و اینک LEGO STAR WARS III

snake 4 persia

کاربر سایت
Jan 23, 2010
188
نام
SNAKE
ماشالله هیچ جا عکسش نیست سیوشم کنی یا کپی کنی لوکیشنشو یه عکس دیگه میاره:d

خب دوستان
توجه تونو جلب میکنم به(قالب تونو جوری کنین به رنگ زرد بخوره چشمتون اذیت نشه..دلیل رنگ زرد گزاشتنمم اگر SW بازی یا فیلمشو دیده باشین میدونین) :

LEGO STAR WARS III
THE CLONE WARS
شامل همه ی کاراکتر های سری انیمیشن های "hugely popular " که در تلوزیون مشاهده شد...Star Wars :the clone wars به خوبی تونست طرفداران-علاقه مندان به سری SW رو راضی نگه داره نسبت به سری SW.بازی بعدی(LSW III :TCW) دارای صجنه ها-mode های بهتر برای جنگیدن(حرکات) منحصر به فرد هستش.نبرد تن به تن و آپگرید هایی برای ساختن مراحل هست.همچنین امکان ایجاد پایگاه های سفارشی(یه چیزی مثل LITTLE BIG PLANET) و ساخت میدان نبرد های درون گیم هستش.
میتوان در بازی به عنوان یک Jedi و یا جدا شدن از آن ها باعث آزاد شدن کاراکتر ها میشه..حتی اگر به عنوان یک Squad commander باشید.پرت کردن شمشیر به سمت دشمنان,پرش شمشیر(یخورده ای بیانش سخته باید ببینید تا بفهمید),حمله جدای ها از جا های پرت(دور) با استفاده از سفنیه,حرکت توپ های فضایی(مثل توپ های کشتی) و...

ژانر:اکشن
سازنده: Traveller's Tales
ناشر:Lucas Arts
آنلاین: نامعلوم
تکی:امکان داره
تاریخ ریلیز:Q4 2010
پلتفروم ها: Wii, Nintendo DS, PlayStation 3, PSP, Xbox 360, PC
ESRB : RP

منابع:
1

2

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
ماشالله هیچ جا عکسش نیست سیوشم کنی یا کپی کنی لوکیشنشو یه عکس دیگه میاره:d

خب دوستان
توجه تونو جلب میکنم به(قالب تونو جوری کنین به رنگ زرد بخوره چشمتون اذیت نشه..دلیل رنگ زرد گزاشتنمم اگر SW بازی یا فیلمشو دیده باشین میدونین) :

LEGO STAR WARS III
THE CLONE WARS
شامل همه ی کاراکتر های سری انیمیشن های "hugely popular " که در تلوزیون مشاهده شد...Star Wars :the clone wars به خوبی تونست طرفداران-علاقه مندان به سری SW رو راضی نگه داره نسبت به سری SW.بازی بعدی(LSW III :TCW) دارای صجنه ها-mode های بهتر برای جنگیدن(حرکات) منحصر به فرد هستش.نبرد تن به تن و آپگرید هایی برای ساختن مراحل هست.همچنین امکان ایجاد پایگاه های سفارشی(یه چیزی مثل LITTLE BIG PLANET) و ساخت میدان نبرد های درون گیم هستش.
میتوان در بازی به عنوان یک Jedi و یا جدا شدن از آن ها باعث آزاد شدن کاراکتر ها میشه..حتی اگر به عنوان یک Squad commander باشید.پرت کردن شمشیر به سمت دشمنان,پرش شمشیر(یخورده ای بیانش سخته باید ببینید تا بفهمید),حمله جدای ها از جا های پرت(دور) با استفاده از سفنیه,حرکت توپ های فضایی(مثل توپ های کشتی) و...

ژانر:اکشن
سازنده: Traveller's Tales
ناشر:Lucas Arts
آنلاین: نامعلوم
تکی:امکان داره
تاریخ ریلیز:Q4 2010
پلتفروم ها: Wii, Nintendo DS, PlayStation 3, PSP, Xbox 360, PC
ESRB : RP

منابع:
1

2
دوست من گر می شه رنشو عوض کن!چون بیشتری ها از قالب پیشفرض استفاده می کنند!من که یه لحظه فکر کردم کور شدم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر