Injustice 2

Developer: NetherRealm Studios
.Publisher: Warner Bros
Genre: Fighting
Release Date: May 16th, 2017

گیلد بازیسنتر : 9NE26
گروه تلگرام: Injustice 2 Community | BC

با تشکر از احسان @Kaine عزیر بابت کار های گرافیکی فوق العادش.​

آخرین ویرایش:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
تـــادااااا ... :D

wumifbnzx0nkuf511gix.png

پ.ن: Amir (Akiba/Hater) Gonna Hate >:D<

آخرین ویرایش:

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
دمشون گرم که قیافه ی شخصیت ها رو چقدر سریع درست کردن این ed boon کارش درسته هر وقت بازیاشو حتی مورتال سگا رو بازی میکنم حال میکنم مخصوصا از اون هوش مصنوعی فوق العادش خیلی خوشم میاد واقعا سخت بودن:x

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,837
نام
نریمان

یه ویدئوی جدید اومده که شامل گیم پلی جدید از Deadshot هم میشه.

===========

یه دموی جدید تو EGX هم توسط PS Access منتشر شده ( دقیقه ی 56 به بعد ) که کلی Gear جدید داره.

===========

اطلاعات و کرکتر جدید هم احتمالا تو کامیک کان نیویورک، حدود 10 روز دیگه منتشر میشه.

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
از مارکتینگ و تبلیغات اینا تعریف کردیم به فنا رفتن :D مدت طولانی ای هست که هیچ خبری از بازی نیست ولی اد بون توی توئیترش گفته بازی هنوز مراحل ساخت رو داره طی میکنه و مشکلی وجود نداره + اینکه کلی کرکتر جدید آماده ی معرفی شدن هستن :

5oro_capture2.jpg

نزدیک ترین همایشِ پیش رو PSX توی 3 دسامبر هست ، با وجود حضور داشتن WB توی PSX میشه منتظر معرفی کرکترهای جدید بود ؟
پ.ن : ناشران و سازندگان حاضر در PSX :

i6c4_30866916026_7cf9c4e418_z.jpg

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,256
نام
امیر حسین
البته از PSX نزدیک تر، The Game Award هست! دوم دسامبر:-" (یکروز قبل از PSX :-" )
به نظرم اینجا احتمال حضورشون بیشتره:D ، توی PSX هم با حضور SF V و احتمالا تکن(و تاریخ انتشار:-") ، بعید میدونم دیگه اینا هم حضور داشته باشن:D

• Like
Reactions: NaRiiMaN

NaRiiMaN

ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,837
نام
نریمان
2-3 روزه اد بون دوباره 2 توییتر اکتیو شده و داره سوالای ملت رو جواب میده. :D

اول از همه نظر سنجی مورد کرکتر های مهمان I2:

تا الان Sub-Zero و Spawn اول هستن.
=====

اشاره ای دیگه به Black Canary:

آخرین ویرایش:

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,256
نام
امیر حسین
خدا لعنتش کنه با این کاراکتر مهمان اوردنش:| مخصوصا توی MK :|
ولی خوب...اگر میخواستم رای بدم دقیقا به همینا رای میدادم:-" :D

NaRiiMaN

ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,837
نام
نریمان
خدا لعنتش کنه با این کاراکتر مهمان اوردنش:| مخصوصا توی MK :|
ولی خوب...اگر میخواستم رای بدم دقیقا به همینا رای میدادم:-" :D
باز اینا خیلی بهتر از Jason و Leatherface هستن. :D سر جمع با کرکتر های مهمان MKX بیست دقیقه هم بازی نکردم. :D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,256
نام
امیر حسین
باز اینا خیلی بهتر از Jason و Leatherface هستن. :D سر جمع با کرکتر های مهمان MKX بیست دقیقه هم بازی نکردم. :D
حالا من خودم هنوز MK X بازی نکردم:| :| :| :-" ، ولی نسخه ی موبایلش این همه کاراکتر از خود MK X مونده بیارن، سه تا Jason اوردن:| که یکی از یکی خرکی تر:)) :|

اینا هم آره واقعا کاراکترهای جذاب تری هستن! مخصوصا Spawn و Hell Boy که به جو سوپرهیرویی و ... هم میخوره:D
البته اگر DC فن بودم، حتما رو اعصابم میرفت که سراغ کاراکترهایی که پتانسیلش رو دارن نرفتن و کاراکتر مهمان اوردن:[

راستی نکته مثبتش اینه که احتمالا ساب زیرو بیاد! باشد که یکم اسکوپیکن فن(و ساب زیرو هیتر بودن!) بودنشون کم بشه:-"

B_O_X_E_R

کاربر سایت
Feb 16, 2016
601
نام
آرین کمال
این جانب فن تمام عیار تیکن و خبره در سبک تیکن و گیم پلیش هستم :D منتها با دیدن گرافیک و جو تکراری تیکن و با دیدن گیم پلی و گرافیک عالی اینجاستیس نظرم رو این بازی جلب شده و واقعا تعجب میکنم تعداد صفحات تاپیک این بازی در مقایسه با تیکن پشکل هم نیست و مشخصه ی تعداد طرفدار های بازی هاس یکجورهایی : ) )

NaRiiMaN

ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,837
نام
نریمان
این جانب فن تمام عیار تیکن و خبره در سبک تیکن و گیم پلیش هستم :D منتها با دیدن گرافیک و جو تکراری تیکن و با دیدن گیم پلی و گرافیک عالی اینجاستیس نظرم رو این بازی جلب شده و واقعا تعجب میکنم تعداد صفحات تاپیک این بازی در مقایسه با تیکن پشکل هم نیست و مشخصه ی تعداد طرفدار های بازی هاس یکجورهایی : ) )
2 تا نکته وجود داره، اولی قدمت Tekken هست که خیلی خیلی بیشتر از Injustice ـه و طبیعی هست که فن هاش ( از جمله خودم :D) بیشترن. مورد دیگه هم تاریخ معرفی بازی هاست که T7 برای حدود 2.5 سال پیشه در صورتی که I2 حدود 5 ماه پبش معرفی شده و قاعدتا تعداد صفحاتش باید کمتر از تکن باشه. :D

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,592
خشونت این بازی رو قرار نیست بیشتر بکنه؟ (نسخه پیش فکر کنم به خاطر پایین آورن رده سنی تا 16 سال خشونت کم و خون رو حذف کرده بود.)
اعلام شده ضربه نهایی مثل heroic یا finish تو این بازی بذاره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر