مشکل در دسته ی xbox360

iwes

کاربر سایت
Sep 2, 2006
1,707
نام
محمد
با سلام به تمام بچه ها .من یه دسته دارم تو یه دو سه تا بازیا باهاش مشکل دارم تو بیشتر بازیا سالمه مشکل من اینه که بعضی مواقع دکمه ی rt خود به خود کار میکنه مثلا تو fear تیر میزنه در ضمن من تو 3 تا بازی مشکلو دارم من شهرستانم اگه دوستان میتونن کمک کنن دریغ نکنم ره حلی دارن که یه فرد ناوارد هم بتونه اونو انجام بده یا بفرستم تهران .(راستی از مدیران هم معذرت میخوام خیلیییی فوریه)

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درود
شرمنده مشکلت خیلی داغونه. من که چیزی به ذهنم نمیرسه بجز این که بازی رو برای تست یا یه دسته دیگه برای این کار بدی به کسی برات تست کنه . همین.

behtash_jabbari

کاربر سایت
Oct 2, 2006
343
نام
BGKH
من هم با osos موافقم مشکلت یه خورده عجیبه!

یه دور باتری های رو در بیار و باتری های جدیدی جاش بذار و دوباره روی کنسول دسته رو سرچ کن!!( البته اگه دستت وایرلس هست)

اگه نشد به www.xbox.com به ساپورتش میل بزن. خیلی خوب راهنمایی می کنن! تو کمتر از 24 ساعت هم جوابت رو می دن!

xbox360club

کاربر سایت
Feb 10, 2007
847
نام
mohsen
به نظر من مشکل یه خوده عجیب نیست... خیلی عجیبه... اگر اشکال از دسته باشه پس چرا فقط در چندتا بازی اینطوریه؟... فکر نکنم ربطی هم به باطری داشته باشه... خوب پس اشکال از کجاست؟... من که گیج شدم! :confused:

007

کاربر سایت
Dec 25, 2006
686
نام
محمد
ميدونم ممكنه عجيب باشه ولي يه احتمال هست:
اگه دقت كرده باشين تو داشبورد يه بخشي هست براي تنظيمات دسته كه مثلا ميگه در تمام بازياي ماشيني فلان دكمه فلان كار رو بكنه يه نگاه به اونجا بنداز. اگرم از اونجا نبود احتمالا عيب از خود ديسكت هستش چون اگه اشكال از دسته باشه بايد همه جا حتي توي داشبورد خودش رو نشون بده نه فقط بعضي جاهاي خاص

solid_hooman

کاربر سایت
Nov 2, 2006
601
نام
Hoomaan
من یه همچین مشکلی رو البته 2 بار و اونم با دسته دوم تو بازی Gow داشتم که انگار دکمه B رو پشت سر هم فشار بدی همونطوری که میدونید با تفنگ شروع به ضربه میکنه حتی دوستم دسته رو گذاشت زمین ولی بازم این حرکت تکرار شد ولی وقتی یه بار دکمه استارت رو زدیم و دوباره بازی رو شروع کردیم دیگه این اتفاق پیش نیومد

xbox360

کاربر سایت
Jun 16, 2006
412
نام
پوریا
من حدود دو هفته پیش زنگ زدم یگانه گفتم دسته چنده؟گفت:
_هم با سیم هم بی سیم 45!!!!!!
منم بیسیم گفتم با پیک اورد
مگه میشه جفتش یه قیمت باشه؟!!!!

xbox360club

کاربر سایت
Feb 10, 2007
847
نام
mohsen
من حدود دو هفته پیش زنگ زدم یگانه گفتم دسته چنده؟گفت:
_هم با سیم هم بی سیم 45!!!!!!
منم بیسیم گفتم با پیک اورد
مگه میشه جفتش یه قیمت باشه؟!!!!
خود قیمت مایکروسافت هم برای دسته ی وایرلس 10 دلار (یا بیشتر) بیشتر از دسته ی سیمی هست :eek:

xbox360

کاربر سایت
Jun 16, 2006
412
نام
پوریا
پس اینجا نتیجه گیری میکنیم یگانه میخواسته پاچمونو یه صفایی بده:biggrin1:
اخه من زنگ زدم گفتم با سیم میخوام بعد که قیمت هارو دیدم گفتم بی سیم بیاره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر