PlayStation Final Fantasy XII The Zodaic Age Remastered

Final-Fantasy-XII-The-Zodiac-Age_2016_06-06-16_007.jpg_600.jpg

بالاخره اسکوئر نسخه ریمستر فاینال فانتزی 12 رو معرفی کرد . بازی سال 2017 ریلیز میشه و از رزولوشن بالاتر و کیفیت گرافیکی و صوتی بالاتری نسبت به نسخه قدیمی برخورداره. اطلاعاتی که از بازی اومده :

-based on FINAL FANTASY XII INTERNATIONAL ZODIAC JOB SYSTEM
-Background, character model, fonts and all 2D parts are higher resolution
-Movie scenes are higher resolution
-Uses current-gen graphics tech
-7.1 surround sound
-higher quality audio
-Japanese and English voice
-Option between original BGM and newly recorded BGM
-shorter loading time
-auto-save feature
-turbo mode
-بک گراند ها و مدل های کرکترها به همراه فونت ها و ... با روزلوشن بالا
-صدای 7.1
-دوبله ژاپنی و انگلیسی
- قابلیت Auto Save
-زمان های Loading کوتاه تر
-کات سین های با کیفیت و رزولوشن بالاتر .

عکس هایی از نسخه ریمستر :

Final-Fantasy-XII-The-Zodiac-Age_2016_06-06-16_006.jpg_600.jpg

Final-Fantasy-XII-The-Zodiac-Age_2016_06-06-16_002.jpg_600.jpg

FF12-Zodiac-Age-PS4-Ann.jpg

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
b319j3izwkcecir15srr.png

خوب باید به استحضارتون برسونم که تنها در مدت یک روز بازدید از تیزر بازی از یک میلیون و صد هزار نفر گذشت .. ظرف یک روز .... برای مقایسه میتونم بگم که تریلر ffx remaster بعد از گذشت بیشتر از دو سال به یک میلیون و چهل هزار نفر رسیده و حتی پر بیننده ترین تریلر ffxv هم در حدود دو میلیون سیصد هزار تا بوده .. البته از امار xv مطمین نیستم ولی چیز دیگه ای ندیدم ... اینم بگم که بازدید کننده های vii remake هم بالای ۱۳ میلیون نفر بوده در یک سال گذشته که نشون از محبوبیت عجیب غریب این نسخه میده

آخرین ویرایش:

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
b319j3izwkcecir15srr.png

خوب باید به استحضارتون برسونم که تنها در مدت یک روز بازید از تیزر بازی از یک میلیون و صد هزار نفر گذشت .. ظرف یک روز .... برای مقایسه میتونم بگم که تریلر ffx remaster بعد از گذشت بیشتر از دو سال به یک میلیون و چهل هزار نفر رسیده و حتی پر بیننده ترین تریلر ffxv هم در حدود دو میلیون سیصد هزار تا بوده .. البته از امار xv مطمین نیستم ولی چیز دیگه ای ندیدم ... اینم بگم که بازدید کننده های vii remake هم بالای ۱۳ میلیون نفر بوده در یک سال گذشته که نشون از محبوبیت عجیب غریب این نسخه میده

/watch?v=wT3dyanB3pk

بازدید: 4,198,778

:D

Farazkazama

کاربر سایت
Dec 15, 2013
20
نام
FaRaZ
چند سال پیش بخاطر FFXIII Versus بود که برای دنبال کردن اخبارش عضو شدم و از اون موقع تا حالا فقط گهگاهی به سایت سر میزدم . بخاطر FFXII که از دوستم خبرشو شنیدم دوباره اومدم ببینم جریان چیه و با دیدن این خبر کلی انرژی گرفتم. اولین بازی RPG که بازی کردم همین FFXII بود که فهمیدم RPG یعنی زندگی!
بعد با سری FF کنسول PS2 آشنا شدم و از اونجا بود که دیوانه RPG شدم. همونطور که همه میدونین یه سری نسخه ها با پسوند International ارائه میشن که یه سری تفاوت ها دارن و به نوعی کامل ترین نسخه هست. حافظه ی ضعیفی دارم و بازی ها زیاد یادم نمیمونه ولی از اونجایی که نسخه اینترنشنال FFX و FFX-2 رو بازی کرده بودم دوست داشتم اینترنشنال FFXII رو هم بازی کنم که اون زمان تو بازار نبود و و باید دانلود میکردیم. نت خوبی نداشتیم و حجم بازی هم 4.5 گیگ بود که به لظف یکی از دوستان دانلود شد ولی ژاپنی بود:disrelieved::disrelieved::disrelieved: از اونجا عقده ای شده بودم که چرا انگلیسی نداره . خودم دو سال پیش از نت دانلودش کردم و نسخه انگلیسی بود ولی کنسولمو فروخته بودم و بازم دست خالی مونده بودم. سیستم ضعیفی هم داشتم و باشبیه ساز هم نمیشد بازی کنم ولی تو پاییز سال قبل که سیستمو ارتقا دادم بالاخره با شبیه ساز بازیش کردم (البته دیگه حوصله زیادی برای لول آپ کردن نداشتم و بازی های موبایل اجازه نمیدادن بازی کنم:grin::grin:)
FFXII و FFXII-IZJS یه سری تفاوت ها دارن. لایسنس های بازی که دیگه مثل FFXII نمیشه همه کاراکتر ها همه قابلیت ها رو داشته باشن و اول بازی باید یه سری کلاس ها رو انتخاب کنی مثل White Mage و Black Mage و Samurai و Knight و Archer و Monk و .... که هرکدوم یه سری ویژگی ها داشت و این باعث میشد بازی سخت تر بشه چون مثلا همه کلاس ها Cure یا Cura رو نداشتن و وسط باس بتل هیلر شما میمیره و بدبختی ها شروع میشه.
گامبیت ها اضافه شدن . کاسانی که تو بازی همراه شما میان میشه براشون گامبیت بذاری . چند تا آیتم اضافه شده بود . با L1 سرعت بازی چندبرابر میشد که مسیر های طولانیو راحت میشد بری (از Rabanastre تا Eruyt Village تو سه دقیقه میرفتی) . یه سری سلاح ها اضافه شده بود تا اونجایی که من دیدم مثلا از کمان Saggitarius دو نمونه بود.
خیلی دوست دارم دوباره بازیش کنم مخصوصا رو PS4 .

Farazkazama

کاربر سایت
Dec 15, 2013
20
نام
FaRaZ
زودیاک اسپیر که گرفتنش اسونتر از همشونه ... من همه اعضا گروهم یه زودیاک داده بودم ... یه جعبه تو اعماق henne mines بود که بسته به شانست .. بعد چند بار باز کردن بهت میداد ... یه بار بعد دو سه بار .. یه بار بعد پنجاه بار .. ولی میداد .. من نتوتنستم .. تورنسول و اسکورپیون تیل رو بگیرم چون نتونستم اخرین فرگمنت رو بگیرم .. اخرشم نفهمیدم چه شی کمیابی باید پیدا کنم که اخرین فرگمنت برام ازاد بشه ...
واقعا xii. بیشتر از هر بازی دیگه ای نقش افرینیه و کلی گزینه دیوانه کننده داره .. واقعا نزدیک ترین فضا و حس و حال رو به داستان های تخیلی مثل sword art online داره ...

سخت ترین چیزها به نظرم چیزایی بودن که تو گریت کریستال بودن مثل اکس کالیبر و گراند ارمور ... گراند ارمور رو باید از یه اسب اتیشی میگرفتی که باید بدون کشتنش ,میکشتیش و ازش لوت میگرفتی ... بعد یه ۱۰ بار کشتن بدون نکشتنش میداد و به شدت خون دل بود چون یه لحظه غفلت میکشتیش میرفت و حداقل تا دو ساعت بعد هم نمیتونستی دوباره پیداش کنی
داداش زودیاک تو Henne Mines در صورتی میداد که از تو جعبه Necrohol of Nabudis نگرفته باشی . من نزدیک 1000 بار جعبه تو henne Mines با Diamond Armlet باز کردم ولی نداد شایدم بد شانس بودم ولی خیلی امتحان کردم
شمشیر Tournesol باید با فروختن آیتم ها از بازار بخری که هر سه تا آیتمو Hunt ها میدن.
تنها شمشیری که تو لایسنس ها نبود Wyrm Hero Blade که اینم باید از بازار با فروختن آیتم ها میخریدی که متأسفانه آخرین آیتمو بعد از کشتن Yiazmat میداد که بعد از اون دیگه هیچ باسی تو بازی وجود نداشت و عملا بلا استفاده بود . یه خوبی و یه بدی داشت . بدیش این بود دیر شارژ میشد یعنی سه برابر یه شمشیر عادی زمان میبرد تا اتک بزنه ولی خوبیش این بود که وقتی شارژ میشد اکثر اوقات مولتی هیت میزد که اگه کاراکترتو Berserk میکردی و زره های Genji هم براش کار میذاشتی راحت تا 8 هیت میزد که فوق العاده بود

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
چند سال پیش بخاطر FFXIII Versus بود که برای دنبال کردن اخبارش عضو شدم و از اون موقع تا حالا فقط گهگاهی به سایت سر میزدم . بخاطر FFXII که از دوستم خبرشو شنیدم دوباره اومدم ببینم جریان چیه و با دیدن این خبر کلی انرژی گرفتم. اولین بازی RPG که بازی کردم همین FFXII بود که فهمیدم RPG یعنی زندگی!
بعد با سری FF کنسول PS2 آشنا شدم و از اونجا بود که دیوانه RPG شدم. همونطور که همه میدونین یه سری نسخه ها با پسوند International ارائه میشن که یه سری تفاوت ها دارن و به نوعی کامل ترین نسخه هست. حافظه ی ضعیفی دارم و بازی ها زیاد یادم نمیمونه ولی از اونجایی که نسخه اینترنشنال FFX و FFX-2 رو بازی کرده بودم دوست داشتم اینترنشنال FFXII رو هم بازی کنم که اون زمان تو بازار نبود و و باید دانلود میکردیم. نت خوبی نداشتیم و حجم بازی هم 4.5 گیگ بود که به لظف یکی از دوستان دانلود شد ولی ژاپنی بود:disrelieved::disrelieved::disrelieved: از اونجا عقده ای شده بودم که چرا انگلیسی نداره . خودم دو سال پیش از نت دانلودش کردم و نسخه انگلیسی بود ولی کنسولمو فروخته بودم و بازم دست خالی مونده بودم. سیستم ضعیفی هم داشتم و باشبیه ساز هم نمیشد بازی کنم ولی تو پاییز سال قبل که سیستمو ارتقا دادم بالاخره با شبیه ساز بازیش کردم (البته دیگه حوصله زیادی برای لول آپ کردن نداشتم و بازی های موبایل اجازه نمیدادن بازی کنم:grin::grin:)
FFXII و FFXII-IZJS یه سری تفاوت ها دارن. لایسنس های بازی که دیگه مثل FFXII نمیشه همه کاراکتر ها همه قابلیت ها رو داشته باشن و اول بازی باید یه سری کلاس ها رو انتخاب کنی مثل White Mage و Black Mage و Samurai و Knight و Archer و Monk و .... که هرکدوم یه سری ویژگی ها داشت و این باعث میشد بازی سخت تر بشه چون مثلا همه کلاس ها Cure یا Cura رو نداشتن و وسط باس بتل هیلر شما میمیره و بدبختی ها شروع میشه.
گامبیت ها اضافه شدن . کاسانی که تو بازی همراه شما میان میشه براشون گامبیت بذاری . چند تا آیتم اضافه شده بود . با L1 سرعت بازی چندبرابر میشد که مسیر های طولانیو راحت میشد بری (از Rabanastre تا Eruyt Village تو سه دقیقه میرفتی) . یه سری سلاح ها اضافه شده بود تا اونجایی که من دیدم مثلا از کمان Saggitarius دو نمونه بود.
خیلی دوست دارم دوباره بازیش کنم مخصوصا رو PS4 .
من برای اولین بار اتفاقی بازی رو تو کلوپ دیدم .. با اشنایی اندکی که از اسم فاینال فانتزی داشتم .. گفتم برام بزاره ... باورت میشه من ۱۱۰ ساعت بازی رو تو کلوپ تموم کردم .. خخخخ ... یعنی بارها قید تموم کردن بازی رو میزدم ... به خصوص جاهایی که معما داشت ... cd و مموری رو از کلوپیه خریدم و بعدش دیسک ترک خورد ... یه روز داشتم تو بازار تاب میخوردم که یه مغازه کاملا پرت دیدم که بازی میفروخت و کلا بیست تا بازی بیشتر نداشت ولی یکیش همین xii بود ... دیگه هیچ جای دیگه ای اثری از بازی ندیدم .گرفتمش و یه ps2 هک به خاطرش گرفتم و بازی رو جویدم ...
من که همش همین اینترنشنال رو بازی کردم و اصلا از نسخه ابتدایی خبر نداشتم .. شاید همه کسایی که از بازی بدشون اومدن همون نسخه بتا رو بازی کرده باشن ?
من همه بار بازیم روی گامبیت بود ...

گزینه فرار با r2 بود اگه اشتباه نکنم به شدت کار امد بود به خصوص وقتایی که حوصله مبارزه نداشتی .. یا وقتی به موجودی بر میخوردی که خیلی قوی بود و مثل کره خری دمت رو میزاشتی روی کولت و چهار نعل فرار میکردی .. ولی انقدرا هم سریع نبود ... در رویایی ترین حالت ۲۰ دقیقه طول میکشه برسی eruyt village ... البته جز تلپورت کریستال

Farazkazama

کاربر سایت
Dec 15, 2013
20
نام
FaRaZ
من برای اولین بار اتفاقی بازی رو تو کلوپ دیدم .. با اشنایی اندکی که از اسم فاینال فانتزی داشتم .. گفتم برام بزاره ... باورت میشه من ۱۱۰ ساعت بازی رو تو کلوپ تموم کردم .. خخخخ ... یعنی بارها قید تموم کردن بازی رو میزدم ... به خصوص جاهایی که معما داشت ... cd و مموری رو از کلوپیه خریدم و بعدش دیسک ترک خورد ... یه روز داشتم تو بازار تاب میخوردم که یه مغازه کاملا پرت دیدم که بازی میفروخت و کلا بیست تا بازی بیشتر نداشت ولی یکیش همین xii بود ... دیگه هیچ جای دیگه ای اثری از بازی ندیدم .گرفتمش و یه ps2 هک به خاطرش گرفتم و بازی رو جویدم ...
من که همش همین اینترنشنال رو بازی کردم و اصلا از نسخه ابتدایی خبر نداشتم .. شاید همه کسایی که از بازی بدشون اومدن همون نسخه بتا رو بازی کرده باشن ?
من همه بار بازیم روی گامبیت بود ...

گزینه فرار با r2 بود اگه اشتباه نکنم به شدت کار امد بود به خصوص وقتایی که حوصله مبارزه نداشتی .. یا وقتی به موجودی بر میخوردی که خیلی قوی بود و مثل کره خری دمت رو میزاشتی روی کولت و چهار نعل فرار میکردی .. ولی انقدرا هم سریع نبود ... در رویایی ترین حالت ۲۰ دقیقه طول میکشه برسی eruyt village ... البته جز تلپورت کریستال
فاینال فانتزی یکی از بازی هاییه که گذر زمانو اصلا متوجه نمیشی. من دو بار بازیو بازی کردم و هربار حدود 250 ساعت بازی کردم و بار دوم بازیو صددرصد کامل کردم و هیچ چیزی تو بازی نبود که نداشته باشم
گزینه فرار یا همون Felling با R2 بود و کاراییش فرار از مبارزه بود . تو نسخه IZJS با زدن L1 بازی چند برابر سریع تر میشد و راحت میشد لول آپ کنی و مسیر ها رو زودتر بری که تو نسخه عادی نبود . در کل چون اولین RPG ای بود که بازی کردم تقریبا همه چیزش یادمه

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
Final Fantasy XII Zodiac Age trailer (2017, PS4 REMASTER!!!!!!)

فن های فاینال فانتزی ۱۲ الان برای من مثل والکینگ دد می مونن ... تو تمام این سایت ها بازخورد منفی و هیت ورزی زیادی تو فضای مجازی نسبت به بازی وجود داشت ... اما الان این همه فن از کجا پیداشون شد از تو گور در اومدن ؟

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,434
نام
علی
Final Fantasy XII Zodiac Age trailer (2017, PS4 REMASTER!!!!!!)

فن های فاینال فانتزی ۱۲ الان برای من مثل والکینگ دد می مونن ... تو تمام این سایت ها بازخورد منفی و هیت ورزی زیادی تو فضای مجازی نسبت به بازی وجود داشت ... اما الان این همه فن از کجا پیداشون شد از تو گور در اومدن ؟
بله تشکر میکنم از اینهمه لطف:D بنده به دفاع از تمامیه آن انسانهای زامبی برخواسته به شما میگویم که انسان جایزالخطاست:D البته من خداییش رو PS2 بازیش کردم و اولین و بهترین JRPG برا من بوده و هست و خواهد بود! الانم که دندون تیز کردم برا ریمسترش! کاری به حرفی که زدی ندارم ولی بازی هم متاش خیلی خوبه و هم اینکه برا خیلیا بهترین توی سری هست! و البته هستند کسانی که به شدت از بازی دل پری دارند و میگن پایه ریزه نسخه های 13 بوده! مثل اویل 4 که همه میگن پایه ی سقوط سریو درست کرد!

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
بله تشکر میکنم از اینهمه لطف:D بنده به دفاع از تمامیه آن انسانهای زامبی برخواسته به شما میگویم که انسان جایزالخطاست:D البته من خداییش رو PS2 بازیش کردم و اولین و بهترین JRPG برا من بوده و هست و خواهد بود! الانم که دندون تیز کردم برا ریمسترش! کاری به حرفی که زدی ندارم ولی بازی هم متاش خیلی خوبه و هم اینکه برا خیلیا بهترین توی سری هست! و البته هستند کسانی که به شدت از بازی دل پری دارند و میگن پایه ریزه نسخه های 13 بوده! مثل اویل 4 که همه میگن پایه ی سقوط سریو درست کرد!

نه با بچه های اینجا که اشنام کیا فن بازی بودن و هستن ... منظورم این بود این چند ساله هر جا میرفتی اکثرا هیتر ها حضور داشتن ... با جملات this game is crap و the worst game ever و vaan فلان و گیم پلی بمان .. قشنگ اعصابت رو مزین میکردن ... ولی الان این همه فن که پیدا شده تو سایت ها کجا بودن ... شده جریان فیری تیل ... تو نقد های کاربرا یا تاپیک های مربوطه ..فقط نظارت منفی میخونی ... مثلا تو my anime list
۷۰ درصد .. به عبارتی ۲۳۰ هزار نفر ۸و۹و۱۰ دادن .. ولی میری تو بخش نقد ها .. اکثر مال همون ۳ درصدیه که ۱و۲و۳ دادن ...
اصولا به من ثابت شده ملت در مورد چیزایی که نفرت دارن بیشتر دست به فعالیت میزنن تا چیزایی که علاقه دارن ...

gamer1998y

کاربر سایت
May 18, 2014
660
نام
شهاب
اقا این چیزی که دوستم اقا فراز گفت خیلی مهم هست ها همین اینترنشنال بودن بازی ،به صورتی که اگه فینال 12رو بازی نکرده باشی واین ریمستر اولین بارت باشه بازی اشکتو در میاره و فقط فینال بازای قدر میتونن بازیش کنن و وستای بازی ول نکنن برن.
اقا مازیار اونیم که شما بازی کردی انترنشنال نبوده و وقتی این اومد بازی کردی بیا اینجا تا دلداریت بدیم :Dچون حسابی اشکتو در میاره من که خودم اینترنشنال شو از دور دیدم الال لرزه به تنم افتاده:-SS

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
اقا این چیزی که دوستم اقا فراز گفت خیلی مهم هست ها همین اینترنشنال بودن بازی ،به صورتی که اگه فینال 12رو بازی نکرده باشی واین ریمستر اولین بارت باشه بازی اشکتو در میاره و فقط فینال بازای قدر میتونن بازیش کنن و وستای بازی ول نکنن برن.
اقا مازیار اونیم که شما بازی کردی انترنشنال نبوده و وقتی این اومد بازی کردی بیا اینجا تا دلداریت بدیم :Dچون حسابی اشکتو در میاره من که خودم اینترنشنال شو از دور دیدم الال لرزه به تنم افتاده:-SS

فک نکنم خالص بندازن همچین بازی رو برای گیمر های این نسل...
خخخ....

یکم تویچش میکنن که زیاد سخت نشه...
چون عادیش هم خیلی سخت تر از خیلی بازی های امروزیه...

-______-

gamer1998y

کاربر سایت
May 18, 2014
660
نام
شهاب
فک نکنم خالص بندازن همچین بازی رو برای گیمر های این نسل...
خخخ....

یکم تویچش میکنن که زیاد سخت نشه...
چون عادیش هم خیلی سخت تر از خیلی بازی های امروزیه...

-______-
دیگه نوشته نسخه اینترنشنال،اگه اونجوری بود یه پسوندی اضافه میکرد .بعدم چطور می خوان آسونش کنن ،نمیدونم خودت بازی کردی این اینترنشنالو یا نه؟همین قصمت تالنت هاش اگه همون جوری باشه کار تمومه و فکر هم نکنم بشه کاریشم کرد که اسون تر بشه ،چون اسون ترش میش همین 12معولی خودمون دیگه

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
دیگه نوشته نسخه اینترنشنال،اگه اونجوری بود یه پسوندی اضافه میکرد .بعدم چطور می خوان آسونش کنن ،نمیدونم خودت بازی کردی این اینترنشنالو یا نه؟همین قصمت تالنت هاش اگه همون جوری باشه کار تمومه و فکر هم نکنم بشه کاریشم کرد که اسون تر بشه ،چون اسون ترش میش همین 12معولی خودمون دیگه
البته گمان کنم اون نسخه زودیاک سیستم بود که شما دارید در موردش صحبت میکنید ... و احتمال اینم بر اساس همون باشه ... البته ترجیح میدم هم حالت نرمال و هم حالت زودیاک سیستم با هم تو بازی باشه ... تا هر دو حالت رو بشه تجربه کرد ... ولی در کل من در هر چیزی تو زندگیم free style رو ترجیح میدم ... و دوست دارم همه چی به انتخاب خودم باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر