طرفداران ژانر JRPG

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,594
نام
mohammad
@noctis-sm3

در مورد پست اولت یه حس بدی بهم میده ... که جوری عنوان شده که عناوین قبلی همه بولشت بوده و ۱۵ قراره ناجی باشه و از این به بعد دیگه اون چرندیات رو نداریم و علایق ژاپنی ها هم بخوره تو سرشون ... واگه دیگه اونجا هم نفروشه مهم نیست و مهم غربی ها هستن و سلیقه اونها ... که یه جورایی مورد پسند شما هم هست نسبت به اون استایل ژاپنی مسخره ...
اسکوار مخاطب داره و یه فن بیس ببزرگ پشت atb و tb و کلا المان های jrpg قرار داره .. اگه اسکوار نخواد به صدای این مخاطبین جواب بده ... یکی دیگه این کار رو میکنه ... همون طور که اتلوس و سگا و نامکو دارن این کار رو میکنن و فقط کسی که ضرر میکنه اسکواره ... ولی بر خلاف شما که البته سلیقه شخصی رو خیلی ارجحیت دادید به واقعیت فکر نمیکنم اسکوار این قدر احمق باشه ... همین الانشم داره تقلا میکنه jrpg فن ها رو راضی نگه داره با ریمیک و ریمستر و اسپین اف ... از نظر شما اگه ۱۲ یه چیز اشغاله که بزای خالی کردن جیب ملت میده بیرون ... خبر انتشارش برای من ارزشمند تر از هر مگا تنی بود که قرار تو e3 معرفی بشه ... و دقیقا این حرف رو به خودم زدم ... اسکوار هر اشغالی تو هر سبکی میخواد بسازه ... تا وقتی منو اینطوری راضی نگه داره ... اهمیتی نداره ... و فقط باید ببینیم در اینده چی پیش میاد ... مطمینا اسکوار این فن بیس عظیم رو که در بین این همه بازی اکشن و خشن و هیجان انگیز با مولتی پلیر این سبک و سری ff رو طی این سال ها رها نکردن ... نمیتونه نادیده بگیره ...
و یه نکته دیگه اینکه اگه اسکوار فکر میکنه نبود پارتی و کارکتر مونث تو تو تمام نسخ اینده هم جواب میده ... باید بگم حتی اونایی که رولت روسی بازی میکنن جرات همچین قماری رو ندارن
اینده همه چیز رو مشخص میکنه
شما همیشه بدون دقت متن هارو می خونی؟:D
اشکال نداره دوباره برو بخون
من گفتم نسخه شماره دار دیگه نوبتی ساخته نمیشه اینو میشه از این متوجه شد که ریمیک و xv هر دو اکشن هستن و تو یک نسل عرضه میشن اسکوئر مغز خر باید خورده باشه که برگرده به سمت قبل این جهش از 13 شروع شد و عقب گردش محاله... وگرنه بله نسخه های فرعی ساخته خواهند شد که باب میل شما هم باشد اما شماره دار؟:D بای بای;)
بعدم ff عنوانی هست که دیگه واقعا فن های جدیدش نسبت به قدیمی ها خیلی بیشتر از تصور شما هستن...
یک نکته دیگه هم اگه شما کل ff رو با بقیه عناوین شرقی که با یک دهم بودجه ff ساخته میشن یکی می دونی و ارزشش یکی هست من حرفی ندارم:D اما من همیشه دوست داشتم ff توی غرب بدرخشه و مثل خیلی از بازی ها محدود به ژاپن نباشه:D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
کامل خوندم .. نگفتمم که اینها رو گفتی .. گفتم پستت همچین حسی رو منتقل میکنه که واقعا هم همینطوره ...
اسکوار هزینه میکنه ..به خاطر اینکه چند برابرش هم فروش میرفت و همه jrpg های دیگه زیر سایش گم میشدن ... حتی دو تا از ip. های خود اسکوار چورونو تریگر و چرونو کراس شانس حیات پیدا نکردن ... ولی از وقتی اسکوار این سبک و رد داده ... کلی بازی تو این سبک ظهور کرده و مطرح هم میشن .. حتی بازی شاخی مثل پرسونا هم چندین برابر بیشتر از گذشته مطرح شده و الان پرچم دار این سبک شناخته میشه .. که فقط با تجربه نسخه چهارم میتونم بگم تو داستان و شخصیت پردازی از همه ff هایی که بازی کردم بهتر بوده ..فقط مقداری تو گیم پلی میلنگه ... دیگه نمیخوام پای نیتندو و jrpg های انحصاریش رو به وسط بیارم .. که این چند سال اخیر خیلی هاشون بالای 90 بودن ... حتی یوبی سافت هم میاد بازی موفقی مثل child of light بر اساس tb میسازه .....
حالا اسکوار میخواد jrpg نسازه, خوب به درک .. ببینیم کی این وسط ضرر میکنه .. اتفاقا این که این سبک از زیر سایه اسکوار و یه فرانچایز خارج بشه .. اتفاق به شدت مبارک و فرخنده ایه و مطمئنا تنوع و خلاقیت خیلی بیشتری رو تو این سبک میبینیم

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,594
نام
mohammad
منم به شما و خانواده نوبتی باز این موقعیت و شرایط رو تبریک میگم...
چون من و خیلی های دیگه از اسکوئر بازی پر خرج می خوایم نه مثل خیلی از بازی های دیگه که یک میلیونم نمی فروشن باز سود می رسونن به سازنده:D
ما هم با بخشندگی تمام اجازه میدیم بقیه شرکت ها خودشون رو نشون بدن و تونستن سود هم بکنن...
اسکوئرم بازی هایی رو معرفی می کنه که قبل از عرضش از فروش میلیونیش به راحتی اگاه هست;)

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
بچه ها کسی اهل ویژوال ناول هم هست؟ میزنید از این بازیا؟

مگه میشه کسی نباشه؟ :D

من خودم دورانی که ویتا و PS3 داشتم یه چندتایی بازی کردم ولی آریا دیوونه VNئه :D

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,594
نام
mohammad
راستی نمیشه یکی دسترسی محمد رو از تاپیک قطع کنه؟ :| باز اومد و شروع کرد ضد حال زدن بعد دوباره 4 روز دیگه میاد و به همه اشتباهاتش پی میبره و میگه XD
حداقل:D می زاشتی خیلی بهم بر خورد:D
کجای حرفم اشتباه بودش؟:D
اینکه دیگه فاینال شماره دار نوبتی نمیشه؟:D
یا اینکه ذاتی یه چیزایی تغییر می کنه؟:D
یا اینکه xv راحت می تونه ریمیک رو بخوره و ریمیک ساخته شده برای شکست؟:D من سر هر سه نسخه vii باهات شرط می بندم که ریمیک میاد که شکست بخوره:D تو اگه باختی واسه من فقط یه نسخشو بخر اگه من باختم هر چند تا نسخه داشت برات می خرم:D
در مورد موفقیت ریمیک هم میگم باید یه ناجی می ساخت و در توانایی نومورا نیست... این حرف من نیستا صحبت بزرگانه پس بهش احترام می زاریم:x

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
راستی تا یادم نرفته و بحث های جدید باز نشده من یک ایده بدم :D

خیلی از دوستان کلا بازی JRPG بازی نکردن، یا خاستن هم بازی کنن دیگه خیلی ژاپنی بوده یا سخت بوده نتونستن باهاش ارتباط برقرار کنن. دوستان بیان همه با هم چنتا بازی برای تازه کارا اسم ببرن و معرفی کنن. بازیهایی که افراد جدید راحت با اون بازی JRPG بتونن ارتباط برقرار کنن و برای شروع هم راحت باشه. البته برای کنسول WIIU هم نباشه که 90% بچه ها نداشته باشن. برای PC یا PS3 و PS4 الان بهترینان چون بیشتری ها اینا رو دارن. اینجوری افراد جدیدی میتونن JRPG بازی کنن.

بعد تازه اسم و معرفیشون رو هم میتونید لینک بدید توی پست اول تا در آینده هم همه راحت باشن :D
به نظرم با سری tales شروع کنند بد نیست بیشتر حالت اکشن ار پی جی داره خیلی هم سخت نیستند فقط فاینال باساش پدر در میاره:D
اقا اعضای تاپیک جمیعا به من سجده کنید چرا که doa xtreme 3 را پلاتونیم کردم:)>-

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
به نظرم با سری tales شروع کنند بد نیست بیشتر حالت اکشن ار پی جی داره خیلی هم سخت نیستند فقط فاینال باساش پدر در میاره:D
اقا اعضای تاپیک جمیعا به من سجده کنید چرا که doa xtreme 3 را پلاتونیم کردم:)>-

این بازی در قلب من Platinum شده دیگه لازم نیست به خودم تو بازیش زحمت بدم :D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
منم به شما و خانواده نوبتی باز این موقعیت و شرایط رو تبریک میگم...
چون من و خیلی های دیگه از اسکوئر بازی پر خرج م نه مثل خیلی از بازی های دیگه که یک میلیونم نمی فروشن باز سود می رسونن به سازنده:D
ما هم با بخشندگی تمام اجازه میدیم بقیه شرکت ها خودشون رو نشون بدن و تونستن سود هم بکنن...
اسکوئرم بازی هایی رو معرفی می کنه که قبل از عرضش از فروش میلیونیش به راحتی اگاه هست;)
خوب اسکوار تامب رایدر و هیتمن و دئوس و ایکس و غیره هم میسازه و خیلی پر خرج هم هستن .... خوب این دقیقا حرف منه ... میگید دیگه اسکوار jrpg درست حسابی نمیسازه .. و اگه چیزی بسازه در حد همین woff و لایتینگ ریتورن باشه ... خوب به جای بازی کردن همچین بازیایی میره سری tails و persona بازی میکنم ... و دقیقا وقتی رو اوردم به سمت این بازی ها که دیدم از سمت اسکوار و فاینال ابی گرم نمیشه ...و برای رفع نیازم چیز دیگه ای تجربه کنم ولی الان یه فنه کشته مرده مرده این دو سریم ...
تو درست میگی منم از اسکوار jrpg عالی و پر هزینه میخوام با کات سین های سینمایی فک بر انداز ... اگه همچین چیزی میسازه ... برام مهم نیست اسمش رو بزاره ... کلود به مکتب نمیرفت ‌... یا فاینال فانتزی ۱۸ ... اگر هم نمیسازه و قراره فقط چیزایی در حد woff تحویلمون بده ... خب چه کار میشه کرد ... نمیشینم عزا بگیرم ... کلی بازی بهتر تو این سبک هست که برم سراغشون ... نهایتش یه 3ds پای ادم اب میخوره

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
به نظر خود من سری اصلی FF بعد از X تموم شدست، بماند از Spin-Off هایی مثل Type-0 واقعا خوشم میاد اما خوب سری اصلی رو کلا با حرکت به سمت مبارزات Real-Time تموم شده می دونم

اما این World Of Final Fantasy به نظرم عنوان جالبیه، همونطور که از اسمش معلومه نباید با سری اصلی مقایسش کرد اما در نوع خودش بازی جالبیه، من به این بیشتر از XV امید دارم
البته SE نشون داده از دوز حماقتش هنوز کم نشده، WoFF هم احتمال داره به همین دلیل فیل بشه، این حماقت رو با Final Fantasy Explorers رسما ثابت کرد، یک کلون ضعیف از Monster Hunter که اسم FF روی چسبوندن :|

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
به نظر خود من سری اصلی FF بعد از X تموم شدست، بماند از Spin-Off هایی مثل Type-0 واقعا خوشم میاد اما خوب سری اصلی رو کلا با حرکت به سمت مبارزات Real-Time تموم شده می دونم

اما این World Of Final Fantasy به نظرم عنوان جالبیه، همونطور که از اسمش معلومه نباید با سری اصلی مقایسش کرد اما در نوع خودش بازی جالبیه، من به این بیشتر از XV امید دارم
البته SE نشون داده از دوز حماقتش هنوز کم نشده، WoFF هم احتمال داره به همین دلیل فیل بشه، این حماقت رو با Final Fantasy Explorers رسما ثابت کرد، یک کلون ضعیف از Monster Hunter که اسم FF روی چسبوندن :|

بازم از این حرفا :D

حالا بماند که شما FF رو فقط به نوبتی بودنش میشناسید و هیچ چیز دیگش رو مهم نمیدونید که همچین حرفی میزنید :D

XI تو زمان خودش معرکه بود (هنوزم هست) تا همین 1-2 ماه پیش دیدم دارن براش آپدیت و Event و فلان میدن یعنی ساپورت در حد Epic

XII برا خیلیا بهترین شماره سری هست :|

XIII فاجعه قبول

XIV معرکست :| یعنی هیچ کس رو ندیدم اینو بازی کنه ازش بد بگه :| یه نگاه هم به تاپیکای هر نسخه از FF بندازی وسطش یه بحثی از XIV شده که همه دارن ازش تعریف میکنن

XV که هنوز نیومده :|

آخرین ویرایش:

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576

حالا بماند که شما FF رو فقط به نوبتی بودنش میشناسید و هیچ چیز دیگش رو مهم نمیدونید که همچین حرفی میزنید :D

XI تو زمان خودش معرکه بود (هنوزم هست) تا همین 1-2 ماه پیش دیدم دارن براش آپدیت و Event و فلان میدن یعنی ساپورت در حد Epic

XII فاجعه قبول

XIV معرکست :| یعنی هیچ کس رو ندیدم اینو بازی کنه ازش بد بگه :| یه نگاه هم به تاپیکای هر نسخه از FF بندازی وسطش یه بحثی از XIV شده که همه دارن ازش تعریف میکنن

من کلا طرفدار بازی های Turn-Based ام، بدیهیه که از Real-Time شدن FF خوشم نیاد
FF ریل تایم رو در حد همون Crisis Core و Type-0 ترجیح می دم که به صورت Spin-Off بیان نه توی سری اصلی
XI و XIV که کلا MMORPG ان، MMORPG نوبتی من ندیدم و فکر نکنم اصلا وجود داشته باشه، اگر هم باشه احتمالا چیز جالبی نمی شه
مگه من گفتم XV اومده؟ گفتم به WoFF بیشتر امید دارم تا XV
XV دو تا دمو ازش اومده بیرون که Platinum رو Tech Demo بگی بهتره، Episode duscae هم نظر من رو نه قبل آپدیت و نه بعد از آپدیت جلب نکرد

X و VII هم برای من بهترین شماره هاست، مثل من هم کم نیستن کسایی که با ریل شدن مبارزات FF مشکل دارن :)

آخرین ویرایش:

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,438
نام
علی

XII فاجعه قبول

چی چیو قبول:| برا منم 12 بهترین توی سری بوده:| البته اولین فاینالی بود که بازی کردم و بعدش 13 و 13-2 که جفتشونم تو دیوار هیچی اصن حساب نمیشن:| الان 10/10-2 رو دارم میرم:D میدونم خیلی ضایس اصن گفتنه نظرم جلو حرفه ایهای این سبک و فرنچایز ولی منم بازی بدین دیه:D هرکی هم میگه 12 بده، خودش بده:D

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
چی چیو قبول:| برا منم 12 بهترین توی سری بوده:| البته اولین فاینالی بود که بازی کردم و بعدش 13 و 13-2 که جفتشونم تو دیوار هیچی اصن حساب نمیشن:| الان 10/10-2 رو دارم میرم:D میدونم خیلی ضایس اصن گفتنه نظرم جلو حرفه ایهای این سبک و فرنچایز ولی منم بازی بدین دیه:D هرکی هم میگه 12 بده، خودش بده:D

قبل از اینکه فحش بدی یه نگاه بنداز معلوم بود حواسم نبوده و یه I کم گذاشته بودم XDDD چون قبلش دقیقا گفتم XII بعد دوباره گفتم XII با اینکه داشتم به ترتیب میرفتم :D حواسم نبوده منظورم XIII بوده شرمنده :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر