طرفداران ژانر JRPG

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
لول :D
دقیقا! یعنی منم فکر میکردم اوجش بشه Xanadu ولی خب واقعا بهتر و چشم نواز‌تره این!٬

اوه اوه اوه پس برو پسرم که چه تجربه‌ای جلوی روته! :D من هم یه سری ایونتا رو ندیدم توی اولین دورم و هم اینکه نمیدونستم سیوا منتقل میشه و روی نسخه بعدی تاثیر میزاره برای همین Waifu رو بد انتخاب کردم (لول! یعنی منطقی‌ترین دلیل برای تکرار یه بازی =)))

من منوی نسخه ۲ رو فعلا دیدم :Crying1: لامصب همونم خیلی خوف بود :Crying1:
خب من خوشبختانه هم همه ایونتارو دارم میبینم هم وایفوم از همین الان مشخصه (فی :D) هم روی هارد دارم میرم که پشیمون نشم (خدایی یکی از بهترین گیمپلی های TB رو داره)

منم بدجور توو کفم :'( مخصوصا طراحی لباسا توو نسخه دوم خیلی خوبه!

ولی خدایی رین چقد توی نسخه سوم بد اس شده :D

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
انیمه اولیش رو دیدی دیگه؟
چون Despair Arc,Hope Arc,Future Arc رو تا قسمت دوم رو بازی نکرده باشی چیزی از داستانش نمی فهمی
انیمه هم از قسمت دوم نیست
تازه Ultra Despair Girls هم برای متوجه شدن 100% داستان انیمه باید بازی کنی
آره اول انیمه-ش رو دیدم :D
داستانش رو فهمیدم منتها فقط توی همین مدرسه. باید نسخه های بعدی رو بازی کنم تا متوجه بشم چرا شهر به آشوب کشیده شده و جریان این Despair و مونوکوما چیه :D

Armin.jrpg

کاربر سایت
Sep 1, 2011
716
نام
Armin
استدیوی جدید Atlus به اسم Studio Zero که شامل تعدادی از اعضای کلیدی تیم اول Atlus (تیم پرسونا 5) هست، قراره دو روز دیگه از یه بازی کاملا جدید توی مجله فامیتسو رونمایی کنه.

f343897569.jpg

سبک JRPG فانتزی
طراح: Soejima (طراح اصلی سری پرسونا)
کارگردان/تهیه کننده: Katsura Hashino (کارگردان نسخه‌های 3 تا 5 سری پرسونا)

یعنی خودتون رو آماده کنید که میریم داشته باشیم یه سری جدید از تیم رویایی Atlus :D فقط امیدوارم همین اول کاری مشخص کنند برای کنسولای خونگی میاد تا با خیال راحت بتونیم اخبارش رو دنبال کنیم :D

اینم یه والپیپر ۱۰۸۰ و Fanmade از اولین عکس بازی:

کلا ملت (مثل من) دارن عقلشون رو سر این خبر از دست میدن :D امیدوارم همونطوری که به نظر میاد واقعا یه چیز فوق‌العاده باشه! دو روز دیگه متوجه میشیم.
هولی شت، خبرشو تو سیلیکونرا دیدم ولی نمیدونستم همین تیم هست :D مکسیموم هایپ
طراحی استاد=P~

آخرین ویرایش:

Phantom Thief

کاربر سایت
Dec 7, 2011
972
نام
Parsa
@AsaraymA
@NoctisSasuke
@Cloud Strife
@Kaine
@Armin.jrpg
@vaan 2
@KingAmir
@K o j i m a
@NaViiDii
@Akiba
@vayne solidor
@se.phi.roth
@Phantom Thief
@Safety & Peace
@Arima Kishou
@Oakenshield

و کلا تمام بچه‌های دیگه که یادم رفته منشن کنم. بشتابید که خبر دست اول دارم در حد تیم ملی :D

استدیوی جدید Atlus به اسم Studio Zero که شامل تعدادی از اعضای کلیدی تیم اول Atlus (تیم پرسونا 5) هست، قراره دو روز دیگه از یه بازی کاملا جدید توی مجله فامیتسو رونمایی کنه.

f343897569.jpg

سبک JRPG فانتزی

یعنی خودتون رو آماده کنید که میریم داشته باشیم یه سری جدید از تیم رویایی Atlus :D فقط امیدوارم همین اول کاری مشخص کنند برای کنسولای خونگی میاد تا با خیال راحت بتونیم اخبارش رو دنبال کنیم :D

کلا ملت (مثل من) دارن عقلشون رو سر این خبر از دست میدن :D امیدوارم همونطوری که به نظر میاد واقعا یه چیز فوق‌العاده باشه! دو روز دیگه متوجه میشیم.
اگه این طراحی شخصیت اصلی باشه واقعا خیلی دوست دارم در نقش همچین شخصیتی بازی کنم:x
همین که فهمیدم Soejima نقش طراح این بازیه،بدجور توجه من رو گرفت.حالا هم که فهمیدم Hashino نقش کاگردان بازیه به قول خارجیا I'm sold>:D<
حالا اگه Shoji Meguro هم اهنگ ساز بازی باشه دیگه واقعا عالی میشه:x

این طور هم که معلومه قرار حدود 6 ساعت دیگه یک اطلاعاتی از بازی از مجله ی Famitsu قراره منتشر بشه>:D<

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
Dragon Crown سبکش بیشتر Beat'em Up هست
منم همین رو میگم بازی rpg باشه .. یه وقت از این جور بازیا از اب در نیاد.
نمیگم بده ها ... خودم یه ۱۵-۱۶ ساعت با دراگون کرون سرگرم بودم ... ولی بعدش ....
تروفی هاشم که مبهم بود ..اصلا مشخص نبود باید چه کنیم

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,969
نام
محمد
@AsaraymA
@NoctisSasuke
@Cloud Strife
@Kaine
@Armin.jrpg
@vaan 2
@KingAmir
@K o j i m a
@NaViiDii
@Akiba
@vayne solidor
@se.phi.roth
@Phantom Thief
@Safety & Peace
@Arima Kishou
@Oakenshield

و کلا تمام بچه‌های دیگه که یادم رفته منشن کنم. بشتابید که خبر دست اول دارم در حد تیم ملی :D

f343897569.jpg

سبک JRPG فانتزی

اگه برای ویتا باشه، باید یکی برم بخرم :(( پول ندارم :((
اما آگه نباشه \m/
کلا من ویتا لازمم. نمیدونم چرا نخریدم هنوز. :-?
هی میام اینجا سر میزنم، تا فیها خالدونم میسوزه :D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
اگه برای ویتا باشه، باید یکی برم بخرم :(( پول ندارم :((
اما آگه نباشه \m/
کلا من ویتا لازمم. نمیدونم چرا نخریدم هنوز. :-?
هی میام اینجا سر میزنم، تا فیها خالدونم میسوزه :D
بیا برو گدا بازی در نیار .. کجا میتونی کنسولی پیدا کنی که برای یه سبک ساخته شده باشه. ویتا بهشت بازی های ژاپنیه.

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
@AsaraymA
@NoctisSasuke
@Cloud Strife
@Kaine
@Armin.jrpg
@vaan 2
@KingAmir
@K o j i m a
@NaViiDii
@Akiba
@vayne solidor
@se.phi.roth
@Phantom Thief
@Safety & Peace
@Arima Kishou
@Oakenshield

f343897569.jpg

سبک JRPG فانتزی

تو عقلتو داری از دست میدی من همین الان تمام روح و روانمو از دست دادم رفت :D خبر فوق العادس !!!!!!!!!!!

پ.ن : واسه کنسول دستی یا سوئیچ هم باشه سر ضرب میرم می خرم ! :D

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
@K o j i m a

میگم گیفت کارت استور ژاپن گیرت میاد ... من اگه گیر میومد ..اکانت ژاپن میساختم .

بعد کیبورد ژاپنی برای گوشی نیست ... اونوقت راحت میشه از گوگل ترانسلیت استفاده کرد
چرا گیرت نمیاد؟ سایتای ایرانی هم هستن که گیفت کارت ژاپن بدن، گوگل کن اگه پیدا نکردی واست پ.خ میکنم :D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
چرا گیرت نمیاد؟ سایتای ایرانی هم هستن که گیفت کارت ژاپن بدن، گوگل کن اگه پیدا نکردی واست پ.خ میکنم :D
همون pm کن .
پس برم تو کار استور ژاپن .. اخه تخفیفات وپلازاتشم فرق داره لامصب

فقط این مشخصات ساخت اکانت .. ادرس و کد پستی چیزی میخواد بهم بگو

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
اوه دوستانت بعداز یه عیبت طولانی برکشتن:p:p
والا به دارم با بازی CATHERINE بازی میکنم روی کنسول پلی3
یعنی یه چیزی میگم یه چیزی میشنوید به شدت به شدت سخته خیلی فکر میخواد دمار از روزگارم در امد هی دارم شیرینی میخورم تا مغزم یکمی کار کنه لامصب چی ساخته این شرکت اطلس دمش گرم حال اساسی دارم باهاش میکنم خدایش حرف نداره درسته قدیمی ولی همین قدیمی هاشم خوبه \m/\m/

Armin.jrpg

کاربر سایت
Sep 1, 2011
716
نام
Armin
اوه دوستانت بعداز یه عیبت طولانی برکشتن:p:p
والا به دارم با بازی CATHERINE بازی میکنم روی کنسول پلی3
یعنی یه چیزی میگم یه چیزی میشنوید به شدت به شدت سخته خیلی فکر میخواد دمار از روزگارم در امد هی دارم شیرینی میخورم تا مغزم یکمی کار کنه لامصب چی ساخته این شرکت اطلس دمش گرم حال اساسی دارم باهاش میکنم خدایش حرف نداره درسته قدیمی ولی همین قدیمی هاشم خوبه \m/\m/
عادت میکنی حسین، بعد جالبه برای دفعه ی دوم که بازیو شروع میکنی میبینی چقدر پیشرفت کردی و یه حس خیلی خوبی میده بهت :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر