طرفداران ژانر JRPG

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
راستی دیروز God Eater 2 رسید دستم :D ولی هنوز بازی نکردم :| الان میرم تو کارش بعد میام هایپ میکنم :D

البته بماند که هنوز به اندازه کافی شماره 1ش رو هایپ نکردم و بعد 74 ساعت هنوز بازی کامل چیزایی که میخواستم رو آزاد نکردم و نرفتم و نگرفتم XDDD

بازی یه ماه هم نیست منتشر شده :D حالا همون Fairy Fencer هم خیلی حرکت خرکی زدن که تخفیف به اون خفنی بهش دادن با اینکه تازگیا اومده :D

شکلک ها رو برای همین گزاشتم دیگه :D

بدبختی بازیش Denuvo داره، نمی شه Pirate زد
نسخه های فیزیکی Pre-Order اش اومده توی بازار که نسخه قبلش هم داره $-) $-)

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
شکلک ها رو برای همین گزاشتم دیگه :D

بدبختی بازیش Denuvo داره، نمی شه Pirate زد
نسخه های فیزیکی Pre-Order اش اومده توی بازار که نسخه قبلش هم داره $-) $-)

من 50 تومن بیشتر دادم تا نسخه Pre-Order ریجن 1 رو برام بیارن :| ولی راضیم >__> اون شخص فلانی هم که آورده خیلی خوشحالم ازش نخریدم :))

ولی بازی یه مشکل خیلیییییییی بزرگ داره یعنی وحشتناک رو اعصابه که تو نت دیدم همه این مشکل رو دارن

تو بیشتر Cutscene ها کیفیت صدا وحشتناک داغونه یعنی در حد PSP شایدم بدتر خیلی رو اعصاب. جالبه که نسخه اول این مشکل رو اصلا نداره :| امیدوارم یه پچی چیزی بدن زودتر درستش کنن همه دارن مینالن

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
ناروتویی‌هاش، آقا تا این تخفیفه هست اگر Storm 4 رو ندارید سریع بزنید توی گوشش :D امروز وقت شد یکم بازیش کردم و یا خدا عجیب چیزی ساخته این CC2 لامصب! حالا اینکه قد ۳-۴ تا بازی محتوا داره به کنار (شوخی نمیکنم)، خود گیم‌پلی و شخصیتا و کلا بازی تجربه نهایی ناروتوئه که CC2 عالی درش آورده. خداییش اگه ناروتویی بودید یا هستید اصلا توی خریدش شک نکنید :D

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
هفته پیش از بی بازی ای دلو زدم به دریا star ocean 5 را خریدم یه وری باهاش برم.واقعا افتضاح بود از اونجا که عشق کات سینای طولانی هستم بازی بدون هیچ اپنینگ خاصی شروع شد .بالای نصف کات سینای بازی کاراکتر ها روبروی هم می ایستن حرف میزن .داستان ابکی و خشک کاراکترهای بی روح که سریع فراموششون میکنید .هنوز اسم تک تک کاراکترهای خوب و بد فاینال ۱۰ را یادمه ولی این بازی را با اینکه یک هفتس تموم کردم اسم اکثرشون یادم نمیاد. حتی سیستم مبارزات هم که خیلی ها تعریف میکنند به نظرم جالب نبود و بیشتر شانسی بود .بازی هم که کاملا کوتاه بود ۱۵ تا ۲۰ ساعت برای داستان اصلی.البته ساید کوئست زیاد داشت اما رغبتی برای انجام دادنش نداشتم.در کل تجربه بدی بود.همیشه tri Ace را دوست داشتم کارشونو بلد بودن حتیlast hope هم خیلی بهتر از این بود امیدوارم exit archive از این یکی بهتر در بیاد .الانم بی بازی فاینال ۶ دانلود کردم دارم میزنم.خدایا world of ff را سریع برسون که خماری گرفتم .بیشترین بازی ای که امسال منتظرشم .ما که اهل فیفا و پس نیستیم .کاشکی فاینال ۱۵ تاخییر نمیخورد الان دیگه نزدیکای اومدنش بود

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
View attachment 66089
اینم مال من :D
Akiba'strip
one piece pirate warrior
j-stars
hyperdimension neptunia
از اینا فقط میتونم 1 دونشو بخرم :D نخرم؟ بخرم؟ کدومو بگیرم؟!
مبارک باشه :D

والا بستگی به سلیقه‌ات داره. من اگر بودم از بین اینا Akiba و One Piece برام ارجحیت داشتن. اینجا باز اگه وان پیس فنی و نسخه‌های قبلی هم زیاد بازی نکردی پس بدون شک OP :D اما اگه زیاد اهل وان‌پیس نیستی و با ایده آکیباس تریپ هم حال میکنی و با فن سرویسش مشکلی نداری، پس آکیبا :D

در کل هر دوشون خوبن ولی خب انتخاب نهایی به سلیقه خودت بستگی داره.

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
View attachment 66089
اینم مال من :D
Akiba'strip
one piece pirate warrior
j-stars
hyperdimension neptunia
از اینا فقط میتونم 1 دونشو بخرم :D نخرم؟ بخرم؟ کدومو بگیرم؟!
به نظرم وان پیسو بگیر فوق العادست من فیزیکیشو همون موقع ریلیز خریدم.اکیبا را بچه های اینجا گولم زدند ۳۰ دلار خریدم اصلا باهاش حال نکردم .هنوز فکر اون ۳۰ دلارو میکنم حالم بد میشه =((=((=((=((

آخرین ویرایش:

KingAmir

کاربر سایت
Apr 19, 2016
402
به نظرم وان پیسو بگیر فوق العادست من فیزیکیشو همون موقع ریلیز خریدم.اکیبا را بچه های اینجا گولم زدند ۳۰ دلار خریدم اصلا باهاش حال نکردم .هنوز فکر اون ۳۰ دلارو میکنم حالم بد میشه =((=((=((=((
مبارک باشه :D

والا بستگی به سلیقه‌ات داره. من اگر بودم از بین اینا Akiba و One Piece برام ارجحیت داشتن. اینجا باز اگه وان پیس فنی و نسخه‌های قبلی هم زیاد بازی نکردی پس بدون شک OP :D اما اگه زیاد اهل وان‌پیس نیستی و با ایده آکیباس تریپ هم حال میکنی و با فن سرویسش مشکلی نداری، پس آکیبا :D

در کل هر دوشون خوبن ولی خب انتخاب نهایی به سلیقه خودت بستگی داره.
ممنونم :D
وان پیس رو خیلی دوست دارم بگیرم ولی انیمه رو زیاد پیش نبردم... قسمت 150 160م تازه

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
ممنونم :D
وان پیس رو خیلی دوست دارم بگیرم ولی انیمه رو زیاد پیش نبردم... قسمت 150 160م تازه
خب پس اگه وان‌پیس زیاد جلو نرفتی پس همون آکیبا به نظرم بهتره چون وان‌پیس خیلی خوبه ولی خب طبیعتا برات اسپویل میشه اگه ندیده بازیش کنی :D فقط هرچی میخوای بگیری زودتر دست به کار شو که تخفیفا فقط تا ۲۶ام یعنی فردا هست (ساعت دقیقش رو هم متاسفانه نمیدونم).

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
خب پس اگه وان‌پیس زیاد جلو نرفتی پس همون آکیبا به نظرم بهتره چون وان‌پیس خیلی خوبه ولی خب طبیعتا برات اسپویل میشه اگه ندیده بازیش کنی :D فقط هرچی میخوای بگیری زودتر دست به کار شو که تخفیفا فقط تا ۲۶ام یعنی فردا هست (ساعت دقیقش رو هم متاسفانه نمیدونم).
علی چرا انقدر آکیبا استریپ رو پیشنهاد میدی؟ :D یعنی جزو Top3 بدترین JRPGهایی که بازی کردمه :D داستان که در حد زباله، گیم پلی شدیدا خشک و بد قلق (آخه اچی هم نیست حداقل، کمدیه بیشتر :D) کرکترای بازی که اصلا انقدر بد طراحی شدن در حد NPC های بازی های دیگن و اصلا هم خوب بهشون پرداخته نمیشه (غیر از ایموتو-چان) موسیقی در حد فقر، سر تا پای بازی پر از تبلیغ و لودینگ و و و... واقعا چرا؟ :D

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
علی چرا انقدر آکیبا استریپ رو پیشنهاد میدی؟ :D یعنی جزو Top3 بدترین JRPGهایی که بازی کردمه :D داستان که در حد زباله، گیم پلی شدیدا خشک و بد قلق (آخه اچی هم نیست حداقل، کمدیه بیشتر :D) کرکترای بازی که اصلا انقدر بد طراحی شدن در حد NPC های بازی های دیگن و اصلا هم خوب بهشون پرداخته نمیشه (غیر از ایموتو-چان) موسیقی در حد فقر، سر تا پای بازی پر از تبلیغ و لودینگ و و و... واقعا چرا؟ :D

ولی بازیش خیلی فان بید :D

کلییییییییییی لباس و سلاح های مختلف و عجیب داری که میتونی استفاده کنی از لباس آدمای معمولی گرفته تا موجودای فضایی و Mascot های آکیهابارا و سلاح هایی مثل چوب و چتر و لپ تاپ و توپ و تفنگی که شلکی نمیکنه و . . . . :))

تازه وقتی بازی رو تموم کنی خود شخصیتت هم میتونی تغییر بدی و خیلی حال میده :D

بعدشم کار سرگرم کننده تر از لخت کردن خون آشاما تو روز روشن اونم تو یکی از شلوغ ترین منطقه های ژاپن داریم؟ :D

تازه دوربین هم داری که میشه از زاویه های مختلف از بعضی جاها عکس گرفت :> منحرف هم خودتی XD

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
ولی بازیش خیلی فان بید :D

کلییییییییییی لباس و سلاح های مختلف و عجیب داری که میتونی استفاده کنی از لباس آدمای معمولی گرفته تا موجودای فضایی و Mascot های آکیهابارا و سلاح هایی مثل چوب و چتر و لپ تاپ و توپ و تفنگی که شلکی نمیکنه و . . . . :))

تازه وقتی بازی رو تموم کنی خود شخصیتت هم میتونی تغییر بدی و خیلی حال میده :D

بعدشم کار سرگرم کننده تر از لخت کردن خون آشاما تو روز روشن اونم تو یکی از شلوغ ترین منطقه های ژاپن داریم؟ :D

تازه دوربین هم داری که میشه از زاویه های مختلف از بعضی جاها عکس گرفت :> منحرف هم خودتی XD

درسته آپشن واسه فان خیلی داره ولی این در صورتی خوبه که من به بازی/داستان/شخصیت ها یا گیم پلی اش علاقه داشته باشم :D هیچ دلیلی وجود نداره من بشینم Akiba'strip بازی کنم وقتی 9999 ساعت دیگه دلم میخواد Disgaea5 بازی کنم یا کلی بازی ریخته سرم که هنوز بازی نکردم :D

ولی خب اگه کسی بازی نداشته باشه در حدی که تنها آپشنش این باشه که بشینه روو تخت دیوارو نگاه کنه بد نیست بره توو اکیبا یه چرخی بزنه دو نفرم استریپ کنه حالشو ببره :D

پ.ن: کی منحرف نیست اینجا؟ XD

KingAmir

کاربر سایت
Apr 19, 2016
402
درسته آپشن واسه فان خیلی داره ولی این در صورتی خوبه که من به بازی/داستان/شخصیت ها یا گیم پلی اش علاقه داشته باشم :D هیچ دلیلی وجود نداره من بشینم Akiba'strip بازی کنم وقتی 9999 ساعت دیگه دلم میخواد Disgaea5 بازی کنم یا کلی بازی ریخته سرم که هنوز بازی نکردم :D

ولی خب اگه کسی بازی نداشته باشه در حدی که تنها آپشنش این باشه که بشینه روو تخت دیوارو نگاه کنه بد نیست بره توو اکیبا یه چرخی بزنه دو نفرم استریپ کنه حالشو ببره :D

پ.ن: کی منحرف نیست اینجا؟ XD
با این اوصاف Akiba'strip فقط گیم پلی داره... اکیهابارا هم که خودشو باید دید ملاک خریدن بازی نمیشه :D
_____
بفرما :D من منحرف نیستم :D

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
با این اوصاف Akiba'strip فقط گیم پلی داره... اکیهابارا هم که خودشو باید دید ملاک خریدن بازی نمیشه :D
_____
بفرما :D من منحرف نیستم :D

یه کاری نکن بیام پ.خ یه چیزایی بفرستم ببینم منحرف هستی یا نه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر