يعني هچ كس اين King Dom Hearts 2 را بازي نكرده؟

lave_101

کاربر سایت
Feb 3, 2007
287
تمام دو قفل داستانها را به غير ازيك قفل Beast S Castil را نگرفتم درظمن دو كليد از سه كليد Hollow Bastion را گرفته ام واخرين ماموريتي كه رفتم كتاب 100acrewood بود كه فكر كنم كل كتاب تمام شد و الان بايد به كدام داستان بروم و پيش جه كسي بروم؟

arash_13

کاربر سایت
Sep 28, 2005
250
سلام دوست عزیز
خوب شما باید بری به همون Beast's Castle و با Xaldin مبارزه کنی (اگه درست یادم باشه) بعد از تکمیل کردن همه دنیاها باید بری به Twilight Town که از اونجا میتونی بری به The World that Never Was و مبارزه های آخر بازی و....

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سفیروث

من این بازی را کامل تمام کردم وخیلی با حال بود فقط تا جایی ممکنه خودته قوی کن چون بعد بری با سفیروث بجنگی {اگر میل داشتی} واقعا سخت بود کشتن او:love::love:اگر شکستش دادی
یک کلید {اخرین کلید}گیرد می اید
موفق باشی:biggrin1:

sh_yuna4ever

کاربر سایت
Jan 3, 2008
206
نام
shahin
البته بعد بايد با كلود حرف بزني و بعد برگردي به همون جا.من با proud mode رفتم .اشكم در اومد اگه داستان اصلي بازي رو بفهمي جزو بينظير ترين بازي هاست .البته من 100 در 100 رفتم اين بازي خيلي چيزهاي مخفي داره دوست خوبمون se.phi.roth يك اشتباه كوچيك كرد.اسم شمشير آخر ultimated است و گرفتنش واقعا اشك در مياره .واقعا از sephiroth مرحله بدتر هست . كه اگه دنبال شر ميگردي بهت بگم.
يكي از جالبي ها اينه كه وقتي هم كشتي فضايي رو 100% رفتي و همينطور تمام مراحل اون ملخ كوچولو رو 100%كردي بازم 100%نيست بااين كه نشون ميده.مثلا از كارهايي كه بكني اينه كه برو به همون سالني كه soraلباساشو عوض1 ميكنه اونجا كلي تابلو است كه همشون پوشيده است.ولي به موقع اش باز ميشه............. تو مرحله آخر با يك غول نميجنگي چون دروازه آبي رنگ اونجا همينجوري باز نميشه چون اون مبارزه با خودته واندكي شبيه به سفیروث و..............خبر بدتر اين كه اگه رو آخرين درجه سختي(proud mode)بري يك دموي اضافه از.................اگه ميخوايد بهتون بگم براي هر كدوم چه كار كنيد .البته اين بازي بدبختي هاي ديگه هم داره كه............................

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر