Battlefield 1 | PC

اولین میدان نبرد

در نسلی که جنگ ها بر سر تکنولوژی، فضا و جهانی روباتیک در حال پیشروی میباشد، چه چیزی میتواند ذائقه ی مخاطبین را کمی قلقلک بدهد؟

استدیو دایس، با دست گذاشتن بر روی کلید بازگشت به گذشته، قصد قلقلک دادن سلیقه ی جنگ آوری شما را دارد.

large.img_copy.jpg

پس از انتشار چند شماره از بازی سری بازی های میدان نبرد در دوران جنگ مدرن، اینبار استیدو دایس با هوشمندی و درک نیاز و تشنگی بازار بازی های رایانه ای، مبنی بر ساخت یک بازی جنگ آوری در دوران جنگ جهانی اول، اقدام به انتشار اخبار خود مبنی بر ساخت شماره ی جدید این سری بازی در حال و هوای آن دوران را به بازی کنان نوید داد.

در این شماره شما در نقش جنگ آوران دوران سخت جنگ جهانی اول، با اسلحه هایی که هیچ بویی از تکنولوژی نبرده اند، و حتی سلاح های سرد همچون گرز ، شمشیر و بیل! به جنگ دشمنان خود خواهید رفت.
اما این بازگشت به گذشته به هچ وجه به معنای کوچکتر شدن بازی، یا کم شدن تنو در بازی نخواهد بود. بازی تقریباً در تمام جبهه های جنگ جهانی اول، از قلب اروپا تا شمال آفریقا در جریان است.
توپ، تانک، هواپیماهای ملخی ساده و حتی اسب به عنوان وسایل نقلیه در بازی حضور دارند.

اما در بخش فنی نیز بازی در منتهی توانایی های استدیو دایس می باشد. فیزیکی به غایت تکامل یافته و نزدیک به واقعیت و جلوه های بصری که مانند آن را فقط در بازی های همین استدیو خواهید دید.

اما سری بازی های میدان نبرد همیشه به بخش چند نفره ی خود شهرت داشته اند. اینبار نیز دایس تمام تلاش خود را نموده تا بخش چند نفره ای جذاب را خلق کند. بخش چند نفره ی 64 نفره دیگر استانداردی برای دایس تبدیل شده و تحول بخش جدایی ناپذیر از هر کدام از بازی های دایس می باشد.

اطلاعات بیشتر:

تاپیک بخش چند نفره: اینجا
تاپیک مشکلات بازی (نصب، اجرا و...): پس از انتشار
سیستم مورد نیاز جهت اجرای بازی: هنوز منتشر نشده
تاپیک بخش کنسول (PS4 , Xbox One) : اینجا
تاپیک تصاویر: ایجاد نشده
تاریخ انتشار: 30 مهر 1395

آخرین ویرایش:

afshin76

کاربر سایت
Dec 11, 2013
805
دوستان من تاحالا از origin چیزی نخریدم ولی الان تصمیم دارم battlefield 1 رو بگیرم.
این origin هم مثل steam توی کریسمس تخفیفات آنچنانی میده یا نه؟
صبر کنم واسش یعنی؟

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
امیدوارم بازی سریع کرک بشه و بدون مشکل نصب بشه

ایراد و باگ نداشته باشه که نیاز به آپدیت داشته باشه .

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,162
نام
سبحان
امیدوارم بازی سریع کرک بشه و بدون مشکل نصب بشه

ایراد و باگ نداشته باشه که نیاز به آپدیت داشته باشه .
قفل دنووو رو Ea روش سرمایه گذاری کرد و به اینی تبدیلش کرد که الان هست!بدون شک از آخرین و امن ترین نسخه اونم روی این بازی استفاده خواهد شد!امیدی به کرک نداشته باشید....

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,364
کرکش به چه دردی میخوره. سینگل اش اهمیتی نداره
بررای ما که فقط سینگل بازی میکنیم اهمیت داره
قرار نیس ک همه آنلاین بازی کنن یا نکنه فکر کردین بخش سینگل همینطوری از روی بیکاری ساختن

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,364
قفل دنووو رو Ea روش سرمایه گذاری کرد و به اینی تبدیلش کرد که الان هست!بدون شک از آخرین و امن ترین نسخه اونم روی این بازی استفاده خواهد شد!امیدی به کرک نداشته باشید....
اتفاقا بازی بزرگی هست و من شدیدا به کرکش امید دارم

• Like
Reactions: kamyy

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
پس باید 5 6 ماه صبر کرد .

همیشه امیدی هست

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
البته با توجه به صحبت های دوستان اهل فن مثل اینکه این بازی و بازی FIFA 17 حالا حالا ها کرکش نمیاد .

8 9 ماه انتظار شاید بیاد .

این جوری که بوش میاد دیگه باید از دنیای گیم خداحافظی کرد .

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,735
دوستان یکی جواب منو نمیده؟

بله تخفیف میده خیلی بهتر از استیم . هیچ وقت یادم نمیره بتلفیلد 3 رو 99 سنت ازش تو بلک فرایدی اگه اشتباه نکنم خریدم . به تغییر ای پی هم برای لاگین کردن مثل استیم ایراد نمیگیره معرفی بازی هم پا یه کپی پیست ساده انجام میشه .

• Like
Reactions: afshin76

Amir.pinki

کاربر سایت
Jul 15, 2011
217
نام
امیرحسین
دوستان من تاحالا از origin چیزی نخریدم ولی الان تصمیم دارم battlefield 1 رو بگیرم.
این origin هم مثل steam توی کریسمس تخفیفات آنچنانی میده یا نه؟
صبر کنم واسش یعنی؟
داره ولی فکر نکنم battlefield 1 رو تا 1.2 سال بعد انتشار تخفیف بزنه بازیای قدیمی مثل bf4 رو تا 5 دلار هم تخفیف میزنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر