WWE 2K17

امروز استودیو توسعهدهنده، 2K Games، تاریخ انتشار این بازی را مشخص کرد.

(لطفا در نظر سنجی شرکت کنید)

48av_20160624_2k17_coverart_article--d8320af8d50cc7b417e608b295d28ff9.jpg

صفحه فیسبوک رسمی این استودیو، تاریخ انتشار این بازی را مانند نسخه‌های گذشته اواخر اکتبر

2016 (آبان ماه95) اعلام کرد. معمولاًنسخه‌های WWE آخرین ماه اکتبر هرسال منتشر می‌شود که

برای امسال با 25اکتبر (چهارم آبان ماه) مصادف است. البته تاکنون تاریخ انتشار دقیق این عنوان

اعلام نشده است.

برای پلتفرم

PS4

PS3

XBOX 360

XBOX 1 منتشر خواهد شد

این پست بروز خواهد شد

آخرین ویرایش:

PLUNDER

کاربر سایت
Nov 23, 2013
43
میدونم چه حسی داری :)

نخیر آندر تیکر بی غریب آخرین مسابقه ش امسال هست متولد 1962 هست که سایت ها به دروغ مینویسن 1965 !
البته اخبارش هست که بهش پیشنهاد دادن مخصوصا امسال جلو جان سینا ببازه( پارتی سینا اینقدر کلفته) همونطور که الکی جلو براک لزنر باخت در اون سال همه فکر میکردن تیکر باز میبرد برای همین به تیکر شرط بندی ها شده بود اونم شرط بندی های کلان بعد از بازی براک لزنر مصاحبش رو خوندم با زبون خودش گفته بود تیکر خودش به من خواست ببازه حتی تو جریان مسابقه تیکر در گوش لزنر یه چیزی مگه که تو اینترنت شده بود نقد محافل میگن گفته بوده کارو تموم کن صحنه رو خودم دیدم قشنگ آخرایه بازی حالا چرا تیکر این کارو کرد چون پول در میانه ! حالا اینارو چرا برای شما ميگم برای اینکه بگم آندر تیکر بی غریبه بازی آخرش پارسال جلو لزنر اگه لزنر حرکت غیر قانونی استفاده نمیکرد بازی رو به تیکر باخت بود!! بهترین رغیب برای آندر تیکر به نظرم همین گلد برگ هست که سناشون در یه حده لزنر هم وحشیه هم جوون و قدرتمند ولی غرور و حرفه ای بودن کجیست ی مثل تیکر باعث میشه لزنر اول بازی با ترس نگاش کنه تو همون هل این سل!!!!!!! گلد برگ هم همینطور البته گلد برگ مدت زیادی دور بوده و واقعا تو فکرم براش ...جدیدا هم اگه ببینی تیکر عصا به دست شده فکر نکن بازنشسته شده به خاطر عمل جراحیه سنش بالاس
من عاشق کشتی هستم مخصوصا تیکر یعنی اگر تیکر نبود علاقه ای به کشتی نداشتم ولی یادت باشه اینها همه فیلم وبرای سرگمی وبیشتر اینا هنرپیشه ورشکار نمایشی هستن همونطور که درحریانی سی ام پانک تو یو اف سی شرکت کرد ظرف یک دقیقه داغون شد برای همین کشتی گیری مثل لزنر که تو واقعیت هم قویه و قهرمان یو اف سی برای کمپانی ارزش داره هرچند ایشونم دوپینگی در اومد تمام مسابقات از قبل نتیجه معلوم شده حتی از الان برنده لزنر وبراک کمپانی تایین کرده پس این مثل جوکه بگیم تیکر توگوشش یکچیزی گفت این اگر ورزش واقعی بود اصلا به تیکر 55 ساله اجازه شرکت نمیدادن

B_O_X_E_R

کاربر سایت
Feb 16, 2016
601
نام
آرین کمال
من عاشق کشتی هستم مخصوصا تیکر یعنی اگر تیکر نبود علاقه ای به کشتی نداشتم ولی یادت باشه اینها همه فیلم وبرای سرگمی وبیشتر اینا هنرپیشه ورشکار نمایشی هستن همونطور که درحریانی سی ام پانک تو یو اف سی شرکت کرد ظرف یک دقیقه داغون شد برای همین کشتی گیری مثل لزنر که تو واقعیت هم قویه و قهرمان یو اف سی برای کمپانی ارزش داره هرچند ایشونم دوپینگی در اومد تمام مسابقات از قبل نتیجه معلوم شده حتی از الان برنده لزنر وبراک کمپانی تایین کرده پس این مثل جوکه بگیم تیکر توگوشش یکچیزی گفت این اگر ورزش واقعی بود اصلا به تیکر 55 ساله اجازه شرکت نمیدادن
تو هر ورزشی و کلا تو هر چیزی استثنائات وجود دارن. استثنائات دنیای کشتی کج هم افرادی مثل تیکر و براک هستن. اون تکیه ای که تو گوش براک حرف میزنه کاملا تو فیلم مشخصه و 2 سال پیش شده بود نقل محافل. بله کشتی کج مثل یو اف سی جدی نیست ولی هر از گاهی بازی های جدی ای برگزار میکنن که باعث مصدوم شدنشون میشه همین ادج چرا تو جوونی خداحافظی کرد اونم تو اوجش چون مصدوم شده بود به خاطر پرش بد سال ها قبل جف هادی و مت هاردی کلا دوست عزیز من زیاد از کشتی کج میدونم اینی که میگی درسته ...سی ام پانک هم قابل مقایسه با بزرگان کشتی کج نیست اون مسابقش هم مسابقه اولش بوده و بیشتر جو سالن گرفته بودتش با دقت نگاه کنی متوجه میشی!
در مورد اینکه میگی براک قویه بله قویه ولی همین براک جلو تیکر داشت میباخت بازی آخرش که از حرکت غیر قانونی استفاده کرد تو قفس نای بلند شدن نداشت پس نتیجه چی میشه ؟ اینکه آندر تیکر فرد استثنایی ای در دنیای کشتی کج هست کلا اصلا نميشه افرادی مثل گلبرگ یا آندر تیکر رو زیر سوال برد کارشون رو و بگی شو من هستن اینا به شدت حرفه ای هستن...حرفت رو در مورد کجیستی مثل جان سینا تصدیق میکنم!

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
بازی نسخه 16 اش رو x1 گلیچ داره صدای گزارشگر ها نمیاد
اپدیت شاید درستش کنه باگه فکر کنم کسی نداشته این مشکل اینجا ؟

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
بازی نسخه 16 اش رو x1 گلیچ داره صدای گزارشگر ها نمیاد
اپدیت شاید درستش کنه باگه فکر کنم کسی نداشته این مشکل اینجا ؟
منصور اکس باکس وان داری داداش ؟ ایول گیمرتگ منو اد کن اگر دوست داری artinhero
در مورد اپدیتم بگم که اخرین اپدیتی که امد یک سری باگها درست شد ولی به هر حال اگر نکردی حتما اپدیت کن

• Like
Reactions: SHANSER

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
من نسخه x1 wwe16 گرفتم بخش limit reversal واقعا تحول خوبیه هم بازی چالشی کرده هم سخت ترش کرده باید خیلی مراقب بود
ولی متاسفانه بازی طبق سیاست های خود wwe انگار داره میره جلو حبری از هاردکور شون و خونین و خشن بودن نیست متاسفانه قانون pg به بازی های wwe ضربه زده مخصوصا واسه ما طرفدارای هاردکور بازی که با نسخه های 2006 و .. حال میکردیم بازی پاستوریزه کردن ولی مکانیک های ریورس و.. خوبه بخش شوکیس هم نقطه قوت از این لحاظ از 17 جلوتره یک پله ولی 17 چند روز دیگه میگیرم مقایسش میکنم چهره بعضی ها هم خوب نیست مثل ساویج که من انتظار بیشتری داشتم و استین و .. عالی هست
بخش سامبیشنم جالب نیست گیج کنندس بیشتر البته مشخصه چی میگه ولی مکانیکش خوب نیست

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
میدونم چه حسی داری :)

نخیر آندر تیکر بی غریب آخرین مسابقه ش امسال هست متولد 1962 هست که سایت ها به دروغ مینویسن 1965 !
البته اخبارش هست که بهش پیشنهاد دادن مخصوصا امسال جلو جان سینا ببازه( پارتی سینا اینقدر کلفته) همونطور که الکی جلو براک لزنر باخت در اون سال همه فکر میکردن تیکر باز میبرد برای همین به تیکر شرط بندی ها شده بود اونم شرط بندی های کلان بعد از بازی براک لزنر مصاحبش رو خوندم با زبون خودش گفته بود تیکر خودش به من خواست ببازه حتی تو جریان مسابقه تیکر در گوش لزنر یه چیزی مگه که تو اینترنت شده بود نقد محافل میگن گفته بوده کارو تموم کن صحنه رو خودم دیدم قشنگ آخرایه بازی حالا چرا تیکر این کارو کرد چون پول در میانه ! حالا اینارو چرا برای شما ميگم برای اینکه بگم آندر تیکر بی غریبه بازی آخرش پارسال جلو لزنر اگه لزنر حرکت غیر قانونی استفاده نمیکرد بازی رو به تیکر باخت بود!! بهترین رغیب برای آندر تیکر به نظرم همین گلد برگ هست که سناشون در یه حده لزنر هم وحشیه هم جوون و قدرتمند ولی غرور و حرفه ای بودن کجیست ی مثل تیکر باعث میشه لزنر اول بازی با ترس نگاش کنه تو همون هل این سل!!!!!!! گلد برگ هم همینطور البته گلد برگ مدت زیادی دور بوده و واقعا تو فکرم براش ...جدیدا هم اگه ببینی تیکر عصا به دست شده فکر نکن بازنشسته شده به خاطر عمل جراحیه سنش بالاس
دوست عزیز اصلا اینطور نیست که شما میگی...تیکر در گوش لزنر چیزی نگفته
این گفت و گو های بین استاران همیشه تو مسابقات هست...بلاخره نباید چیزی رو از قلم بندازن و طبق برنامه پیش برن و اینطوری نیست که برد و باخت رو خودشون مشخص کنن
این مسابقات از قبل برنامه ریزی میشن و برنده و بازنده مشخص میشه و هرکسی که خلاف اون رو انجام بده اخراج میشه(توی قراردادشون قید میشه) مهم نیست که کی باشه.
سر مساله تیکر و لزنر در رسلمنیا تیکر به وینس میگه که امسال میخام استرایک رو بشکنم و وینس ابتدا مخالفت میکنه اما بعدا راضی میشه و بعدا تریپل اچ هم میاد و به تیکر میگه واقعا مجبور نیستی این کارو بکنی مرد که تیکر میگه من تصمیمم رو گرفتم
حاشیه های بعد مسابقه هم بوده که داور مسابقه میاد تعریف میکنه که اگه دوست داشته باشین براتون توضیح میدم (گریه لزنر بعد از شکست تیکر)
تیکر تمومی نداره و واقعا اسطوره بزرگ کمپانی همیشه باقی میمونه.

B_O_X_E_R

کاربر سایت
Feb 16, 2016
601
نام
آرین کمال
دوست عزیز اصلا اینطور نیست که شما میگی...تیکر در گوش لزنر چیزی نگفته
این گفت و گو های بین استاران همیشه تو مسابقات هست...بلاخره نباید چیزی رو از قلم بندازن و طبق برنامه پیش برن و اینطوری نیست که برد و باخت رو خودشون مشخص کنن
این مسابقات از قبل برنامه ریزی میشن و برنده و بازنده مشخص میشه و هرکسی که خلاف اون رو انجام بده اخراج میشه(توی قراردادشون قید میشه) مهم نیست که کی باشه.
سر مساله تیکر و لزنر در رسلمنیا تیکر به وینس میگه که امسال میخام استرایک رو بشکنم و وینس ابتدا مخالفت میکنه اما بعدا راضی میشه و بعدا تریپل اچ هم میاد و به تیکر میگه واقعا مجبور نیستی این کارو بکنی مرد که تیکر میگه من تصمیمم رو گرفتم
حاشیه های بعد مسابقه هم بوده که داور مسابقه میاد تعریف میکنه که اگه دوست داشته باشین براتون توضیح میدم (گریه لزنر بعد از شکست تیکر)
تیکر تمومی نداره و واقعا اسطوره بزرگ کمپانی همیشه باقی میمونه.
دوست عزیز مساله باخت تیکر بیشتر ربط به کمپانی داشت
مکمن میاد به تیکر میگه باید ببازی چون اینطور میخوایم تیکر میگه خوب چرا کمپانی میاد میگه چون پول زیادی وسطه شرط بندی ها ی بزرگ!!! چون همه فکر میکنن هميشه تیکر میبره پس باختش پول سازه. ..این وسط کمپانی از خداشه تیکر باخت رو جلو کجیستی مثل جان سینا قبول کنه یا کجیستی دیگر ولی تیکر میگه اگه قراره ببازم باید جلو لزنر ببازم! لزنر رو انتخاب میکنه خوب رسلمنیا 30 هم انتخاب شد. تیکر خودش خواست بباره بله اون وسط چیزی که تو گوش لزنر گفت کاملا مشهوده تیکر سر حال و لزنر نقش بر زمین ناگهان لزنر تیکر رو بلند میکنه و تیکر هم هیچ حرکتی نمیکنه مشخصه تیکر خودش اون صحنه رو برای پایان بازی انتخاب کرده. باخت تیکر از پیش تعیین شده بود.

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,979
نام
رضا
سلام.مگه قرار نبود Goldberg بزارن پس چی شد!!؟؟ضمنا خبری از Batista و Cm Punk و Rey Mysterio هم نیستش و بجاش اومدن یسری سوپر استار داغون مثل JBL گذاشتن.
راستی قضیه این ابدیت 16GIG چیه!!

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: SHANSER

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
خوب پرونده 16 برام بسته شد میریم برای 17
من از فیزیک برخورد اجسام راضی نیستم انمیشن های وسایلی مثل صندلی فقط یکدونه اس ! لعنت به قانون pg تر زده تو بازی .
تو Here comes the pain با هر سمت انالوگ یک انمیشن میزد اونم عالی
اینجا خسته نباشن از 16 زیاد راضی نبودم حالا با سطح توقع پایینتری میرم سراغ 17 که به نظر بهتره تو گیم پلی
11 گیگم اپدیت دادن برای باگ و اینترنس و..مای کارییر

• Like
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
سلام.مگه قرار نبود Goldberg بزارن پس چی شد!!؟؟ضمنا خبری از Batista و Cm Punk و Rey Mysterio هم نیستش و بجاش اومدن یسری سوپر استار داغون مثل JBL گذاشتن.
راستی قضیه این ابدیت 16GIG چیه!!
هست نسخه با کدش بگیر کارکردش بعضی هاش کد داره بعضی هاش نداره

Ghasede_Del

کاربر سایت
Jul 7, 2008
585
نام
Amir Ali
دوستان لطفا اگر انلاین بازی کردین بگین ئچجوریه؟
نسخه 16 که خیلی افتضاح بود و نمیشد بازی کزد همش لگ و دیلی بود حریفم درست پیدا نمیکرد ممنون میشم توضیح بدین

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
این انمیشن هایی که برای حالت نشسته چه برای grapple چه مشت از پشت سر و جلو چه ریورس هایی که برای این حالت به طور کلی اضافه کردن و ساختن رو نسل جدید
خیلی حرکت خوبیه یک حالت جدید خودش این حالت نشسته که لازم بود بزای اجرای فنون روی cpu چه در حالت پین و..
این من دوست داشتم باید یکم حالت هارکور بیشتری به بازی بدن برای کار با سلاح ها مواردی مثل پونز اضافه کنن

• Like
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
دیشب 5 دلار دادم پک گلدبرگ را خریدم باید بگم تازه بازی معنی پیدا کرد خیلی حال داد دو حالت گلدبرگ و اینترنس فوق الاده با موزیکش و خصوصا توی رینگ wcw nitro , wcw holloween havoc 98 عالیه واقعا می ارزه به خریدش نمیدوتم سیزن پسش را بخرم یا نه اخه شوکیس و دی ال سی لجندش خوبه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر