یه سوال درباره Resident evil 4 داشتم

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
نوشته شده توسط rojin:
من در حال رفتن دور دومشم ولی نفهمیدم اون مجسمه ها که مرچنت(اسلحه فروشه)اگه توی بازیش برنده بشیم و امتیاز بیاریم به عنوان جایزه بهمون میده به چه درد میخورن؟همونایی که مجسمه ی شخصیت ها هستن.......

اونا یه کلکسیون هست که تویه ایتم هاتون هست که مجسمه خیلی از شخصیت های بازی توش هست و فکر کنم پله پله بود اون کلکسیونه و جای خالی داره اینارو باید اونجا بزاری تا همه جاهای خالی پر شه;)

Deragon

کاربر سایت
Jul 24, 2006
18
سلام خوبيد دوستان
اگر اون كلكسيون را پر كنيد به شما يك اسلحه جديد مي ده كه برقي هستش و خيلي هم حال مي ده
اميدوارم موفق باشيد:cool:

BaziArena

کاربر سایت
Aug 24, 2006
58
نام
BaziArena
بعد از تمام کردن بازی leon شما می تونید با ada بازی کنید که پس از تمام کردنش یک سری لباس به بخش leon اضافه میشه که میشن سه تا مدل لباس ...

leon scott kendy

کاربر سایت
Feb 12, 2007
65
من در حال رفتن دور دومشم ولی نفهمیدم اون مجسمه ها که مرچنت(اسلحه فروشه)اگه توی بازیش برنده بشیم و امتیاز بیاریم به عنوان جایزه بهمون میده به چه درد میخورن؟همونایی که مجسمه ی شخصیت ها هستن.......

اون مجسمه ها وقتی رو شون ضر بدر می زنی یا چیز دیگری صدای ان شخصیتها می اید
:)
من فکر کنم برای اینکه موجودات را از راه دور تشخیص بدی گذاشتن من این کارو کردم
من دارم اویلو رو خط professional روبازی می کنم تا اون تفنگ بر قی رو که تو دموش نشا ن می دهد بگیرم من خیلی اویل 4 بازی کردم می تونم بگم حدود 10 15 بار تمو مش کردم

:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
اگر اون كلكسيون را پر كنيد به شما يك اسلحه جديد مي ده كه برقي هستش و خيلي هم حال مي ده
عزیزم چرا راهنمایی غلط میکنی؟؟؟؟ وقتی چیزی رو نمیدونی حتما باید پست بزنی؟؟؟؟

برای بدست آورن اسلحه P.R.L. 412 کافیه یک بار بازی رو روی درجه سختی PRO تموم کنی....
علاوه بر اسلحه قبلی rocket luancher با تیر بی نهایت و chicago type writer با تیر بی نهایت نیز بهت میدن....
ولی 2 تا اسلحه آخر پولی هستند و هر کدام 1000000 قیمت دارند.... ولی اسلحه اول مجانی هست.

lover_pc_games

کاربر سایت
Jul 5, 2006
98
یعنی چی 4-3-2-1 رو بزن لطفا یکم توضیح بده ؟ ممنون

یعنی اول عدد 1 رو بزن و بعد عدد 2 و بعد 3 و در آخر هم عدد 4 رو بزن (با زدن هر کدوم از عدد ها تابلو ها عوض میشه) بعدشم که ok رو میزنی ! دیوار میره کنار ...
اصلا سخت نیست :-"

آخرین ویرایش:

Lucifer_d0

کاربر سایت
Mar 25, 2007
8
اون مجسمه ها وقتی رو شون ضر بدر می زنی یا چیز دیگری صدای ان شخصیتها می اید
من فکر کنم برای اینکه موجودات را از راه دور تشخیص بدی گذاشتن من این کارو کردم
من دارم اویلو رو خط professional روبازی می کنم تا اون تفنگ بر قی رو که تو دموش نشا ن می دهد بگیرم من خیلی اویل 4 بازی کردم می تونم بگم حدود 10 15 بار تمو مش کردم

:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

10 - 15 بار رفتی؟؟!!
میشه بالغ بر 300 ساعت بازی یعنی 12 روز و نیم! دستت درد نکنه.

آقا یکی این رمز درست گیم شارک یا اکشن رپلای یا کد بریکر هر چی باشه بده هر کدی میزنم جواب نمیده. بده در راه خدا :biggrin1:

Sami Yusuf

کاربر سایت
Mar 2, 2008
65
یه سوال تو مرحله سوم انجا که 4 تا تابلو هست باید به چه ترتیبی اونها رو چیند ؟ ممنون

سلام

بايد تابلو ها رو طوري تنظيم كني كه تعداد قرباني ها(درتابلو ها)سرجمع 6تا بشن.البته تو كامپيوتر اين جوري بوده.

موفق باشيد.

آخرین ویرایش:

Sami Yusuf

کاربر سایت
Mar 2, 2008
65

سلام

هر وقت شما يك رديف از اون مجسمه هارو بگيري اسلحه فروش به شما پول ميده.درضمن پول هاي هر رديف با بقيه فرق داره.(از نظر مبلغ).

موفق باشيد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر