کشتی‌های پرنده به Versus می‌آیند

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
o8t73uilchy1uguol630.jpg

طبق گزارش IGN، تتسویا نومورا امروز طی مصاحبه‌ای به نکاتی در مورد FFXIII Versus اشاره کرد.

وقتی از وی سوال شد که چند درصد از بازی تکمیل شده است، نومورا گفت:" هنوز جمع‌بندی نهایی مراحل انجام نشده است. مراحل بازی درصد‌های متفاوتی از پیشرفت را داشته‌اند. با این وجود شما [ اکنون] می‌توانید با کشتی پرنده( Air ship) بر روی Map بازی پرواز کنید".

کشتی‌های پرنده همیشه در سری FF حضور داشته‌اند. همچنین برای مدتی‌ست که وجود World map در Versus مورد بحث بود. با این سخنان نومورا می‌توان تایید کرد که بازی قطعا World map دارد.

در پایان مصاحبه وقتی از نومورا سوال شد که آیا Dissidia Final Fantasy ادامه خواهد داشت جواب او به گونه‌ای بود که تقریبا این موضوع را تایید می‌کرد.

Source

Genesis

کاربر سایت
Dec 20, 2007
708
اینجاش جالبه:
games you are currently playing, and non-game related hobbies?
Nomura: I'm playing, I cleared Battle Field 2 and have started playing Heavy Rain

What is your favourite character?
Nomura: I like all of the characters I have created, but I associate the most with Sora!!, so he is special.

سوال رو. یارو خواسته بگه پیر شدی بکش کنار!!::biggrin1:

At what age do you think you'll be active until?
Nomura: I haven't though about my own future! yet.

تا E3 یه ویدئو گیم پلی این تتسویا آماده کنه ببینیم دنیا دست کیه!:biggrin1:
هنوز مشخص نیست. تو همین مصاحبه گفته شاید تو E3 باشیم ولی به احتمال زیاد تیم به E3 نمیرسه.

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,253
نام
امیرحسین
در پایان مصاحبه وقتی از نومورا سوال شد که آیا Dissidia Final Fantasy ادامه خواهد داشت جواب او به گونه‌ای بود که تقریبا این موضوع را تایید می‌کرد.
چه حالی میده اگه برای کنسول های خانگی بیاد....

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,558
نام
کورش
شاهکار کرده با این دادن خبر بعد از این همه وقت Air ship میگه داریم نمیری تو

خوب اخه باید FF باز باشید تا متوجه اهمیت این قضیه بشید. این موضوع مهمترین نکته ای بود که میشد در مورد این بازی گفت. وجود airship یعنی برگشتن به اصل FF و دوران قبل از FF10 که تو همشون با بدست اوردن این وسیله بنوعی بازی براتون open world میشد ( غیر از جاهایی که امکان فرود نبود) توجه داشته باشین که airship در ff10 به اون مفهوم واقعی وجود نداشت و در واقع حکم teleport رو داشت که فقط به جاهای خاصی میشد رفت حالا این رو مقایسه کنید با تمامی نسخه های قبلی.
من تا این لحظه وجود این بازی اصلا برام مهم نبود ولی دقیقا بعد از خوندن این خبر مطمئن شدم که نباید این بازی رو از دست بدم.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
خوب اخه باید FF باز باشید تا متوجه اهمیت این قضیه بشید. این موضوع مهمترین نکته ای بود که میشد در مورد این بازی گفت. وجود airship یعنی برگشتن به اصل FF و دوران قبل از FF10 که تو همشون با بدست اوردن این وسیله بنوعی بازی براتون open world میشد ( غیر از جاهایی که امکان فرود نبود) توجه داشته باشین که airship در ff10 به اون مفهوم واقعی وجود نداشت و در واقع حکم teleport رو داشت که فقط به جاهای خاصی میشد رفت حالا این رو مقایسه کنید با تمامی نسخه های قبلی.
من تا این لحظه وجود این بازی اصلا برام مهم نبود ولی دقیقا بعد از خوندن این خبر مطمئن شدم که نباید این بازی رو از دست بدم.

کوروش جان بنده FF باز هستم :biggrin1: منظورم از این نبود که این مسئله مهم نیست بلکه بسیار مهم هست با این گستردگی MAP در بازی که خیلی هم air ship بدرد میخوره منظورم اطلاعات جامع و بهتر از سبک و داستان بازی بود

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,196
نام
ماکان
کوروش ناجور زدی تو خال!:D

من هم هر روز داره علاقم به Versus بیشتر میشه.

اما جذابیت اصلی این خبر برای من این بود که با خوندنش فهمیدم چقدر در مورد این بازی و FFXIII اشتباه فکر میکردیم!! آخه من شخصا فکر میکردم Versus یک اکشن محض ولی FFXIII بازگشت به فرم گذشته باشه اما الان مثل اینکه همه چیز برعکس شده!!

من الان میتونم به ضرص قاطع بگم Versus وارث حقیقی FFVII خواهد بود!

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
کل خبر یه طرف این تیکه یه طرف :
انصافا اولیش یکی از بهترین و کاملترین بازی های کل PSP بودش !
به امید اینکه توی بعدی Lightning هم حضور داشته باشه :D !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر