چراغ سبز چشمک زن

navidfaro5

کاربر سایت
Jan 15, 2012
478
سلام دوستان لطفا اونایی که اهل کارن بیان مشکل منو حل کنن کسایی که یاد ندارن الکی نگن درایوو یا بردو عوض کن خوب دوستان من چراغ سبز کنسولم وسطیه چشمک زن است و در درایو باز نمیشه مثلا گاهی اوقات ولش میکنم روز بعد میرم میبینم درست شده و درش کامل باز میشه درست شده حالا مشکل من چیه و چگونه میشه درستش کرد؟ در صورت لزوم پیش تعمیرکار نبرم

b3da

کاربر سایت
May 20, 2009
703
نام
عـلیـــــرضــا
مشکل دستگاه شما از تسمه درایو هست باید اونو عوض کنی مشکلت 100%حل میشه

آفرین
احتمالش هست
که درایوت بدلیل مشکل تسمه کامل بسته نمیشه
و شرط کار کنز و موتور درایو
بسته شدن کامل درب درایو هستش .

navidfaro5

کاربر سایت
Jan 15, 2012
478
آفریناحتمالش هستکه درایوت بدلیل مشکل تسمه کامل بسته نمیشهو شرط کار کنز و موتور درایو بسته شدن کامل درب درایو هستش .
اقا من ایکس باکس کامل باز کردم یکم کابل ساتارو که به درایوه رو تکون دادم بعد کنسولو بستم درست شد حالا راستی دوستان من کنسول هر بازی رو که میزارم oprn try میده مشکل از چیه؟ 4 سال البته بدون هارد باز اجرا کردم اما گاهی اوقات که میاره دیگه شاید 10 ساعتم بتونم بازی کنم

b3da

کاربر سایت
May 20, 2009
703
نام
عـلیـــــرضــا
اقا من ایکس باکس کامل باز کردم یکم کابل ساتارو که به درایوه رو تکون دادم بعد کنسولو بستم درست شد حالا راستی دوستان من کنسول هر بازی رو که میزارم oprn try میده مشکل از چیه؟ 4 سال البته بدون هارد باز اجرا کردم اما گاهی اوقات که میاره دیگه شاید 10 ساعتم بتونم بازی کنم

مراجعه شود به پست شماره 4 و 5

navidfaro5

کاربر سایت
Jan 15, 2012
478
بیخیال مشکل open try فک نکنم از تسمه باشه میشه بیشتر توضیح بدی ممنون میشم اخه می خواستم درایوو بدم یکی جدید بگیرم 90 تومن بیشتر توضیح بده 1 دنیا ممنون میشم

b3da

کاربر سایت
May 20, 2009
703
نام
عـلیـــــرضــا
بیخیال مشکل open try فک نکنم از تسمه باشه میشه بیشتر توضیح بدی ممنون میشم اخه می خواستم درایوو بدم یکی جدید بگیرم 90 تومن بیشتر توضیح بده 1 دنیا ممنون میشم

اگه داری میپرسی
پس جوابی که میگیری درسته
اگه فکر نمی کنی چرا میپرسی؟
ممکنه ز تسمه باشه
تا ندیدم نمیشه بگم که آخه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر