گرشاسپ... God Of War ایرانی!

Burning Hawk

کاربر سایت
از کجا شنیدی داداش؟؟؟:confused:
http://www.music360.ir/interviewss/452-farzad-interview.html

موسیقی 360 : یک سری کار بلک متال برای بازی ایرانی شمشیر نادر کار کردی ، چطور شد که پروژه آهنگسازی این بازی رو قبول کردی؟ فکر می کنی حس مورد نظر لحظات بازی و شخصیتش با موسیقی تو به کسی که در حال بازی کردن هست منتقل میشه؟
آهنگسازی برای این بازی ها برای من کار خیلی متفاوتی نبود. در واقع من همه نوع سفارش موسیقی را هم قبول نمی کنم. تفاوت اصلی حس مورد نیاز برای بازی ها کارهای خودم بیشتر حماسی بودنش بود. و بوجود آوردن این تغییر هم زیاد مشکل نبود. من همچنین برای بازی "گرشاسپ" هم موزیک هایی کار کردم که البته این بازی هنوز تمام و منتشر نشده.

BASILISK

کاربر سایت
سلام دوستان.

از دوستان یک سوال داشتم : این بازی برای چه پلتفرمهایی میاد ؟

به امید روزی که خبر بازیهای ایرانی بازارهای خارجی و E3 رو منفجر کنه.
این بازی فقط روی رایانه های شخصی عرضه میشه
در ضمن این بازی در بازارهای خارجی هم بفروش می رسد!!!:eek:

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
آقا من تریلر بازی رو با کیفیت عالی دانلود کردم.
عجب گرافیکی داره انصافا از GOW یک بهتره.
با این شرایط و این امکانات فوق العاده کم و نبود تقریبا هیچ گونه حمایتی واقعا این کار عالی از آب دراومده و جای یک خسته نباشید درست و حسابی واسه این دوستان داره.

به امید روزی که این بازی بتونه با نسخه های همزمان شاهکارهایی مثل GOW مبارزه کنه.

BASILISK

کاربر سایت
آقا من تریلر بازی رو با کیفیت عالی دانلود کردم.
عجب گرافیکی داره انصافا از GOW یک بهتره.
با این شرایط و این امکانات فوق العاده کم و نبود تقریبا هیچ گونه حمایتی واقعا این کار عالی از آب دراومده و جای یک خسته نباشید درست و حسابی واسه این دوستان داره.

به امید روزی که این بازی بتونه با نسخه های همزمان شاهکارهایی مثل GOW مبارزه کنه.
همچچین بی حمایت هم نبوده ها....
مراحل ابتدایی ساختش بدون حمایتبوده...
ولی در کل بازیش خیلی از نظر گرافیکی خوبه ولیگرافیک بازی هرچه قدر هم که خوب باشه باید همونقدر هم گیم پلیش خوب باشه وگرنه هیچ فایده ای نداره.....امیدوارم که سازندگان بازی فکری برای جذاب شدن گیم پلی کرده باشند
(من بارها گفتم وباز هم میگن اگه این بازی روی ps3 م عرضه بشه میخرمش):love:

به تمامی سازندگان بازی از آقای فصیحی و سهیل دانش -سیروس پورلطیفی و ....... هم نهایت تشکر رو میکنیم)

snakemgs3

کاربر سایت
ويرايش ميكنم چون نظرم عوض شد.... اين تريلري كه ديدم با اوني كه قبلا ديدم فرق داشت . به نظرم نسبت به انتظاري كه از بازي سازي تو ايران ميره،بازي خيلي خوب از آب درومده ... درسته كه نبايد انتظار داشت گرافيكي در حد gow3 داشته باشه ولي بازييي كه بعد از اين ميسازن بايد خيلي از ايني كه ساختن بهتر بشه تا بتونيم به سطح بازيسازي جهاني برسيم... اميدوارم داستان بازي جذاب باشه تا پشتوانه اي باشه براي بازيهاي بعديشون.
يك نكته هم هست . اونجايي كه كاراكتر ميدوه دستش از تو شمشيرش رد ميشه اگه يه فكري به حالش بكنن خيلي خوب ميشه.
البته مبارزه هارو هم بايد در حال بازي كردن ديد كه خوب هست يا نه چون تو اين تريلر آخري به نظر مياد كه بايد باز هم روش كار بشه.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند