مشکل دسته ps4 : قاطی شدن R3 , R2

laser1

کاربر سایت
Jul 12, 2012
134
نام
امین
دوستان من یه مشکل عجیبی تازگیا پیدا کردم
وقتی r2 رو نگه میداری ، کوچک ترین تاچ به جوس استیک راست یا فشار دادن خود R3 باعث رها شدن r2 میشه
مثلا توی بازی هورایزن وقتی ایم میکنی با تیرکمون ، کوچک ترین لمسی به جوی استیک راست باعث ول شدن تیر میشه یعنی اصلا نمیشه ایم گرفت
ریست دادم ، باز کردم کامل دسته رو ، دل و روده شو ریختم بیرون ، تمیز کردم و دوباره بستم ولی این مشکل قاطی شدن r2 r3 برطرف نشد.
نظرتون راه حلی دارید برای برطرف کردن مشکل؟؟

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا
احتمال زیاد مشکل از لیات دستت هست و اگرم نباشه روی برد یه مشکلی داره . دستت کدوم سری هست؟ یه کد و عدد روش نوشته

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
وقتی r2 رو نگه میداری ، کوچک ترین تاچ به جوس استیک راست یا فشار دادن خود R3 باعث رها شدن r2 میشه
مثلا توی بازی هورایزن وقتی ایم میکنی با تیرکمون ، کوچک ترین لمسی به جوی استیک راست باعث ول شدن تیر میشه یعنی اصلا نمیشه ایم گرفت
ریست دادم ، باز کردم کامل دسته رو ، دل و روده شو ریختم بیرون ، تمیز کردم و دوباره بستم ولی این مشکل قاطی شدن r2 r3 برطرف نشد.
دسته شما مدل فت هست؟

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,509
نام
مهدی
بین برد و دسته یک پلاستیک هست اونو با یه چسب دو طرفه عوض کن درست میشه اون تیکه به مرور ساییده میشه بین برد و دسته اختلال ایجاد می‌کنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر