Battlefield 1 | PC

اولین میدان نبرد

در نسلی که جنگ ها بر سر تکنولوژی، فضا و جهانی روباتیک در حال پیشروی میباشد، چه چیزی میتواند ذائقه ی مخاطبین را کمی قلقلک بدهد؟

استدیو دایس، با دست گذاشتن بر روی کلید بازگشت به گذشته، قصد قلقلک دادن سلیقه ی جنگ آوری شما را دارد.

large.img_copy.jpg

پس از انتشار چند شماره از بازی سری بازی های میدان نبرد در دوران جنگ مدرن، اینبار استیدو دایس با هوشمندی و درک نیاز و تشنگی بازار بازی های رایانه ای، مبنی بر ساخت یک بازی جنگ آوری در دوران جنگ جهانی اول، اقدام به انتشار اخبار خود مبنی بر ساخت شماره ی جدید این سری بازی در حال و هوای آن دوران را به بازی کنان نوید داد.

در این شماره شما در نقش جنگ آوران دوران سخت جنگ جهانی اول، با اسلحه هایی که هیچ بویی از تکنولوژی نبرده اند، و حتی سلاح های سرد همچون گرز ، شمشیر و بیل! به جنگ دشمنان خود خواهید رفت.
اما این بازگشت به گذشته به هچ وجه به معنای کوچکتر شدن بازی، یا کم شدن تنو در بازی نخواهد بود. بازی تقریباً در تمام جبهه های جنگ جهانی اول، از قلب اروپا تا شمال آفریقا در جریان است.
توپ، تانک، هواپیماهای ملخی ساده و حتی اسب به عنوان وسایل نقلیه در بازی حضور دارند.

اما در بخش فنی نیز بازی در منتهی توانایی های استدیو دایس می باشد. فیزیکی به غایت تکامل یافته و نزدیک به واقعیت و جلوه های بصری که مانند آن را فقط در بازی های همین استدیو خواهید دید.

اما سری بازی های میدان نبرد همیشه به بخش چند نفره ی خود شهرت داشته اند. اینبار نیز دایس تمام تلاش خود را نموده تا بخش چند نفره ای جذاب را خلق کند. بخش چند نفره ی 64 نفره دیگر استانداردی برای دایس تبدیل شده و تحول بخش جدایی ناپذیر از هر کدام از بازی های دایس می باشد.

اطلاعات بیشتر:

تاپیک بخش چند نفره: اینجا
تاپیک مشکلات بازی (نصب، اجرا و...): پس از انتشار
سیستم مورد نیاز جهت اجرای بازی: هنوز منتشر نشده
تاپیک بخش کنسول (PS4 , Xbox One) : اینجا
تاپیک تصاویر: ایجاد نشده
تاریخ انتشار: 30 مهر 1395

آخرین ویرایش:

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,092
نام
هومن
تریلر مالتیشو دیدم جو و... همه چیز عالی بود ولی چطور بگم منو زیاد جذب نکرد!!!بازی همه چیزه اش خوبه و برگشتن به دوره جنگ جهانی تخریب پذیری و... همه و همه تو سطح خوبی هست ولی با گان پلی و... من مشکل دارم اساسی!!!رسما تو تریلر فقط اسلحه تکراری میدیدم چیزه متنوعی ندیدم!!شاید یه 3-4ماه سرگرم کنه ولی بعد اون فکر نمی کنم بشه سمتش رفت!!خلاصه این جنگ مدرن و کاستمایز اسلحه ها بد عادتمون کرده:-?? فقط خداکنه جریانش مثل استاروارز نشه!!!
یه چیزه دیگه امیدوارم جریان مسخره پینگ اینارو درست کنند!! که رسما 80% سرور های bf4 رو واسه ما خراب کرده!!!

• Like
Reactions: m.d.makan

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
تریلر مالتیشو دیدم جو و... همه چیز عالی بود ولی چطور بگم منو زیاد جذب نکرد!!!بازی همه چیزه اش خوبه و برگشتن به دوره جنگ جهانی تخریب پذیری و... همه و همه تو سطح خوبی هست ولی با گان پلی و... من مشکل دارم اساسی!!!رسما تو تریلر فقط اسلحه تکراری میدیدم چیزه متنوعی ندیدم!!شاید یه 3-4ماه سرگرم کنه ولی بعد اون فکر نمی کنم بشه سمتش رفت!!خلاصه این جنگ مدرن و کاستمایز اسلحه ها بد عادتمون کرده:-?? فقط خداکنه جریانش مثل استاروارز نشه!!!
یه چیزه دیگه امیدوارم جریان مسخره پینگ اینارو درست کنند!! که رسما 80% سرور های bf4 رو واسه ما خراب کرده!!!
verdun ,Heroes & Generals اینها هم همین تم رو دارن،به هیچ عنوان هم خسته کننده نشدن و دارن کمیونیتی بزرگتری ایجاد میکنن.مخصوصا Verdun که میخواد رو کنسولها هم بیاد.
نقطه قوت گیم پلی هست ، وگرنه 20 تا اسلحه دیگه هم بزان بعد 3-2 ماه برا یک سری که فقط انگیزشون لول آپ و کیت باز کردن هست، تکراری میشه.

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
سری بتل در بخش مولتی پلیر و در قسمت jet Fighting همیشه از فقدان کمک خلبان رنچ برده اما این بار مثل اینکه اوضاع فرق داره و طبق اون چیزی که داخل تریلر میبینیم یک خلبان و یک کمک خلبان در نقش گانر داخل ی جنگنده حضور دارن و همین در نوع خودش ی تغییر عمده و عالیه ! که گیم پلی رو کاملا در این بخش لذت بخش و دگرگون کرده !

مثل همیشه تخریب پذیری محیط عالی کار شده ( اون قسمتی که بالن رو هدف می گیرن و سقوط می کنه ) !

فقط می مونه مد های بازی که باید ی فکر اساسی براش بکنن

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: blackrider9026

DAT 47

کاربر سایت
Jun 14, 2010
629
نام
A R M I N
تو یه اون تریلر اولی که منتشر شده بود قشنگ یاده اخر فیلم fury با بازی برد پیت شدم اونجاش که داخل خود تانک گیر کرده بودن و داشتن از داخل تانک تیر اندازی میکردن.
خیلی جالب بود

• Like
Reactions: Annunaki ™

MSF_SE7EN

کاربر سایت
Jan 20, 2016
97
یکی از عناوینی که به طور حتم باید تهیه کرد همین بازیه!
خوشم میاد این همه هوادار ها گفتن COD باید بره توی دوران جنگ جهانی و اکتیویژن دنیای آینده رو ترک نکرد! اما بتلفیلد 1 چیزی هست که تمامی گیمر های عاشق سبک اول شخص بهش امید دارن!

• Like
Reactions: mafia.gta

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
چقد زیباس مخصوصا اونی که توی جنگله
پ.ن : لطفا یحای دیگ اپ کنین چون این سایت شی لتر ستش
مطمئنید فیـــلتــر هست ؟ همیشه با این آپلود سنتر کار میکنم بنده ، الان درسته ؟ :

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر