طرفداران ژانر JRPG

Fallen God

کاربر سایت
Jun 1, 2011
129
نام
Soshy

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,462
نام
امین
درود به رفقا
برگشتم و کلی بازی گرفتم و از لیستم 5 تا رو پدا نکردم متاسفانه.

اینم یه عکس از خریدهایی که به اینجا میخوره :D

4d2z_img_20171008_173045~2.jpg

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
ایول. من الان Valkyria Revolution رو خریدم. اما ریمستر Valkyria Chronicles و World of Final Fantasy رو اصلا گیر نمیارم. Star Ocean هم همینطور

از Playasia بگیر، من زیاد چیز نایاب ازش سفارش دادم، اگر قیمتی باهاش مشکل نداری البته
اتفاقا یک ماه پیش Star Ocean رو آف زده بود 20$ می فروخت
خرید آخرم کابل اصل USB ویتا بود که نه توی ایران بود نه توی دبی، ازش سفارش دادم دو سوت رسید

آخرین ویرایش:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
از Playasia بگیر، من زیاد چیز نایاب ازش سفارش دادم، اگر قیمتی باهاش مشکل نداری البته
اتفاقا یک ماه پیش Star Ocean رو آف زده بود 20$ می فروخت
خرید آخرم کابل اصل USB ویتا بود که نه توی ایران بود نه توی دبی، ازش سفارش دادم دو سوت رسید

آره یحتمل باید همینکارو بکنم. الان دارم پرسونا بازی میکنم، تموم بشه تو لیستم نوبت ریمستر KH:DDD هست. بعدش دیگه هیچی JRPG ندارم بازی کنم! باید یه چیزی بجورم برای خودم. هورایزن رو هم وسطاش ول کردم دیگه حوصله ندارم برم تمومش کنم! چند وقته پشت سر هم JRPG زدم دیگه حسش نیست اصلا برم سمت بازی های غیر ژاپنی.

پ.ن: کابل ویتا رو منم میخوام. یه خری کابلمو گم کرد الان دیگه گیرم نمیاد اورجینالش. یه فیکش رو خریدم از بس آشغاله بزور تو پورتش جا میره.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
یکی از بچه‌های PT از آمازون و کلا سایت‌های خرده فروش، سفارش میگیره میاره. خودم FFX/X2 Remaster رو که تو امازون شده بود 20 دلار سفارش دادم کخ شد 148هزار تومن! نسبت به جاهای دیگه منصفانه تر هست. البته یه 2ماهی منتظر موندم بیاره. بعضی از بازیا که کمیاب هست خوبه ادم سفارش بده

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
درود به رفقا
برگشتم و کلی بازی گرفتم و از لیستم 5 تا رو پدا نکردم متاسفانه.

اینم یه عکس از خریدهایی که به اینجا میخوره :D

4d2z_img_20171008_173045~2.jpg

استریکز واره سمت راستیه؟؟؟ اگه خودشه که چه خوف !! a-1 picture که انیمش رو فرستاد تو اب نمک !!!

یکی از بچه‌های PT از آمازون و کلا سایت‌های خرده فروش، سفارش میگیره میاره. خودم FFX/X2 Remaster رو که تو امازون شده بود 20 دلار سفارش دادم کخ شد 148هزار تومن! نسبت به جاهای دیگه منصفانه تر هست. البته یه 2ماهی منتظر موندم بیاره. بعضی از بازیا که کمیاب هست خوبه ادم سفارش بده
این دوستمون تو pt ادرسش چیه ما هم یه سری بزنیم بشش

.........................
persona 4 dancing all night هم تخفیف خوبی خورده اگه هنوز نگرفتید از دستش ندید

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
استریکز واره سمت راستیه؟؟؟ اگه خودشه که چه خوف !! a-1 picture که انیمش رو فرستاد تو اب نمک !!!

این دوستمون تو pt ادرسش چیه ما هم یه سری بزنیم بشش

.........................
persona 4 dancing all night هم تخفیف خوبی خورده اگه هنوز نگرفتید از دستش ندید

سفارش کالا از فروشگاه های آنلاین آمریکا ، EBAY ، AMAZON + نماد اعتماد

Fallen God

کاربر سایت
Jun 1, 2011
129
نام
Soshy
هی فولکس:D اینم 3 آر پی جی دیگه ای که چند وقت اخیر فرصت شد برم و الانم اومدم اینجا خودمو تخلیه کنم :>

The Legend of Heroes : Sen no Kiseki III (Trails of Cold Steel III)
Sen III دقیقا همون چیزیه که Sen I باید میبود. به لطف عدم وجود محدودیتای ویتا عظمت بازی کاملا قابل لمسه. با اینکه بازی گرافیک به اصطلاح دهن پرکنی نداره ولی طراحی اون چیزی نبود که بشه توی چند اینچ مانیتور و 540 پیکسل نشونش داد.

بازی حدود 1.5 سال بعد از اتفاقات Sen II توی یک شهرک کوچیک به اسم Leeves شروع میشه، شخصیت اصلی اینبار نه در نقش یک بچه دانش آموز بلکه مربی اوناس. شیوه پیشبرد و روتین بازی هم کسایی که Sen I رو رفته باشن درک میکنن، اول توی Leeves و در مدرسه هستیو کارای اونجا رو انجام میدی، بعد میری یه مینی دانجن (مثل Old school house توی بازی اول) وقتی همه اینا تموم شد با بقیه میری اردوی نظامی که شامل محیط ها و شهرای دیگه امپراطوری اربونیاس، و یه جورایی میشه گفت اکثر اتفاقات مهم داستان اونجا رخ میده. خیلی از راز های شماره های قبلی مثل SeptTerion آرک اربونیا + سرگذشت Iron Breed ها و یا هویت Kuro no Koubo ( یا کارگاه سیاه که همونکلس هایی مثل میلیوم رو ساختن) فاش میشه و به همون اندازه راز های بیشتری شکل میگیرن طوری که بعد پایان مخم قشنگ سوت کشید. محدودیت سنی هم از Cero B به C افزایش پیدا کرده پس تلفات و تراجدی نسبت به قبل زیاد داریم :D
با اینکه داستان همچنان از بهترینایی هست که این سبک و صنعت میتونه ارائه بده ولی پیس بازی به شدت کنده (نسبت به سریای قبلی یکم بهتره یا شاید من حس میکنم). ساید کوئست ها هم تنوع و جذابیت سابق رو همچنان دارن، تعدادشونم اونقدر زیاد نیست که اعصابت بهم بریزه یا برعکس خیلی از بازیا مجبور نیستی backtrack کنی.
کست این بازی به شدت متنوعه، تا این حد بگم 25 نفر فقط توی پارتیت میان و قابل بازی میشن. و بیش از صد کاراکتر مهم توی داستان فقط در این شماره نقش ایفا میکنن. ان پی سیای بی شماریم وجود دارن که هرکدوم ساید کوعست مخصوص خودشون رو دارن و اونجا علاوه بر اینکه کامل شخصیت پردازی میشن، اطلاعاتی که راجبه جهان بازی و یا "بعضی" کاراکترایی که توی شماره قبلی کشته شدن در اختیارت میذارن با ارزش هستند.

پایان بازی هم مثل شماره اول توی یک کلیف هنگر تموم شد که نمیدونم چطور میشه وصفش کرد، تا همین حد بگم کلیف هنگر سن 1 جلوی این جوکه :D (نزدیک ترین مثالی که میتونم بزنم تا یک حدس کلی بتونید بزنید، پایان اپیزود 15 انیمه Rezero هست، فرض کنید این انیمه اونجا تموم شه)

از این بحثا بگذریم و به مبارزات و پرفورمنس بازی برسیم، گرافیک نسبت به شماره های قبلی خیلی بهتر شده و به لطف طراحی هنری خوبش از مناظر میشه به شدت لذت برد (به خصوص شهر Ordis و کاشی کاریای فیروزه ایش واقعا زیبان، حس فانتزی خیلی خوبی رو القا میکنه)، جالب ترین ویژگی راجبه پرفورمنس بازی، نبود هیچگونه لودینگ هنگام ورود مبارزات هست، به محض اینکه با دشمنی برخورد کنید در عرض یک پلک زدن وارد مبارزه میشید و تک تک انیمیشناشم میشه رد کرد.

با وجود سوییچ از ویتا به پی اس 4، کماکان مشکلات قبلی پرفورمنس، مثل افت فریم شدید و باگ های مسخره بسیار تو چشم هست. (یادمه سر جشن تابستونی اخر چپتر 3، کلی ان پی سی ریخته بود تو شهر و چراغونی کرده بودن، اون تیکه فریم ریت قشنگ زیر 24 بود)
یا باگ های جالبی مثل این. :D (با اینکه این عکسو خودم نگرفتم ولی مشابهشو رویت کردم که یادم رفت کپچر کنم)

ولی هیچ کدومش به اعصاب خرد کنی باس چپتر 3 بازی نیست، وقتی باس میخواست S Craft (قوی ترین فن) خودشو بزنه فکر کنم نزدیک 4 5 بار بازی کرش کرد مجبور شدم از اول باهاش بجنگم.:D (که خیلی حیفه، باس فایت بسیار جذابی بود)

پلی تایم من، دور اول روی درجه نرمال نزدیک 170 ساعت بود (25 روز بازی کردم) و 90 درصد محتوای جانبیشو رفتم و چرخ الکیم زیاد زدم وگرنه فست پلی کردن استوری اصلی و نابود کردن تجربه اصیل بازی چیزی بیش از چند روز نباید وقت بگیره. :D
در نهایت جدا از یکی دو اتفاق توی داستان، پیس کند بازی و کش دادن های عذاب آور و باگ/افت فریم های متعدد، میتونم بگم از تک ثانیه هایی که توی این 170 ساعت صرف کردم لذت بردم.
این بازی نسخه غربی (هنوز) نداره ولی اگر روزی فرصت شد که شما هم تجربه ش کنید باید هشدار بدم که برای درک این شماره باید (از واژه "باید" استفاده میکنم و نه "بهتر") 7 تا شماره قبلیو هم تموم کنید، یعنی حداقل پونصد 500 ساعت از وقتتون رو باید سرمایه گذاری کنین. چون اتفاقاتی که در این میوفته ارتباط سرراست و مستقیمی با اونا داره. اگر هم به هردلیلی نمیتونین وارد این سفر طولانی بشید، دور این سریو خط بکشید تا وقتی که حسّو وقتش اومد :D

Star Ocean : Second Evolution
این استار اوشن هم یه جورایی میشه گفت از اون سری هایی هست که جدیدا بهش کم لطفی شده، بیشتر از جانب خود Square Enix.
سکند اولوشن PS4 ریمیک سکند استوری PS1هه، گرافیک و مکانیزما همونن فقط ارت استایل مدرن شده، موسیقی متن بازسازی شده و کل کاراکترا فول وویس هستن.
هرچیزی که از یک نقش آفرینی جاپنی کلاسیک نیاز داشته باشید توی این هست. از یک داستان کلیشه ای ولی احساسی گرفته تا سیستم گیم پلی هیبرید نوبتی/اکشن معروف سری استار اوشن. (مثل Tales of های نسل قبلی)
اتوسیو هم که نداره پس اگر مبارزه ای رو ببازید قشنگ پاره میشین. :D دشمن ها هم توی نقشه قابل رویت نیستن، هر دو قدم باید به صورت رندوم با یکیشون بجنگین که واسه من یکی به شدت اعصاب خرد کن بود.

نسخه پی اس 4 این بازی برای غرب ریلیز نشده (هفته پیش ریمیک SO4 هم معرفی شد برای غرب اما با اینحال) و احتمال ریلیز نشدنش زیاده. اگر دلتون هوای یک جی ار پی جی کلاسیک کرد اینو حتما برید. نسخه PSPش انگلیسیه ولی اگر اینو میخواین استور جاپن با 3 هزار ین میفروشه که نسبتا مبلغ ارزونیه.

a7y0w5k5vrxgad3bzej1.jpg

Star Ocean: Integrity and Faithlessnes
این 5مین و جدیدترین نسخه، و یه جورایی بدبخت ترین استاراوشن ریلیز شده تا امروزه :D یعنی حیف این همه پتانسیل که هدر رفت. شماره قبلی (4) داستان درب و داغونی داشت ولی این 5 از هرلحاظ، چه ورلد بیلدینگ گرفته چه کاراکترا، به خوبی قابل پرداخت بودن، رابطه ایم که بین کاراکترا شکل میگرفت جذاب بود. اما حیف که به چند علت بزرگ همش برباد رفت.

اولین مشکل این بازی، نبود (دقیق تر بگم، کمبود) میان پرده هستش، این شیوه روایت به درد امثال دارک سولز میخوره ولی این بازی که تمرکز خاصی رو داستان قرار داده و انبوهی از اطلاعات رو میخواد در اختیارت بذاره بدون میان پرده همش از کنار چشمت رد میشه، مهم نیست چه قدر توجه به خرج بدی، هرگز نمیتونی رو داستان اونقدر که باید، متمرکز بشی.

دومین مشکل بازی، بک ترک بسیار بالایه اونه. هیچ گزینه فست تراولی وجود نداره، هی باید یک مسیر تکراری رو بریو برگردی.
مشکل بعدی و سوم اون، کوتاهی بیش از حدشه که با یک ترفند نه چندان جالب خواستن اون رو بپوشونن که میشه مشکل چهارم و الان بهش میرسیم. کل خط اصلی بازی فکر نکنم بالای 20 ساعت طول بکشه که واسه یک ار پی جی به شدت ناکافیه.

و اما بزرگترین مشکل بازی که همه چیزو در بر سایه خودش گرفته:
مکانیزم این بازی به کل خرابه!

فرض کن شما داری شاد و خرم بازی میکنی، مراحلو یکی یکی رد میکنی، دشمنا هم به نظر آسون میان، بعد یه هو با یک باس مواجه میشی که 40 لول ازت بالاتره و از همه بدتر باید در کنارش از هم تیمی های فوق العاده احمقت که فورا کشته میشن هم محافظت کنی، بازیم هیچ هشداری بهت نداده که همه چیز یه هو قراره انقدر سخت بشه. در اون مرحله راه برگشتیم نیست که بری تا حال بهم زن ترین کاری که یه بازی تو رو "مجبور" میکنه، یعنی عمل شنیع Grinding رو انجام بدی تا بلکه بتونی رد کنی اون تیکه رو. اینجاست که میفهمی راهی جز نیو گیم وجود نداره! تازه بعدشم که این تیکه رو رد کنی با یک باس فایت بدتر و آن بالانس تر رو به رو بشی. هم تیمیاتم طبق معمول به هیچ دردی نمیخورن و در عرض یک چشم بهم زدن کشته میشن، مثلا یارو به جای اینکه تو رو heal کنه حمله ور میشه سمت دشمن.

خلاصه راجبه اخرین نسخه استار اوشن نمیدونم چی بگم، تجربه درد آوریه، اما اگر با راهنمای قدم به قدمی چیزی خواستید برید یا بهتره بگم به شیوه خاصی که بازی مجبورتون میکنه حاضرید تن بدین، بازی ارزشمندیه.

یه چند تا بازی دیگه مثل اسکال گرلز هم رفتم ولی سبکشون آر پی جی و یا ADV ویجوال ناول نیست دیگه این طومارو گشاد ترش نکردم.
اگر عمری باقی موند و چشم نخوردم (:-") بازیای بعدیی که برم احتمالا YS Seven، Summon Night 6 و Danganronpa هست که هر 3 تاشون رو سال هاس میخوام برم ولی به دلایلی نشد.

دتس آل فولکس :D

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,438
نام
علی
Shin Megami Tensei V برای سویچ تایید شد
غلاف کنید :D

از همین تریلر کوتاهش معلومه که خیلی تغییر کرده به نسب قبل
انحصاریه؟ یا زمانیه؟ برا 4 نمیاد؟:| من تاحالا این سریو تجربه نکردم فقط میدونم سریه پرسونا از دل این سری اومده!:|

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
انحصاریه؟ یا زمانیه؟ برا 4 نمیاد؟:| من تاحالا این سریو تجربه نکردم فقط میدونم سریه پرسونا از دل این سری اومده!:|

کل سری Shin Megami Tensei و SpinOff هاش به جز عناوین شماره داره Persona، مدتی هست در انحصار نینتندو هستند، انحصارشون کامل هست نه زمانی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر