لیگ یا جام جهانی FIFA

دوس دارید جام به چه صورت انجام شه؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    68

jose-mourinho

کاربر سایت
Sep 15, 2010
605
jose-mourinho2 4_3 AMir-m-cr7

عجب بازی بود هنوز 8 دقیقه از بازی نگذشته بود 2 تا عقب اوفتادم،منم نامردی نکردم دقیقه 10 دو تا تعویض کردم(عمرا تو زندگیتون از این کارا کرده باشید:d)
بعد تا دقیقه 30 بازی 3-3 شد گل 4 هم نیمه دوم بقیه شم غمنگیزه:d...........................

nimex

کاربر سایت
Jun 1, 2014
265
نام
Nima
jose 2 - 2 alejandro
amir drake 2 - 3 alejandro
amir d 4 - 1 killmex
amir d 6 - 2 killmex
jose 1 - 1 killmex
amir 3 - 4 jose
mrh3d3 6 - 1 hoseyn to hell

- - -ویرایش - - -

برو بکس نتیجه ها و میزبان میهمان بودنتونو روی یه برگه بنویسید کلا اشتباه پیش میاد که امارشو داشته باشید

- - -ویرایش - - -

محمدرضا لطفا جدول اپدیت کن انگیزه بیشتر شه

hosein123

کاربر سایت
Sep 20, 2013
352
نام
HOSEIN
آقاااین لیگ پوکید متاسفانه ............ بایدبه فکریه جام جمع وجورباشیم

مـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــن انـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــصــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرافـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ مــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــدم:((

mrh3ds

کاربر سایت
Sep 8, 2010
727
نام
محمّد رضا
آقاااین لیگ پوکید متاسفانه ............ بایدبه فکریه جام جمع وجورباشیم

مـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــن انـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــصــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرافـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ مــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــدم:((

داداش من که گفتم بیا برگشتو بزنیم گفتی دستم خرابه! بچه های دیگه هم بیان تا بازی کنیم!

nimex

کاربر سایت
Jun 1, 2014
265
نام
Nima
م رضا میگم این همه شرکت کننده واس این جام از کجا اومد هر چی پیش اومد فقط بخاطر این همه شرکت کننده بود که بعضیاشون فرق مسئولیت داشتن توی برگزاری جام فرق داره با بازی دوستانه :-&
من هنوزم هستم تا اخرش b-)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر