مشکل وصل نشدن به سرور های بازی The Last of US و Uncharted

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

jokeram

کاربر سایت
Dec 15, 2014
190
سلام دوستان چند وقتیه هست که سرورای این دوتا بازی برای ما ایرانیا از دسترس خارج شده . من تاپیک زدم قبلا که متاسفانه معلوم نیست چه اتفاقی افتاد واسش . دوباره تاپیک زدم و ازتون درخواست دارم بیاید کمک کنید که آنلاین این بازی دوباره برامون در دسترس بشه (ایموجی آب شدن از شرمندگی ! :( ) (اگه درواقع یکی از این بازی ها درست بشه سروراش اون یکی هم درست میشه چون همزمان از دسترس خارج شدن)
ERROR AUTHENTICATION FAILED

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
تحریم کردن به احتمال زیاد صداشم در نمیارن علنا اعلام کنن..تو خفا سرمونو بریدن...اصلا اونجاشونم حسابمون نمیکنن.

• Like
Reactions: jokeram

jokeram

کاربر سایت
Dec 15, 2014
190
تحریم کردن به احتمال زیاد صداشم در نمیارن علنا اعلام کنن..تو خفا سرمونو بریدن...اصلا اونجاشونم حسابمون نمیکنن.
متوجه هستم گفتم ادامه بدیم این حرکتو . از اون ور فک کنم بیشتر کسایی که الان از عاشقان لست و ناتی داگ هستن نمیدونن اگه مولتی نسخه 2 هم درکار باشه بازم برا ما قطع خواهد بود .

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
این جریان وصل شدن با همراه اول به گمانم به خاطر بسته بودن یکی از پورت های UDP توی بقیه ارایه دهندگان اینترنتی!
من چند وقت پیش KZ : ShF رو نصب کردم اومدم برم مولتی دیدم نشد ( چند سال پیش میشد ) و خطای این رو داد که فلان پورت UDP بسته است

یه بار همینطوری شانسکی با همراه اول وصل شده بودم و حواسم نبود رفتم مولتی راحت وصل شد !
این جریان وصل شدن همراه اول توی این بازی ها و dreams و اینا عجیبه به نظرم سر همین جریان پورت هاست

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,519
نام
Iman
این جریان وصل شدن با همراه اول به گمانم به خاطر بسته بودن یکی از پورت های UDP توی بقیه ارایه دهندگان اینترنتی!
من چند وقت پیش KZ : ShF رو نصب کردم اومدم برم مولتی دیدم نشد ( چند سال پیش میشد ) و خطای این رو داد که فلان پورت UDP بسته است

یه بار همینطوری شانسکی با همراه اول وصل شده بودم و حواسم نبود رفتم مولتی راحت وصل شد !
این جریان وصل شدن همراه اول توی این بازی ها و dreams و اینا عجیبه به نظرم سر همین جریان پورت هاست
درست شد حالا killzone یا هنوز قطعه؟

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793

همیشه با همراه اولم وصل نمیشه..رو یک سری از رنج ایپی های همراه اول وصل میشه رو همش وصل نمیشه که اونم به خاطر بستن همون ناتی داگ هست اما یه سری رنج ایپی ها رو از قلم انداختن و نمی دونن برای ایرانه..مثلا پی پال کلا با بعضی ایپی های ایران بری داخلش access denied میده ولی رو بعضی ایپی ها بدون مشکل باز میشه که اونام دقیقا همینطوره

EARTHGAME.ORG

کاربر سایت
Oct 15, 2020
53
نام
حاجی بیژن
Lost legacy سروراش خاموشه! ؟

the last of us هم قسمت آنلاینش اصلا کجاست داره اصلا؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر