Total War: Warhammer -> PC

گفتگو در 'بحث و تبادل نظر پيرامون بازی های PC' ایجاد شده توسط VahiD_ST, ‏May 23, 2016.

1. کاربر سایت

نام:
    وحید

Total War: Warhammer
    Developer: Creative Assembly
    Publisher: Sega
    Platfroms: PC
    Genre: Turn-based Strategy
    Release Date: May 24, 2016

زمان فتوحات پایان ناپذیر فرارسیده است . هزاران جنگاور در نبرد تایتانیک در حال مبارزه با یکدیگر هستند , سربازانی که توسط قهرمانانی برای سلطه بر جهان رهبری می شوند . Karl Franz یکی از جنگجویان امپراتوری , به دنبال متحد کردن تعداد اندکی از شهرها و آوردن آنها به زیر پرچم خود است تا بتواند در مقابل دشمنان قسم خورده اش مقاومت کند . قحطی و گرسنگی به خاطر نبردی باطل در حال شکلگیریست , قبایل Greenskins و Grimgor Ironhide به همراه Orcs و Goblins تمام وجودشان را عطشی سیری ناپذیر برای قتل عام فراگرفته است . پادشاه Thorgrim به Dwarf دستور می دهد تا خانه های کوهستانی خود را رها کنند و مسیر خود را به سمت vengefully تغییر دهد , جایی که برای هزاران سال بی عدالتی بر آن حکمفرما بود . در کنار تمامی این جناح ها , ارتش خون آشام ها به رهبری Mannfred von Carstein برخاسته است , ارتشی که مردگان آن را تشکیل می دهند . در حالی که دنیای قدیم در شعله های خیانت ، جنگ و قدرت در حال نابودیست ، زمزمه هایی از تهدید بزرگتری از شمال به گوش می رسد .

این بازی بتازگی برای PC منتشر شده است و متاسافانه از قفل دنوو استفاده می کند و همچنان کرک نشده است

تست بازی بر روی DirectX 12:

Uchiha Itachi, Destruction, Sobhan_23 و 3 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. کاربر سایت

نام:
    ayat
    بستگی داره به سخت افزارت ولی برای من مشکلی نداره.

3. کاربر سایت

امروز بازی رو خریدم یه دو ساعت هم بازی کردم
    باید بگم از دو بازی قبلی خیلی خیلی پرفورمنسش بهتره.
    من خودم gtx 960 دارم و راحت میتونم بذارمش رو اولترا ولی وقتی که سربازا میافتن به جون هم اگه تعدادشون زیاد باشه فریم ریت از 50 میاد رو 20. یکم تو تنظیمات دستکاری کردم مثلا shadow رو خاموش کردم خیلی بهتر شد.
    خود بازی هم که شاهکاره

4. کاربر سایت

نام:
    رضا.آ
    این بازی ها و بازیهایی از این دست cpu محور هستن !

5. کاربر سایت

بله متاسفانه

6. کاربر سایت

بچه ها من بازی اشتراکی گرفتم و از خود استیمم دانلود کردم ولی بازیم تو کمپین سیو نمیشه...

7. کاربر سایت

نام:
    Masta_killa
    بچه ها یه سوال، این بازی ربطی به دنیای Dawn of War نداره؟

8. کاربر سایت

نام:
    reza
    سلام دوستان من تو بخش مولتی پلیر مشکل زیر دارم هنگام میخوام وارد گروه دیگران شوم خطای زیر میده .

failed to join games incompatible versions

باید چکار کنم کسی چنین مشکل داشته هست

9. کاربر سایت

من این مشکلو ندارم
    هم با choas بازی کردم هم empire هر دوتا راحت سیو میشن.
    اگه منظورت اینه که وسط جنگ سیو بشه که کلا توی هیچ توتال واری امکان چنین چیزی وجود نداره.

10. کاربر سایت

نام:
    ayat
    خیر اون warhammer 40000 هست.

Masta_killa این نوشته را Like کرده است.
  11. کاربر سایت

نام:
    SomeOne
    Warhammer Fantasy و Warhammer 40000 دو دنیای خیلی شبیه به هم و در عین حال متفاوت هستن، اتفاقات بازی Total War Warhammer در دنیای Warhammer Fantasy اتفاق می افته.

دوستانی که بازی رو خریدن، سوال اول اینکه آیا اشتراکی خریدن یا شخصی؟ راضی هستن؟! من هم فن سری توتال وارم، هم فن سری وارهمر، خیلی مشتاق این بازی بودم و هستم حالا باید دید پروسه کرکش به کجا میرسه، اگر مشخص بشه که کرک نمیشه مجبورم یا اشتراکی بگیرم یا شخصی، کدوم رو پیشنهاد میکنید؟

12. کاربر سایت

نام:
    احمد رضا
    من هم شدیدا بازی رو میخوام
    البته آخرین توتال واری که بازی کردم اولین روم بوده!:| ولی خب بزودی یه لپ تاپ گیمینگ میرسه دستم و نقدای این هم که بشدت مثبت بوده، طالبش شدم.
    اگه احیانا اشتراکی خواستید بگیرید بهم بگید. پایه میباشم.

13. کاربر فعال

14. کاربر سایت

نام:
    نیما
    اقا ما اینو خریدیم هیچی هم ازش نمیدونم بعد از جنگ اولی در کمپین اورک . میره یه جایی که توش نقشه هست و فاتح و اینا . یه توضیخ 2 خطی هست بهم بگین چجوری بازیابی نیرو کنم یا اصلا بجنگم؟
    اون چیه پاییم سمت راست که میزنم زمان میره جلو و یه سری اتفاقا میوفته؟اجباره؟

15. El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant کاربر فعال

بازی توسط STP کــرک شد.

16. کاربر سایت

دوستان امکان انجام بازی با دسته xbox وجود داره یا حتما باید با موس و کیبورد بازی کرد؟

این صفحه را به اشتراک بگذارید