مشاوره در امر خرید کارت گرافیک (VGA)

KING TRUST

کاربر سایت
الان یکم فهمیدم:d
:-/یعنی من بلاخر ه چی بدرد میخوره ببندم؟؟؟
فرض کنید قطعات زیر مال سیستم شما هستن.
m.b : Asus Hybrid M4A87TD/USB3
cpu : AMD Black Edition AMD Phenom II
با این قطعات بالا، شما اگه باشید، چه گرافیکی میبندید. با همون بودجه حدود 300 که بدرد بازی بخوره.

ممنون

vahid_ba

کاربر سایت
الان یکم فهمیدم:d
:-/یعنی من بلاخر ه چی بدرد میخوره ببندم؟؟؟
فرض کنید قطعات زیر مال سیستم شما هستن.
m.b : Asus Hybrid M4A87TD/USB3
cpu : AMD Black Edition AMD Phenom II
با این قطعات بالا، شما اگه باشید، چه گرافیکی میبندید. با همون بودجه حدود 300 که بدرد بازی بخوره.

ممنون

میتونی gtx460 رو بگیری با قیمت 240
یا 6870 با قیمت 320

amin_sh

کاربر سایت
یلام به همه دوستان!
دوستان من قصد ارتقا گرافیک کامپیوتر رو دارم!اما مشکلاتی هست که از اساتید کمک میخواستم1!:
1. گرافیک فعلی کامپیوتر من 5670 hd 1 گیگ ست و مادربرد من جای 2 اسلت گرافیک رو داره و قصد خرید کارت گرافیک 5830 یا 5850 رو دارم میخواستم بدونم این دو مدل کارت گرافیک با گرافیک فعلی کامپیوترم کراس فایر میشن؟؟؟
حالا اگر نشن و من یک گرافیک دیگه مشابه گرافیک فعلی بخرم همون 5670 چقدر میتونم بهره گرافیکی داشته باشم؟اگر هر دو مدل گرافیک مثل هم دیگه باشن در زمان کارمیشه از هر دو کارت جروجی تصویر داشت؟
مادربرد من مدل 880gaud3h هست !اگر بخوام بفهم چه مقدار گرافیک آمبرد روی مادربرد من هست باید از چه برنامه ای استفاده کنم؟

آخرین ویرایش:

vahid_ba

کاربر سایت
یلام به همه دوستان!
دوستان من قصد ارتقا گرافیک کامپیوتر رو دارم!اما مشکلاتی هست که از اساتید کمک میخواستم1!:
1. گرافیک فعلی کامپیوتر من 5670 hd 1 گیگ ست و مادربرد من جای 2 اسلت گرافیک رو داره و قصد خرید کارت گرافیک 5830 یا 5850 رو دارم میخواستم بدونم این دو مدل کارت گرافیک با گرافیک فعلی کامپیوترم کراس فایر میشن؟؟؟
حالا اگر نشن و من یک گرافیک دیگه مشابه گرافیک فعلی بخرم همون 5670 چقدر میتونم بهره گرافیکی داشته باشم؟اگر هر دو مدل گرافیک مثل هم دیگه باشن در زمان کارمیشه از هر دو کارت جروجی تصویر داشت؟
مادربرد من مدل 880gaud3h هست !اگر بخوام بفهم چه مقدار گرافیک آمبرد روی مادربرد من هست باید از چه برنامه ای استفاده کنم؟

نه خرید 5830 پیشنهاد میشه نه 5850 نه 5670
شما یه کارت 6870 یا 460 بگیر از همه اونها بهتره
460 حدود 240 تومن و 6870 هم حدود 320

amin_sh

کاربر سایت
سلام به همه دوستان!
دوستان راهنمایی بیشتر؟

msbazicenter

کاربر سایت
سلام
دوستان راهنمایی بیشتر؟
نمی‌شه یه کارت سری HD58xx رو با یه کارت HD56xx کراس کرد. بهترین حالت وقتی هست که یه کارت 5670 دیگه رو با کارت خودت کراس کنی (بهتره با یه مشخصات باشند) که باید نزدیک 150 هزینه کنی و آخرش اون هم کلاً هیچی.
بهتره کارت خورت رو رد کنی و پولش رو با پولی که میخوای برای کارت جدید بدی رو جمع کنی یه 460 یا یه 6870 بگیری.

hosseinboss

کاربر سایت
سلام
می خواستم بدونم 460gtx 768 mb gianward الان تو بازار تهران(از میدون ولی عصر تا چهار راه ولی عصر) چنده و اگه یه فروشگاه اینترنتی(بجز چاره)معرفی کنید ممنون می شم
با تشکر

M Carbon

کاربر سایت
سلام دوستان
یک مادربورد که یه گرافیک خوب آنبرد هم روش باشه که دیگه کارت گرافیک احتیاج نباشه سراغ دارین اگه هست معرفی کنید
ممنون!

shadmehr_m

کاربر سایت
سلام.

دوستان میخواستم بدونم با حدود 120 تومن..میتونم کارتی بخرم که بازی های جدید رو بتونم حداقل با تنظیمات high بازی کنم؟
از بین انویدیا و ati خودم نظرم روی ATIهست..
پیشنهادتون هم چیه.

مرسی.

لطفا نوع برند و مدل رو هم بفرمایید.

hosseinboss

کاربر سایت
ممنون دوست عزیز راستش الان یه 8800gt 512 دارم
من کارت 460 رو برای بازی ها تو روزلیشن 768×1024 یا حداکثر 760×1360 با anti****** 2x و جزییات high یا very high میخوام(تو ویندوز xp بیشتر)
تو بازی ها با این مشخصات چقدر فریم می تونم بگیرم(برای مثال crysis 2 یا badcompany 2 یا metro 2033 )توقع دایرکت ایکس 10 و 11 هم ازش ندارم مگر این که مجبور بشم(مثل just cause 2)

SLASH1

کاربر سایت
ممنون دوست عزیز راستش الان یه 8800gt 512 دارم
من کارت 460 رو برای بازی ها تو روزلیشن 768×1024 یا حداکثر 760×1360 با anti****** 2x و جزییات high یا very high میخوام(تو ویندوز xp بیشتر)
تو بازی ها با این مشخصات چقدر فریم می تونم بگیرم(برای مثال crysis 2 یا badcompany 2 یا metro 2033 )توقع دایرکت ایکس 10 و 11 هم ازش ندارم مگر این که مجبور بشم(مثل just cause 2)

زیاد فریم:d مترو از همه سنگین تره حدود 30 فریم می گیری اما به نظرم مدل gs 1gig همین کارت رو بخوای بخری خیلی بهتره قیمتشم 220 تومنه کلی هم جایزه برده یه زمانی هم بخوای فول اچ دی بازی کنی خیلی بهتر فریم می ده

amirmahmood

کاربر سایت
من 700-600 تومن پول دارم.میخوام کلا mother board va graphic رو عوض کنم.چی بگیرم؟:d

شما اول بگو سیستم فعلیت چیه؟ (پاورتم حتما بگو چیه؟ )
چون وقتی مادربورد عوض می کنی یا باید از سی پی یو خودت استفاده کنی یا سی پی یو جدید بگیری!
با 500یک gtx570بگیر و با100-200باقی مانده مادربورد بگیر!
برای gtx570هم باید یک پاور 685 بگیری!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند