موبايل!

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
سلام

دوستان اگه میشه چند تا بازی که به صورت 2 نفره با Bluetooth قابل بازی کردن هستن رو معرفی کنید البته به جز Worms Forts UnderSiege
بعضی روزا سر کلاس آدم خیلی حوصلش سر میره :)

Ali_Reza

کاربر سایت
بهزاد جان من بازی که بشه بصورت بلوتوث بازی کرد و حال هم بده ، زیاد ندیدم جز یه ماشین سواری که اسمشو هم دقیق یادم نیست .روی گوشی یکی از دوستام دیدم. اونو من خودمم دنبالشم.
اگه کسی داره بزاره.
راستی یه چند تا ماشین خودم وحسین جان گذاشتیم.که فکر می کنم اونا همشون تک نفره بودن.

Dr.XJ

کاربر سایت
series60_main.jpg

Nokia 60 Series full software
راستش اینو همین الان دیدم و هنوز وقت نکردم تستش کنم
اگه مشکلی داشت شرمنده

Ultra Mp3 Player
camera FX pro (10x Pro)
Call Recorder
Anti-virus
Key Locker
Smart Crypto
Smart Movie player
Smart movie converter
...

دانلود

Sasy360

کاربر سایت
بچه ها کسی این نرم افزار رو که بش میگن فایل منیجر که حافظه ی گوشی رو مثل درایو های کامپیوتر نشون میده نداره برا گوش 6600
اگه بزاریدش ممنون میشم

Dinosaur

Loyal Member
نوشته شده توسط mgs3:
سلام بچه ها کسی نرم افزار یا بازی واسه 7710 داره بزاره واسه دانلود ؟
رضا جون بازیهای Sky Force و Super Miners رو داری؟یه برنامه هم هست به اسم Picodrive که میتونی باهاش بازیهای سگا رو بازی کنی.7710 برنامه DVD Player و Acrobat Reader و دیکشنری و ... هم داره.
همه این برنامه ها و بازیها رو میتونی از سایت Siscenter.com قسمت داونلودش بگیری.

mgs3

کاربر سایت
نوشته شده توسط dinosaur:
رضا جون بازیهای Sky Force و Super Miners رو داری؟یه برنامه هم هست به اسم Picodrive که میتونی باهاش بازیهای سگا رو بازی کنی.7710 برنامه DVD Player و Acrobat Reader و دیکشنری و ... هم داره.
همه این برنامه ها و بازیها رو میتونی از سایت Siscenter.com قسمت داونلودش بگیری.

سلام دوسته عزیز مرسی از لینکت فقط یه سوال داشتم برنامه smsarabic یا smsfarsi یا برنامه ای بتونم sms فارسی باهاش بخونم و بنویسم سراغ داری لینک بدی دانلود کنم ممنون می شم اخه همون جور که احتمالا باید دیده باشی که گوشی 7710 به هیچ وجه نه sms عربی یا فارسی نه می تونه بزنه نه می تونی بگیره و اگه کسی واسش sms فارسی یا عربی بفرسته جاش مربع مربع می زنه یعنی یه فونت ناشناسه و گوشی نمی شناسه یکی از دوستام گفت فریموری گوشیتو آپدیت کن مشکلت حل می شه سوال کردم گفتم باید باکث داشته باشی واسه اپدیتش که قیمتش بالایه 100 هزار تومان هست یا بدی جایی واست اپدیت کنن که به احتمال زیاد گارانتی گوشیتم می پره به همین دلیل بیخیال شدم خواستم اگه لینک داشتی حتما واسه دانلود بزاری ممنون می شم ;)

آخرین ویرایش:

mgs3

کاربر سایت
نوشته شده توسط Sasy360:
بچه ها کسی این نرم افزار رو که بش میگن فایل منیجر که حافظه ی گوشی رو مثل درایو های کامپیوتر نشون میده نداره برا گوش 6600
اگه بزاریدش ممنون میشم

اینم بهترین برنامه واسه گوشی 6600 که حافظه گوشی رو همون طور که می خواهی نشون می ده و خیلی کارهای دیگه که با ابن برنامه به سادگی می تونی انجام بدی ;)

دانلود

NightMare

کاربر سایت
مشکل با کارایی V3i

سلام به دوستان
آقا من چند تا مشکل دارم
1.میخوام وقتی در گوشی بستست آهنگ گوش کنم ( مثل اینکه این کار برنامه داره )
2.میخوام بدونم چند تا سند اس ام اس داشتم
3.ست آپ بازیهای Java از روی پی سی
4.برنامه ای برای پخش پشت سر هم آهنگ
5.طریقه استفاده از بر نامه ی مدیا پلایرش

اگه کسی کمکم کنه یه دنیا ممنون میشم .

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
سلام.
یکی از دوست های من v3i داره رفتم ازش درباره ی اهنگ گوش دادن وقتی در بسته هست رو ازش پرسیدم گفت وقتی اهنگ رو گوش کنی سمت راست پلیر یه گزینه هست به نام hide اون رو بزنی میتونی وقتی درش بسته است اهنگ گوش کنی .... شرمنده سوال های دیگت رو یادم نبود بعدا جوابش رو بهت میگم.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
قیمت اونا رو نمیدونم ولی میشه بگی تو چه رنج قیمتی میخوای؟؟؟;)

.طریقه استفاده از بر نامه ی مدیا پلایرش
میشه بگی چه مشکلی با پلیرش داری:cheesygri اخه پلیر که کاری نداره باهاش کار کردن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند