مشکل عجیب در ایکس باکس من

پژمانا

کاربر سایت
Oct 30, 2007
224
دوستان سلام.
من ایکس باکسم یه مشکل عجیب داره و فکر کنم تا به الان برای کسی پیش نیومده باشه.
خوب بگذریم .
اصل کار:
اول اینکه کنسول من آواتارهاش نمیاد و وقتی میخوام آواتار بسازم یه اروزی میاد و نمیشه. پیام اپدیت از سایت xbox.com/update
میاد.
منم به نت وصل میشم وو اپدیت میکنم و مشکل کاملا حل میشه و اواتار هم میشه ساخت و به ایکس باکس لایو هم وصل میشه و تمامی کار ها و مشکلات حل میشه.
اما :
مشکل اصلی اینه که اگر کنسول رو خاموش و دوباره روشن کنم اواتارها نمیاد و تمام مشکلات برمیگرده به حالت قبل و باید دوباره به صورت online کنسول رو اپدیت کنم.
منم نمیتونم که هر روز کنسول رو اپدیت کنم و پهنای باندم اگر اینطوره باشه تو 1 هفته تمام میشه.

میخوام بدونم راهی هست که بشه این مشکل عجیب رو حل کرد.

پیشاپیش از تمام دوستان تشکر میکنم.

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
داشبوردی که رو کنسولتون نصبه به احتمال زیاد از این نسخه های بدونه آواتار بوده ( 8 MB) ...یه نسخه ی کامل داشبورد نصب کنید مشکلتون حل میشه!

پژمانا

کاربر سایت
Oct 30, 2007
224
دوست عزیز منم آواتارم نمی اومد ولی وقتی داشبورد جدید رو نصب کردم درست شد... داشبوردی که رو rise of nightmers بود... 13599

دوست عزیز آپدیت تمام بازی ها رو گذاشتم ولی مشکل حل نمیشه.
کنسول هم به lt2.0 هست. ورژن داشبورد هم 13599 هست.
من بازی rise of nightmare هم میخرم و امتحان میکنم تا ببینم چی میشه.

داشبوردی که رو کنسولتون نصبه به احتمال زیاد از این نسخه های بدونه آواتار بوده ( 8 MB) ...یه نسخه ی کامل داشبورد نصب کنید مشکلتون حل میشه!

دوست عزیز آپدیت رو از خود سایت مایکروسافت گرفتم و 100 مگابایت حجمش هست.
من مشکل اصلیم الان اینه که وقتی میخوام به لایو وصل بشم پیغام اپدیت میاد و وقتی آپدیت تمام میشه تمامی مشکلات حل میشه ولی با یک ریستارت کنسول همه چی به حالت اول برمیگرده.
خواهشا یکی بیاد کمک کنه.

m4m4li

کاربر سایت
Feb 1, 2011
168
دوست عزیز آپدیت تمام بازی ها رو گذاشتم ولی مشکل حل نمیشه.
کنسول هم به lt2.0 هست. ورژن داشبورد هم 13599 هست.
من بازی rise of nightmare هم میخرم و امتحان میکنم تا ببینم چی میشه.

دوست عزیز آپدیت رو از خود سایت مایکروسافت گرفتم و 100 مگابایت حجمش هست.
من مشکل اصلیم الان اینه که وقتی میخوام به لایو وصل بشم پیغام اپدیت میاد و وقتی آپدیت تمام میشه تمامی مشکلات حل میشه ولی با یک ریستارت کنسول همه چی به حالت اول برمیگرده.
خواهشا یکی بیاد کمک کنه.

دوست گرامی به نظر بنده شما سعی کن یه هارد یا یک مموری و یا یک فلش به کنسولت متصل و به عنوان حافظه کنسول معرفی کن و اگر این چیزهایی رو که گفتم در حال حاضر استفاده میکنی یه جایگزین واسشون پیدا کن چون ممکن هست که خراب باشن و مراحل آپدیت رو مجددا انجام بدید ...

پژمانا

کاربر سایت
Oct 30, 2007
224
دوست گرامی به نظر بنده شما سعی کن یه هارد یا یک مموری و یا یک فلش به کنسولت متصل و به عنوان حافظه کنسول معرفی کن و اگر این چیزهایی رو که گفتم در حال حاضر استفاده میکنی یه جایگزین واسشون پیدا کن چون ممکن هست که خراب باشن و مراحل آپدیت رو مجددا انجام بدید ...

دوست عزیزم.
من فلش 8 گیگ رو به جای هارد گذاشتم .
ولی درست نشد.
جالب اینجاست که وقتی هارد رو روی یه کنسول دیگه میذارم خیلی خوب کار مکینه و اواتارها میاد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر