مشاوره در امر خرید کارت گرافیک (VGA)

iceboy64

کاربر سایت
سلام دوستان
دوستم یه مدت پیش یه کارت 4870 با مارک Club گرفته. اما باهاش مشکل داره. بدون هیچ دلیل و پیام خطایی، وسط بازی از بازی میپره بیرون. ویندوزش رو هم عوض کرده اما تغییری ایجاد نشده. اگه میشه لطفا راهنماییم کنید. ممنون

Saren Arterius

کاربر سایت
سلام دوستان
دوستم یه مدت پیش یه کارت 4870 با مارک Club گرفته. اما باهاش مشکل داره. بدون هیچ دلیل و پیام خطایی، وسط بازی از بازی میپره بیرون. ویندوزش رو هم عوض کرده اما تغییری ایجاد نشده. اگه میشه لطفا راهنماییم کنید. ممنون
وسط كدوم بازي ؟ ورژن درايورش به روزه ؟

Dreadlord

کاربر سایت
سلام.می خواستم یه چندتا مدل گرافیک بین 60 تا 80 تومن بگین همراه با مشخصات و قیمت
main:p5q
cpu:q6600
ram:2gig
شما ميتوني 8500GT رو در نظر بگيري. ولي من اصلا اين كارتو پيشنهاد نميكنم. 60-70 تومنم زياديشه. به نظر من ميتوني 10-15 تومن ديگه بزار رو پولت يه 8600GT فقط DDr3 بگير.

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
سلام دوستان
سری 4800 فقط تو چند تا بازی مشخص مثل Crysis و Mass Effect و GRID این مشکل رو با بعضی از سیستم ها داشتند که با آپدیت درایور حل شد،شما هم به دوستت بگو حتما درایور جدید رو بگیره نصب کنه.

Farshidstar2012

کاربر فعال
به به! به این میگن فروم فقط چرا امکان تشکر از پست ها رو نداره؟ از دوستان گل Persian Creed و supra و Farshidstar2012 بخاطر پاسخ های کامل و جامعشون نهایت تشکر رو دارم. واقعا استفاده کردم. همونطور که دوستان فرمودن مادربرهای الایت تو اورکلاک حرف چندانی برای گفتن ندارن (نباید هم داشته باشن چون تو کلاس دیگه ای تعریف شدن) من برای اورکردن یه کولینگ OCZ Vendetta گرفتم 38 تومن خیلی باحاله بدون فن هم دمای E2160 رو 100% لود زیر 30 درجه نگه میداره! انشالله مادربرد رو با یه P45/P43 عوض کنم. پاورم خوبه CoolerMaster 650W passive PFC فقط میمونه گرافیک:
1- دلم 4850 میخواد حیف که مثل قیمت جهانیش نیست:

http://wheretobuy.amd.com/gpus.html#PC/Mac=PC|||PC/Mac=PC|||Model=ATI Radeon HD 4850

آدم سرش درد میگیره ... فقط 149 دلار

2- فکر کنم 9600 انتخاب خوبی باشه چون قیمتش خوب پایین کشیده:
http://www.t-va-n.com/default.aspx?PID=Search&q=9600

حداقل 158 تومن پالیت.

حالا سوال اینجاست اساتید کلا مطالب فوق رو تایید میکنن؟ دیگه اینکه نظرتون راجع به 9600gso چیه؟ اگه سوالم تکراریه تنها ارجاع به پستهای مربوطه هم نهایت لطفتون خواهد بود.

شادکام باشین.
همین دیروز اعلام شد که Nvidia قیمت کارتای سری 9600 رو به زیر 100 دلار رسونده!،پس قیمتش بعد از یه مدت اینجا هم باید پایین بیاد
با این اوصاف و در نظر گرفتن اینکه کارتای ATI 4670 هم که حدود 80 دلار هستند و سرعتشون هم کمی پایین تر از سری 9600GT هست، چن وقت دیگه به بازار ما هم می رسن دیگه مثل سابق نمی شه 9600GT رو پیشنهاد داد ، مگر اینکه قیمتش حدود 100 تا 120 تومن بشه.

iceboy64

کاربر سایت
هم توی بازیه Assassin's Creed که حدود 1 دقیقه بعد از بازی میپره بیرون و گاهی اوقات هم همون پیام Don't Send رو میده. توی Crysis هم بعد از 5 تا 6 دقیقه این مشکل پیش میاد.
با آپدیت کردن درایور حتما مشکلش حل میشه؟! آخه دوستم قاطی کرده، میخواد فردا ببره کارتشو پس بده یه دونه His یا Sapphire بگیره!!

Ali_VDO

کاربر سایت
بهترین برند های 9600 GT چیه ؟ من از XFX خیلی خوشم اومده اما تو سایت های خارجی حداکثر 140$ اعلام کردن اما تو ایران 230هزارتومنه . ممکنه با خبری که آقا فرشید گفتن قیمتش کمتر بشه تو ایران ؟
کسی چندتا بنچ مقایسه ای بین ATI 4670 و این سری 9600 نداره که بذاره اینجا ؟
___
یه سوال دیگه : نمایندگی اصلی xfx تو ایران کدوم شرکته ؟ و بین bfg و xfx خرید کدوم بهتره ؟ ( چون قیمت برابره )

show_man

کاربر سایت
هم توی بازیه Assassin's Creed که حدود 1 دقیقه بعد از بازی میپره بیرون و گاهی اوقات هم همون پیام Don't Send رو میده. توی Crysis هم بعد از 5 تا 6 دقیقه این مشکل پیش میاد.
با آپدیت کردن درایور حتما مشکلش حل میشه؟! آخه دوستم قاطی کرده، میخواد فردا ببره کارتشو پس بده یه دونه His یا Sapphire بگیره!!
4850 و 4870 اینطور که من میدونم الان his iceq 4 الان چیز خوبیه.4850 رو دیروز قیمت کردم 265 تومان حالا اون یکی رو نمیدونم.نصبت به برندهای دیگه این مدل خیلی خنک تره.نیازی هم به اپدیت کردن و از این جور حرف ها نداره.البته نظر اساتید هم در مورد این برند بپرسید.

Saren Arterius

کاربر سایت
:) عوض كنه كه چي بشه ؟ اتفاقا CLUB برند خيلي خوبيه و جز معدود برند هاي اروپايي هست:biggrin1:

اين مشكل نرم افزايه ، شما بگو جديدترين درايور رو نصب كنه :

http://game.amd.com/us-en/drivers_catalyst.aspx

4850 و 4870 اینطور که من میدونم الان his iceq 4 الان چیز خوبیه.4850 رو دیروز قیمت کردم 265 تومان حالا اون یکی رو نمیدونم.نصبت به برندهای دیگه این مدل خیلی خنک تره.نیازی هم به اپدیت کردن و از این جور حرف ها نداره.البته نظر اساتید هم در مورد این برند بپرسید
دوست عزيز مشكل ايشون ، كرش كردن تو بازي هست

Farshidstar2012

کاربر فعال
به احتمال زیاد حل میشه، مشکل نرم افزاری هست ، پس دادن کارت چیزی رو حل نمی کنه.

show_man

کاربر سایت
:) عوض كنه كه چي بشه ؟ اتفاقا CLUB برند خيلي خوبيه و جز معدود برند هاي اروپايي هست:biggrin1:

اين مشكل نرم افزايه ، شما بگو جديدترين درايور رو نصب كنه :

http://game.amd.com/us-en/drivers_catalyst.aspx

دوست عزيز مشكل ايشون ، كرش كردن تو بازي هست
چرا میزنی. کرش کردن بود خب؟!!. من هم دیدم سراغ his رو میگرفت.یه چیزی گفتم.

Farshidstar2012

کاربر فعال
بهترین برند های 9600 GT چیه ؟ من از XFX خیلی خوشم اومده اما تو سایت های خارجی حداکثر 140$ اعلام کردن اما تو ایران 230هزارتومنه . ممکنه با خبری که آقا فرشید گفتن قیمتش کمتر بشه تو ایران ؟
کسی چندتا بنچ مقایسه ای بین ATI 4670 و این سری 9600 نداره که بذاره اینجا ؟
___
یه سوال دیگه : نمایندگی اصلی xfx تو ایران کدوم شرکته ؟ و بین bfg و xfx خرید کدوم بهتره ؟ ( چون قیمت برابره )
نمایندگی XFX شرکت سازگار هست.

230 تومن برای 9600 دادن عاقلانه نیست، با کمی پول بیشتر میشه 4850 گرفت که خیلی سریعتر هست و خریدش به صرفه تر.

اینم یه بررسی کامل از کارت 4670:لینک

BFG و XFX هر دو از برندهای معتبرن،خرید هر کدوم که OC باشند بهتره.

kaveh

کاربر سایت
دوستان یکی میشه کامل تفاوت درایو های NVIDIADisplayWin2K(177_84)Int با 175.19_geforce_winxp_32bit_english_whql (هر دو آخرین دروایو های nvidia هستند) اینجا بگه مدل اولی cuda هستش اگه میشه یکی بگه این cuda دقیقا چیه که حجمش هم موقع دانلود 70 مگابایت بود ولی درایو 175 حجمش تنها 36 مگابایت بود ؟! :confused:
در ضمن تفاوت بین ویندوز 32 بیتی با 64 چقدر هستش؟! آیا همه برنامه های قدمین و حال بر روی 64 بیتی ساپورت میشه آیا سرعت بالاتر 64 بیتی ارزش عوض کردن ویندوز رو داره چون CPU 64 بیتی در حال حاضر دارم اما تا حالا ویندوز 64 بیتی تست نکردم اگه ارزشش رو داره لطفا یکی بگه و ما رو آگاه کنه :D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند