Battlefield 1 Multiplayer | PC [پست اول خوانده شود]

بنام خدا

تاپیک بازی بتلفیلد 1 (مولتی پلیر)
در این تاپیک به بحث و تبادل نظر در مورد بخش مولتی پلیر بازی بتلفیلد 1 خواهیم پرداخت

تاپیک به مرور آپدیت خواهد شد
برای یحث راحع به بخش campaign بازی به این تاپیک مراجعه کنید

large.img_copy.jpg

تاریخ عرضه بازی ۲۱ اکتبر ۲۰۱۶ (۳۰ مهر)‌ می باشد

آخرین ویرایش:

paradaimix

Dancing for Dessert Studio
کاربر فعال
Oct 7, 2012
2,253
آپدیت بهاره هم منتشر شده با حجم 2.30 GB
-----------------------------------------
یه کامیونیتی برای پلیرهای ایرانی درست کردیم که بتونیم بیشتر در ارتباط باشیم، پلاتون Persian Army دوستان اگه تمایل داشتن توی قسمت پلاتون ها سرچ کنن و عضو بشن.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: spirit palsy

blackrider9026

کاربر سایت
Apr 21, 2014
220
نام
SAMAN
خب اپدیت بهاره اومد اما با یک مصیبت بزرگ برای پلیر های ایرانی اونم تغییر تو نت کد بازی هست که باعث شده پلیرهایی که پینگ بالای صد دارن کیل گرفتن براشون بیش از پیش سخت بشه

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
رسما نمیشه بازی کرد...:|:|:-<
مگه قبلا مشکل داشت که الان اینجوریش کردن...؟
رسما هیچ تیری رجیستر نمیشه...پینگ 120
باید با بازی خداحافظی کنیم یا تو اپدیت بعدی ممکنه اصلاح بشه؟

blackrider9026

کاربر سایت
Apr 21, 2014
220
نام
SAMAN
رسما نمیشه بازی کرد...:|:|:-<
مگه قبلا مشکل داشت که الان اینجوریش کردن...؟
رسما هیچ تیری رجیستر نمیشه...پینگ 120
باید با بازی خداحافظی کنیم یا تو اپدیت بعدی ممکنه اصلاح بشه؟
اینطور که من متوجه شدم این تغییرات بخاطر اعتراضات امریکایی ها از وجود پلیر های پینگ بالای ژاپنی و امریکای جنوبی ایجاد شده و الان هم امریکایی ها خوشحال هستن و طبق چت کوتاهی هم که با یکی دولوپر ها نت کد داشتم این تغییرات امیدی به بهبودش نیست و میگفت که فشار بیارید که داخل ریجن خودتون سرور ست اپ کنن

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
آقای paradise lost پاشو بیا برو با پشتیبانی EA یک صحبتی بکن، بلکه فرجی بشه، گره از کار ما باز شه، والا حرف شما برو زیاد داره مثل اینکه پیش EA.

• Like
Reactions: Paradise Lost

blackrider9026

کاربر سایت
Apr 21, 2014
220
نام
SAMAN
با این وضع دوتا راه بیشتر نداریم۱.بازی ببوسیم بزاریم کنار ۲.از این جو منفی راه افتاده که و فشاری که علیه دایس هست برای راه اندازی سرور تو مناطق دیگه استفاده کنیم و درخواست سرور توی ریجن خودمون بکنیم

blackrider9026

کاربر سایت
Apr 21, 2014
220
نام
SAMAN
با این وضع دوتا راه بیشتر نداریم۱.بازی ببوسیم بزاریم کنار ۲.از این جو منفی راه افتاده که و فشاری که علیه دایس هست برای راه اندازی سرور تو مناطق دیگه استفاده کنیم و درخواست سرور توی ریجن خودمون بکنیم

EXiTE

کاربر سایت
Apr 17, 2012
255
سلام.
واقعا گند زدن تو نت کد . همشم تقصیر این Lvlcap ــه بسکه زر زد که نمیشه پلیرهای با پینگ بالا رو کشت و اونا برتری دارن همیشه و برن تو سرورای خودشون بازی کنند و از این شرو ورا. مثکه بش زور اومده بود یه چند بار نایفش کردم وقتی داشتن با jackfrag ,xfactor ,stodeh بازی میکردن
من که با این وضع نمیتونم بازی کنم فعلا بر میگردم به بتل 3 یا 4 . واقعا رو اعصابه با پیستول که اصلا با این پینگ نمیشه کیل گرفت به این راحتی همه پیستولا رو امتحان کردم همینطور بود.

spirit palsy

کاربر سایت
Sep 6, 2012
30
آپدیت بهاره هم منتشر شده با حجم 2.30 GB
-----------------------------------------
یه کامیونیتی برای پلیرهای ایرانی درست کریدم که بتونیم بیشتر در ارتباط باشیم، پلاتون Persian Army دوستان اگه تمایل داشتن توی قسمت پلاتون ها سرچ کنن و عضو بشن.
پلاتون رو کجا باید پیدا کرد؟ توی فرومه؟ گروه هست؟ من توی فروم گروهی با این اسم پیدا نکردم...اصلا نمیشه گروه رو سرچ کرد باید صفحه به صفحه نگاه کرد...پلاتون همون گروه های توی فروم هست یا چیز دیگس؟ ....مرسی / ممنون .... .

• Like
Reactions: paradaimix

NaserTiger

کاربر سایت
Mar 30, 2017
11
این مشکل واسه همه پیش اومده . تویه یو_توب پرشده از ویدیو هایی که ملت در باره این موضوع ساختند
حتی کسایی که تو ریجین خودشون هم پلی میکنند این مشکلو دارند .حتی نخسه های کنسولی هم دچار این مشکلند . مثل این که تو سیستم شلیک و برخود تیر ها دست کاری کردند که اونم درست از آب در نیومده .

paradaimix

Dancing for Dessert Studio
کاربر فعال
Oct 7, 2012
2,253
پلاتون رو کجا باید پیدا کرد؟ توی فرومه؟ گروه هست؟ من توی فروم گروهی با این اسم پیدا نکردم...اصلا نمیشه گروه رو سرچ کرد باید صفحه به صفحه نگاه کرد...پلاتون همون گروه های توی فروم هست یا چیز دیگس؟ ....مرسی / ممنون .... .
تو آپدیت جدید بازی، قسمتی به نام (Platoons (Beta اضافه شده که از منو سمت چپ در منوی اصلی خود بازی قابل دسترسی هست. یا این که میتونید از اپلیکیشن تحت وب Battlefield Companion استفاده کنید و بعد از لاگین کردن با اکانت Origin/EA، اسم پلاتون رو سرچ کنید.

https://companion-api.battlefield.com/companion/platoons

• Like
Reactions: spirit palsy

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر