کمک در بازی shadow of colossus

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,684
نام
Sepehr
اول از همه باید بگردی و غول اول بازی را پیدا کنی.(از قصر که خارج شدی مستقیم برو جلو)
وقتی رسیدی بهش میبایستی از پا موهای بدنش را بگیری و یه ضربه ی محکم به پاش بزنی.وقتی زدی پاشو خم میکنه و بعد باید سریع بپری و بری روی موهای بالاتر بدنش. بعد فکر کنم میبایستی چند تا ضربه به ستوان فقراتش و کلش بزنی(هر جا که یه چیز آبی رنگ نمایان بود شمشیرت را اون نواحی بزن)
ضمنآ مواظب باش که انرژیتم تموم نشه و وقتی دیدی انرژیت کم شده بر روی جاهایی که رو پشتش هست و همواره خستگی در کن تا انرژیت پر بشه.

h.m.r.kh

کاربر سایت
Nov 12, 2006
261
نام
حسین
دوستام به من گفتند اگه دایره رو فشر بدی سمتی که نور فکوس قول تقریبا همون طرف هاست.آیا این جمله ی آن ها صحت دارد؟

Ali_Reza

کاربر سایت
Sep 25, 2005
538
نام
علیرضا
دوستام به من گفتند اگه دایره رو فشر بدی سمتی که نور فکوس قول تقریبا همون طرف هاست.آیا این جمله ی آن ها صحت دارد؟
درسته دوست عزیز. وقتی که شمشیر دست شماست اگه دایره رو نگه دارین ، شمشیر رو بالا میاره که نور خورشید رو منعکس میکنه.هر سمت که نور انعکاس یافته متمرکز بشه (یا به قول خودت فکوس بشه)باید به اون سمت برید تا به غول مورد نظر برسید(یعنی به عبارتی جهت رو به شما نشون میده نه محدوده رو).

موفق باشید...

shadow & colossus

کاربر سایت
Jul 4, 2007
9
شما بايد با استفاده از شمشير راه خود را پيدا كنيد البته دوستان واسه شما توضيح دادن ونيز اغلب نقطه ضعف غولها (16 غول) در سر انها قرار دارد.
.
shadow-of-the-colossus-20050927025333795.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر