کیتاسه به بازیهای بیشتری از سری Fabula Nova Crystallis اشاره کرد.

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,117
یوشینوری کیتاسه در مصاحبه ای با GameInformer به این موضوع اشاره کرد که بازیهای بیشتری از سری Fabula Nova Crystallis میتواند وجود داشته باشد.

FNC-saga.jpg

او اشاره کرد این سری (که در حال حاضر شامل FF XIII برای PS3,360 و FF Versus XIII برای PS3 و FF Agito XIII برای PSP است) می تواند همچنان بازیهای بیشتری را ببیند.

کیتاسه گفت: " منتظر معرفی های آینده باشید! "

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
ایول . من شرت میبندم که بقیه مولتی هست چون FFXIII هم کیتاسه مولتی کرد !
البته ایشون فرمودند-میکروسافت از ما درخواست کرد که ما بازی رو روی XBOX360 هم بدیم:D
اینقدر در خواسته قوی بوده که FF x IV هم مولتی شد:D
بقیش هم بهمراهش!!!

Genesis

کاربر سایت
Dec 20, 2007
708
کیتاسه گفت: " منتظر معرفی های آینده باشید! "
کو؟.......؟
قبلا گفتم این زیاد حرف میزنه!:biggrin1: جدی نگیرید. حتما ffviiرو که وعده داده میاره جز پروژه !!

گرچه در ابتدای معرفی پروژه FNC قرار بود واسه 6 تا بیاد! ..........

اگه تتسویا یا وادا این حرف رو میزد مطمئن میشدیم. ولی نامورا گفت fnc تقریبا تمامه.

چون بیشتر فن بازی هستم تا کنسول منم خیلی دوست دارم بازهم رو xbox بیاد. باعث گسترش طرفداری این سبک بازی ها میشه.:biggrin1:

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
بابا دیگه بسه این اخرین شماره از فاینال فانتزی اینقدر هزینه کردن اخرش امتیاز های خوبی نگرفت
مجله فامیتسوکه گفت به خاطر کمبود نو اوری 70 بسش هست
دیگه اگه بیان بخوان همینجوری بسازن که طرفدار پیدا نمیکنن :confused:

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,254
نام
امیرحسین
فامیتسو که از 40 نمره می ده کجا اینو گفته؟؟؟:-"
در ضمن خود فامیتسو به بازی 39/40 داده است....
:biggrin1:

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,955
نام
فرهاد
بابا دیگه بسه این اخرین شماره از فاینال فانتزی اینقدر هزینه کردن اخرش امتیاز های خوبی نگرفت
دیگه اگه بیان بخوان همینجوری بسازن که طرفدار پیدا نمیکنن :confused:

جوری میگی طرفدار پیدا نمیکنن انگاز این بازی برای دیروز امروز و دو تا نسخه ازش بیشتر نیومده فامیتسو هم 39 از 40 داد به این بازی این بازی یک عمره که طرفدارای خودش رو داره و گور بابای score های پایین

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
بابا اون مجله ی مالزی رو 1 لحظه اشتب گرفتم باشه کلا نو اوری نداره از 10 سال پیش تا به حال خیلی کم تغییر کرده

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,955
نام
فرهاد
بابا اون مجله ی مالزی رو 1 لحظه اشتب گرفتم باشه کلا نو اوری نداره از 10 سال پیش تا به حال خیلی کم تغییر کرده

اتقاقا چیزی که زیاد تو این بازی بعد این همه سال پیدا شده نو اوری هست من خودم به شخصه تو سری های جدید ایراداتی دیم و اونم بیشتر به داستان بازی بود و این سبکهای جور واجوری که در هر ورژن از خودشون در میارن

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,225
نام
ماکان
امکان داره که Noctis تو نسخه های بعدی باشه !

تو این اطلاعات دقیقت رو از کجا میاری؟ جدا بگو تا ما هم بدونیم!

اول از اینکه کیتاسه در تعیین سیاست های کلی شرکت هیچ کاره هست، برش داره اما تصمیم آخر رو رییس شرکت و هیئت مدیره میگیرن. دومن هم اینکه Noctis فقط توی Versus هست و اگه پروژه های دیگه ای از FNC معرفی بشن بازی هایی کاملا مستقل خواهند بود.

البته ایشون فرمودند-میکروسافت از ما درخواست کرد که ما بازی رو روی XBOX360 هم بدیم
اینقدر در خواسته قوی بوده که FF x IV هم مولتی شد
بقیش هم بهمراهش!!!

عجب....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر