طرفداران ژانر JRPG

Fallen God

کاربر سایت
Jun 1, 2011
129
نام
Soshy
گزینه ی بهتری دمه دست داری بریم به کارش تخفیف خورد بخریم؟ شایدم گزینه های بهتر!:D دست طلا
آخه گیمر کارتتو هم لینک نکردی ببینم پلتفرمات چین یا اصن چه بازیاییو داری، غکس بریوهارتم گذاشتی پروفایلت در حالت عادی ادم با خودش میگه شک ندارم این دوستمون اصن سمت بازیای شرقی نمیره :D
اگر فرضو بذاریم PS4 داری و بازیایی به معروفی پرسونا و نیر رو تموم کردی، پیشنهاد من اینه که پولتو نگه داری برای Ni no Kuni 2 که 40 روز دیگه ریلیز میشه و Valkyria Chronicles Remastered و YsVIII رو هم صد در صد بخری.

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,427
نام
علی
آخه گیمر کارتتو هم لینک نکردی ببینم پلتفرمات چین یا اصن چه بازیاییو داری، غکس بریوهارتم گذاشتی پروفایلت در حالت عادی ادم با خودش میگه شک ندارم این دوستمون اصن سمت بازیای شرقی نمیره :D
اگر فرضو بذاریم PS4 داری و بازیایی به معروفی پرسونا و نیر رو تموم کردی، پیشنهاد من اینه که پولتو نگه داری برای Ni no Kuni 2 که 40 روز دیگه ریلیز میشه و Valkyria Chronicles Remastered و YsVIII رو هم صد در صد بخری.
آره خو جاپونی بزرگارو رفتم!:D دقیقا همون پرسونا رو رفتم و نیرو دموشو گرفتم نمیدونم چرا حال نکردم:| ولی از خوبیه داستانش زیاد شنیدم!:| کاملا درست حدس زدی و پلی 4 دارم!:D اینکه اینجا گاه و بیگاه میپرسم فلسفش اینه که من بازی نقش آفرینی جاپونی دوست دارم ولی به کل اطلاعات ندارم که کدوم خوبه و کدوم تو دیوار:| و اینکه یکی از دوستان اینجا یه بازی معرفی کرد به اسم Exist Archive که من به توصیه ی ایشون گرفتم بازیو و خیلی زیاد حال کردم با بازی! درصورتی که اگر ایشون نمیگفت من اصلا نمیدونستم یه همچین بازیی هم هست!:D یا دوستان Digaea رو معرفی کردن که 5شو گرفتم و به شدت بازی عالی بود! یعنی معرکه! دمتم گرم که کمک کردی! زیاد شد:|

آخرین ویرایش:

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام بعداز مدت خیلی زیاد فکر کنم نزدیک به چهارماه برکشتم بازی Final Fantasy Mobius بازی کنم بلللللللللللهههههههه دیدم فینال فانتزی 7 رو اورده به به ایشالله کارتر سفیروث رو بگیرم
الانم توی مدیگارم و موزیکش خدا چه موزیکه باحالی داره نامردددددد اشک توی چشمانم جمع شده برم برم دوباره بازی کنم فعلا رفقا
راستی بازی Ni no Kuni: Wrath of the White Witch هم پلات کردم یکمی اذیت کرد ولی اخر پلات شد

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
بچه ها دمو lost sphear توی استور اومده حجمشم ۱ گیگ بیشتر نیست طرفدارای old school jrpg حتما بازی را تجربه کنن یه جور دنباله معنوی I am setsuna میشه من گرفتم بازی کردم گرافیکش شبیه ستسونا هستش اما مبارزاتش کاملتر شده سبکشم که active turn base هست. .در کل بازی جالبی بود اما هر جور با خودم کلنجار رفتم میبینم ۵۰ تا نمیارزه بنابراین صبر میکنیم تا یه اف خوب بخوره مخصوصا که حوالی نینو کونی ۲ میاد:D

آخرین ویرایش:

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,427
نام
علی
ای جانم سالار من رسید ما رفتیم برای ۷۰ ۸۰ ساعت عشق حال

آقا مبارک باشه! یه سوال بپرسم! وضعیت JRPGهای خفن روی سوییچ خوبه؟ تشکر! میدونم که این بازی خیلی خفنه! قبلیشم خفن بوده! دم شما گرم!

alisantori

کاربر سایت
Jul 15, 2017
459
دوستان برا کسی که سال ها ساله دیگه بازیا rpg و jrpg بازی نکرده
الان میخواد بعد از سال ها سال یه بازی این سبکی بازی کنه
کدوم بازی برا من خوبه؟

فقط زیاد داستان محور نباشه گفتگو نداشته باشه که زبانم تعطیله
بازیشم زیاد طولانی نباشه

یه چیزی مثل action rpg باشه

رو پلتفرم ها pc و xbox one هم باشه

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,427
نام
علی
دوستان برا کسی که سال ها ساله دیگه بازیا rpg و jrpg بازی نکرده
الان میخواد بعد از سال ها سال یه بازی این سبکی بازی کنه
کدوم بازی برا من خوبه؟

فقط زیاد داستان محور نباشه گفتگو نداشته باشه که زبانم تعطیله
بازیشم زیاد طولانی نباشه

یه چیزی مثل action rpg باشه

رو پلتفرم ها pc و xbox one هم باشه
I am Setsuna فک کنم بدک نباشه! Active Turn-Basedه البته! اگه فول ترن بیسد میخوای بلد نیستم!:D

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
آقا مبارک باشه! یه سوال بپرسم! وضعیت JRPGهای خفن روی سوییچ خوبه؟ تشکر! میدونم که این بازی خیلی خفنه! قبلیشم خفن بوده! دم شما گرم!
نینتندو که از قدیم مهد jrpg های هاردکور و معروف و بعضا نا شناخته بوده .چون تو ایران هم زیاد کنسول های نینتندو طرفدار نداره خیلی بازی هاش ناشناخته است .همین xenoblede دو تا شماره قبلیشم انحصاری نینتندو بوده .در مورد سوئیچ هم قطعا به همین منوال خواهد بود.فعلا که i am setsuna با lost sphear و disgaea 5 و night of azure 2 توی استور هست که خب روی ps4 هم هست که من به شخصه ترجیح میدم روی 4 بازیشون کنم. یکسری هم مثل atelier lydie and suelle در ادامه میاد .dq11 هم که قطعا براش میاد هرچند هنوز رسمی اعلام نشده .انحصاری هم مثل نسخه جدید shin megami tensei و pokeman هم داره.
به طور کلی اگه میخوام بازی خاصی از دست ندی باید ترکیب ps4+ switch را داشته باشی

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,427
نام
علی
مرسی :hug:
اصلا Turn-Based چی هست؟ :Cheesygrin: همون نوبتی میشه؟
اکشن آر پی چی یا همچین چیزیایی :Cheesygrin:
آره همون نوبتی میشه ولی اکتیو ترن بیس گیم پلی یه زمان محدودی بهت میده برا تصمیم گیری ولی فول ترن بیسد صبر میکنه هرجور بخوای میتونی تصمیم بگیری!:D والله دوستان اینجا خیلی قدرتر از من هستن! من کلا زیاد نمیشناسم بازی JRPG حالا برعکس بسی حال میکنم با اینجور بازیا!:D هرچی بلدم از همین تاپیک و بچه های باحال همین تاپیک بلدم! عاشقشونم مردونه! توی نسل 8 3 تا از بهترین تجربه هامو همین رفقا برام رقم زدن!

Katsura

کاربر سایت
May 25, 2011
1,111
نام
پرهام
نینتندو که از قدیم مهد jrpg های هاردکور و معروف و بعضا نا شناخته بوده .چون تو ایران هم زیاد کنسول های نینتندو طرفدار نداره خیلی بازی هاش ناشناخته است .همین xenoblede دو تا شماره قبلیشم انحصاری نینتندو بوده .در مورد سوئیچ هم قطعا به همین منوال خواهد بود.فعلا که i am setsuna با lost sphear و disgaea 5 و night of azure 2 توی استور هست که خب روی ps4 هم هست که من به شخصه ترجیح میدم روی 4 بازیشون کنم. یکسری هم مثل atelier lydie and suelle در ادامه میاد .dq11 هم که قطعا براش میاد هرچند هنوز رسمی اعلام نشده .انحصاری هم مثل نسخه جدید shin megami tensei و pokeman هم داره.
به طور کلی اگه میخوام بازی خاصی از دست ندی باید ترکیب ps4+ switch را داشته باشی
وای i am setsuna شاهکاره قشنگ منو تا یه هفته نابود کرد :( لامصب موسیقیش فراتر از شاهکار بود

alisantori

کاربر سایت
Jul 15, 2017
459
آره همون نوبتی میشه ولی اکتیو ترن بیس گیم پلی یه زمان محدودی بهت میده برا تصمیم گیری ولی فول ترن بیسد صبر میکنه هرجور بخوای میتونی تصمیم بگیری!:D والله دوستان اینجا خیلی قدرتر از من هستن! من کلا زیاد نمیشناسم بازی JRPG حالا برعکس بسی حال میکنم با اینجور بازیا!:D هرچی بلدم از همین تاپیک و بچه های باحال همین تاپیک بلدم! عاشقشونم مردونه! توی نسل 8 3 تا از بهترین تجربه هامو همین رفقا برام رقم زدن!

آها پس درست حدس زدم :Cheesygrin:
نوبتی حال نمیده
سبک اکشن آر پی جی حال میده Action role-playing
مثل همین بازی Xenoblade Chronicles که دوست خوبمون @vayne solidor خریده
همین بازی من رو wii یکمی بازی کردم تو بازی گم شدم :lol::Mrgreen: اصلا راهنما اینا نداشت بیخیال بازی شدم
حدود 6 سال خورده ای پیش بازی کردمش - آخرین بازی rpg و jrpg بود که بازی کردم

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,461
نام
امین
I am Setsuna فک کنم بدک نباشه! Active Turn-Basedه البته! اگه فول ترن بیسد میخوای بلد نیستم!:D
عزیز دوستمون میگه زبانش خوب نیست و حوصله دیالوگ نداره.
اونوقت شما i am setsuna رو معرفی میکنی :D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر