کدام شرکت برای تعمیر 360 مطمعن تر است؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
بله کل کل چه ربطی داشت:eek:
من گفتم nextgen :confused:
باشه باشه:-"

شما پست خودتون و پست دوستی که قبل از شما پست دادن رو ببینید...

همه این رو می دونن که NextGen به خاطر تجربه زیادش خیلی ها قبولش دارن و فکر کنم توی این تاپیک هم بارها اشاره شده که این فروشگاه توی همچین مسائلی خیلی وارد و مطمئن هست.

کلا خود شما هم می تونی یه تعمیر کار برای XBox 360 خودت باشی فقط لازمه یه مقدار شهامت و حوصله به خرج بدی.
همه این تعمیر کارها که می بینی از روی مقالات خارجی که توی اینترنت هست یادگرفتن این کار ها رو و در بعضی موارد هم شیوه ای ابداعی از خودشون اضافه کردن که گاهی اوقات ثمر داشته.

ali954

کاربر سایت
Nov 18, 2007
1,080
نام
علی
شما پست خودتون و پست دوستی که قبل از شما پست دادن رو ببینید...

همه این رو می دونن که NextGen به خاطر تجربه زیادش خیلی ها قبولش دارن و فکر کنم توی این تاپیک هم بارها اشاره شده که این فروشگاه توی همچین مسائلی خیلی وارد و مطمئن هست.

کلا خود شما هم می تونی یه تعمیر کار برای XBox 360 خودت باشی فقط لازمه یه مقدار شهامت و حوصله به خرج بدی.
همه این تعمیر کارها که می بینی از روی مقالات خارجی که توی اینترنت هست یادگرفتن این کار ها رو و در بعضی موارد هم شیوه ای ابداعی از خودشون اضافه کردن که گاهی اوقات ثمر داشته.

من خودم شخصا این حرف پدرام رو قبول دارم
مگه همین تعمیر کارها نماینده MS تو ایران هستند :confused:
اون ها هم از روی ویدیو ها و مقالات تعمیر 360 رو بلد شدن
مثلا همین 12 ولتی که شما 15 تومان میدید واسش واقعا بیشتر از 10 دقیقه وقت میگیره ؟
یا همین X-clamp شما 2 3 تا ویدیو روی youtube ببینید حداقل میفهمید چجوری اینکار صورت میگیره یا اموزش خلیل جان
الان توی سایر کشورها اگر گارانتی باطل یا تموم شده باشه خودشون تعمیر میکنند یا حتی من خودم دیدم که اونها زیاد از گارانتی راضی نبودند و گفتن وقتی برگشته بعد از 1 هفته باز...
نمونه بارز این شهامت:biggrin1: خشی جون :biggrin1::biggrin1::love:

Nko

کاربر سایت
May 6, 2008
216
نام
سپهر
من خودم شخصا این حرف پدرام رو قبول دارم
مگه همین تعمیر کارها نماینده MS تو ایران هستند :confused:
اون ها هم از روی ویدیو ها و مقالات تعمیر 360 رو بلد شدن
مثلا همین 12 ولتی که شما 15 تومان میدید واسش واقعا بیشتر از 10 دقیقه وقت میگیره ؟
یا همین X-clamp شما 2 3 تا ویدیو روی youtube ببینید حداقل میفهمید چجوری اینکار صورت میگیره یا اموزش خلیل جان
الان توی سایر کشورها اگر گارانتی باطل یا تموم شده باشه خودشون تعمیر میکنند یا حتی من خودم دیدم که اونها زیاد از گارانتی راضی نبودند و گفتن وقتی برگشته بعد از 1 هفته باز...
نمونه بارز این شهامت:biggrin1: خشی جون :biggrin1::biggrin1::love:

چاخان نکن ماکرو سافت کلا cpu . gpu رو عوض میکنه

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
چاخان نکن ماکرو سافت کلا cpu . gpu رو عوض میکنه

دوست عزیز اولا برخوردت رو درست کن...قرار نیست وقتی کسی نظر خودش رو میده بیای از این کلمات استفاده کنی...

کلا تعمیرکارهایی که توی ایران کارهای سخت افزاری این کنسول رو انجام میدن همگی از آموزش های توی اینترنت استفاده کردن.من خودم به طور مثال Reading/Flashing درایو BenQ رو از روی آموزش توی اینترنت یاد گرفتم و خیلی هم راحت هست.

در مورد تعویض CPU و GPU هم در صورتی که مشکل حاد باشه تعویض می کنه شرکت مایکروسافت.قرار نیست تا یه ارور 3 چراغ داد به هر دلیلی بیان سریع این 2 قطعه رو تعویض کنن.مطمئن باش مایکروسافت یه عالمه راه و روش داره که مشکل کنسول خودش رو حل کنه و نخواد CPU و GPU رو عوض کنه...

Nko

کاربر سایت
May 6, 2008
216
نام
سپهر
ببخشید من چند روزه دسگام خراب اعصابم خورده از همه ی روش ها هم استفاده کردم ! Xclamp,baking trick, cooking trick, towel , سشوار و....

Nko

کاربر سایت
May 6, 2008
216
نام
سپهر
حالا چرا اینقدر ناراحت شدی ؟ ببخشید ولی در مورد ماکرو سافت مطمئنم چون 140 دلار میگیره در هر صورت . من خودم کلی ایمیل زدم بهش در این مورد .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر