایی کنید. راهنمای ژاپنی-فارسی یا ژاپنی به انگلیسی بذارین. زود باشین. بازیه Wii sportه فردا چند تا بازی می گیرم. اما یه امشبه رو من کمک کنید همین یه بازی رو برا اولین بار اجرا کنیم!!!

eblis749

کاربر سایت
Dec 23, 2005
218
مبارک باشه
دوست عزیز ریجن بازی که گرفتی چی هست ؟ ایا با دستگاه همخونی داره
دستگاه رو کپی خور شده گرفتی - موقع خرید تست کردی

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
مبارک باشه
دوست عزیز ریجن بازی که گرفتی چی هست ؟ ایا با دستگاه همخونی داره
دستگاه رو کپی خور شده گرفتی - موقع خرید تست کردی
و
اینم راهنمای منو ژاپنی به انگلیسی
امیدوارم مشکلت حل بشه
ممنون رفیق. دستت بابت راهنمای فارسی ممنون.
دستگاه خودش Jیه. گفتم بازی Wii sport بود. نمی دونم ریجنش چیه روش هم چیزی ننوشته. DVD رام هم ندارم. اونجا تست نکرد ولی سه روز مهلت تست داده. کپی خور شدست. اونجوری گفت آره کپی خور شده. حالا فردا میرم چند تا بازی می گیرم. از کجا بفهمم ریجنش چیه؟؟ از کجا بفهمم می خواد آپدیت کنه؟؟ اه چه حالی می داد همین الان بازیه کار می کرد. کی تا فردا زندست.:((:( اونجایی که عکس سی دی هست، علامت سوال میده.:confused:
آقا من فردا می خوام No More Hero رو بگیرم با چند تا بازیه دیگه. زبانشون انگلیسی هست؟؟ زک اند ویکی چی؟؟ SMG چی؟؟
ولی خیلی قیافش باحاله، بریم فردا ببینیبم چی میشه؟؟:laughing::cheesygri:cool:

eblis749

کاربر سایت
Dec 23, 2005
218
اگر مطمئنی کپی خور شده پس باید هر ریجنی هست بخونه .
احتمالا مشکل از دیسک باشه
فردا چند تا بازی بگیر انشاا.. درسته;)

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
آقا کمک من بالاخره وی J رو گرفتم اما تو یه بدبختی گیر کردم. چطوری بازی رو اجرا کنیم؟؟ من بازی رو میذارم تو دستگاه اما نمیاد بالا. فک کنم اشکال از بازی باشه. ولی تو رو جون هرکی دوست دارین من رو راهنمایی کنید. راهنمای ژاپنی-فارسی یا ژاپنی به انگلیسی بذارین. زود باشین. بازیه Wii sportه فردا چند تا بازی می گیرم. اما یه امشبه رو من کمک کنید همین یه بازی رو برا اولین بار اجرا کنیم!!!

مبارکه! :cheesygri

Wii Sports که بازی Launch هست و هیچ مشکلی نداره. حتما مشکل از دیسک بازیه!

راستی وقتی بازی رو گذاشتی تو دستگاه ؛ روی اون پنجره سمت چپی کلیک کردی که؟! ;)
آقا من فردا می خوام No More Hero رو بگیرم با چند تا بازیه دیگه. زبانشون انگلیسی هست؟؟ زک اند ویکی چی؟؟ SMG چی؟؟
No More Heroes و Zack & Wiki که انگلیسی هستن؛ اگه اون SMG که بچه های همینجا درستش کردن رو هم بگیری اون هم انگلیسی ـه...

اول سعی کن دستگاه رو آپدیت کنی؛ یه نگاه بنداز ببین چه فیرموری داره: برو تو اون لوگوی Wii توی صفحه اصلی؛ بعد روی عکس آچار (Setting) کلیک کن؛ بالای تصویر فیرمور رو نوشته!
SMG و Wii Fit و SSBB آپدیت دارن..

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
از همگی دوستان تشکر می کنم و خیلی و خوش حال و هیجان زده ام که به جمع شما پیوستم. ایول، ایول...
فیرمور 3.1J هستش. همون جا که گفتین نگاه کردم.
بله روی اون پنجره سمت چپی که عکس سی دی روشه کلیک کردم، میره توش یه دیسک که آرم وی روشه رو نشون میده که داره میچرخه، بعد که یکمی میچرخه یه چیز ژاپنی میاد با یه عکس علامت سوال. به هر حال تا فردا.
غیر از Wi-Fi روش دیگه ای برای آپدیت و وصل شدن به اینترنت نیست؟؟
آقا میلاد WiU1.1 رو دارم دانلود می کنم، فردا پس فردا یه دی وی دی رایتر می گیرم. چه نوعیش خوبه؟؟ حدود 35-40 تومن؟؟
مرغوبیت دیسک به لنز دستگاه آسیب می رسونه؟؟ رو چه دی وی دی هایی رایت کنم؟؟
SMG یی که بچه ها اینجا درست کردن رو چه طوری گیر بیارم؟؟

ldghn

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2,576
نام
Milad
آخرين فريم ور رو دستگاهتون نصب هستش :D

دی وی دی رايترم هر چی گرفتی بگير فقط گارانتی دار سامسونگ يا ال جی خوبند.ديسک هم والا من همه جوره تو دستگاه انداختم مشکلی تو خوندنشون نبوده:D

برای آپديت هم ميشه از ديسک هايی که آپديت داخلشون هست استفاده کرد ولی ديسک حتماً بايد با ريجن دستگاه يکی باشه

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
زک اند ویکی و no more hero رو گرفتم خیلی توپن:cheesygri
اگه اون SMG که بچه های همینجا درستش کردن رو هم بگیری اون هم انگلیسی ـه...
از کجا بگیرم؟
SMG رو وست می ده شما امتحانش کردید؟
برای آپديت هم ميشه از ديسک هايی که آپديت داخلشون هست استفاده کرد ولی ديسک حتماً بايد با ريجن دستگاه يکی باشه
از کجا بفهمیم آپدیت می کنه یا نه؟

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
از کجا بگیرم؟
SMG رو وست می ده شما امتحانش کردید؟

اونی که وست میده کار نمیکنه؛ همون Error 001 رو میده. اینجا میلاد ( ldghn ) و اشکان دارن نسخه سالم ـش رو.

از کجا بفهمیم آپدیت می کنه یا نه؟

اگه بازی رو گذاشتی تو دستگاه و لوگوی بازی نیومد؛ یعنی میخواد سیستم رو آپدیت کنه. اگه روی Disk Channel کلیک کنی آپدیت رو شروع میکنه...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر