قیمت پلی استیشن 5 [پست اول حتما خوانده شود]

BUY-min.png

همونطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا در مورد قیمت بروز کنسول PS5 صحبت میشه
اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه
"از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید"

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
  • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام PS5 وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
  • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

*تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
من که همچنان چشمم آب نمیخوره این روند کاهش قیمت ارز پایدار باشه، بالاخره مویی سفید کردیم بعد این همه سال.

[ ولی ]

دوستانی که قصد دارن کنسول رو تهیه کنن، پیشنهاد میکنم توی این یک ماه انجامش بدن دیگه و طمع نکن برای قیمت پایین تر. این کاهش قیمت امروز ارز هم هیچ پشتوانه علمی نداشته و برای خیلی ها غیر منتظره بوده. (منظور از پشتوانه علمی تحلیل انتــخاباتی راننده تاکسی های محترم نیست :D چون ما هم متوجهیم دم انتـــخاباته، ماجرا پیچیده تر از این حرفاست... :D)

خلاصه گوش به زنگ باشید.

----------------------------------

استاندارد: 18,800
دیجیتال: 17,600

mohsen2019

کاربر سایت
من که همچنان چشمم آب نمیخوره این روند کاهش قیمت ارز پایدار باشه، بالاخره مویی سفید کردیم بعد این همه سال.

[ ولی ]

دوستانی که قصد دارن کنسول رو تهیه کنن، پیشنهاد میکنم توی این یک ماه انجامش بدن دیگه و طمع نکن برای قیمت پایین تر. این کاهش قیمت امروز ارز هم هیچ پشتوانه علمی نداشته و برای خیلی ها غیر منتظره بوده. (منظور از پشتوانه علمی تحلیل انتــخاباتی راننده تاکسی های محترم نیست :D چون ما هم متوجهیم دم انتـــخاباته، ماجرا پیچیده تر از این حرفاست... :D)

خلاصه گوش به زنگ باشید.

یعنی کنسولی که 10 میلیون هستشو نهایت 13 میلیون باید قیمتش باشه رو بخریم 19 میلیون:D
ولی حرفتون رو قبول دارم این کاهش قیمت ارز موقته
اگر این کمبود کنسول نبود الان قیمت ps5 باید اطراف 13 14 میچرخید....:(

gladiator12

کاربر سایت
قیمت کنسول دیجیتال ۴۰۰ دلاره بر فرض این که به دلیل کمبود قیمتش رو ۵۰۰ دلار هم در نظر بگیریم باز هم با ارز روز میشه ۱۰۵۰۰۰۰۰
با نهایت سود فروشنده گرامی و دلار و واردات
دیگه نهایت باید دیجیتال ۱۴۰۰۰۰۰۰ الی ۱۴۵۰۰۰۰۰
باشه ( دقت کنید تازه در صورتی که کنسول ۴۰۰ دلارو رو ۵۰۰ دلار در نظر بگیریم باز هم قیمتا فاصله داره با قیمت واقعی)
نظر شخصی : خرید = پشیمانی :D

Arash.RG

کاربر سایت

[ ولی ]

خلاصه گوش به زنگ باشید.

متاسفانه یا خوشبختانه منم با حرف دوستمون تا حدودی موافقم. تقریبا همه ما که تا الان صبر کردیم و کلا دوستانی که اینجا صحبتا رو کردن پیشبینی و نظرمون این بود دیگه بهترین موقع پیش از انتخاباته به خاطر یه سری مسائل و کاهش جَوی و کوتاه مدت دلار. حالا از شانس ما سونی دل به کار نداد و تولید رو بیشتر نکرد که افت قیمت بیشتر هم بشه.

پیشبینی ها هم اشتباه نشد و میبینیم که دلار کاهش داشته . ولی من شخصا اطمینانی به بعد از انتخابات ندارم ، نه کارشناس اقتصادیم ن 3یاسی فقط چیزی که 27 ساله تجربه کردم از زندگی در وطنِ عزیزمون، آینده روشنی نمیبینم .
از طرف دیگه سونی هم هیچ چیز مثبتی از بهتر شدن روند تولید و حذف ربات ها و دلال ها نشون نداده و صحبتی نبوده.

منم دیگه بیشتر از اینا صبر نمیکنم و تا قبل انتخابات میخرم (حالا 10 روز دیگه 20 روز دیگه فعلا که به نظر هنوز کاهشی باشه و زوده). خریدم هم اصلا بر اساس اینکه وااای باید بخرم هیجان دارم و چقدر خوبه و هر قیمتی ارزش داره نیست، اگه میدونستم تا پاییز سونی یه حرکتی میزنه اساسی به راحتی صبر میکردم همینطور که تا الان بدون حرص خوردن از نداشتن کنسول منتظر موندم و با بالا پایین یکی دو میلیون قیمتا گول نخوردم و خرید نزدم.

با این حال بازم به دوستانی که فکر میکنن امیدی هست به فردای انتخابات و به نظرشون اوضاع خراب تر نمیشه خوب حتما پیشنهاد میکنم صبر کنن.

.:Metallica:.

Gold User
قیمت کنسول دیجیتال ۴۰۰ دلاره بر فرض این که به دلیل کمبود قیمتش رو ۵۰۰ دلار هم در نظر بگیریم باز هم با ارز روز میشه ۱۰۵۰۰۰۰۰
با نهایت سود فروشنده گرامی و دلار و واردات
دیگه نهایت باید دیجیتال ۱۴۰۰۰۰۰۰ الی ۱۴۵۰۰۰۰۰
باشه ( دقت کنید تازه در صورتی که کنسول ۴۰۰ دلارو رو ۵۰۰ دلار در نظر بگیریم باز هم قیمتا فاصله داره با قیمت واقعی)
نظر شخصی : خرید = پشیمانی :D
چرا فرض در نظر بگیریم ؟ همین الان برو Ebay چک کن میانگین قیمت دیجیتال 800 دلاره

g - unit

کاربر سایت
قیمت امروز
قیمت ها کمی کاهشی داشته ...

20.200 دیسک
دیجیتال 18.400
پک ریجن دو اروپا/ ضمانت 10 دروزه
//////////////////////////////////////////
دیسک 18.200
دیجیتال17.400
پک ژاپن/ ضمانت 7 روزه
//////////////////////////////////////////
ریجن یک
دیسک 20.500
دیجیتال 18.500

dooste.man83

کاربر سایت
بنظرم یک قیمت معقولی که رسید خرید کنید و خودتون رو درگیر 200 هزار بالا و پایین نکنید
قیمت هرچی که کمتر میشه از طرف دیگه خریدار کنسول هم بیشتر میشه و همین باعث کاهش موجودی بازار میشه که باعث بالا رفتن قیمت کنسول میشه
یعنی باید سعی کنید یک نقطه تعادل پیدا کنید و خرید انجام بدید و دنبال کمترین قیمت نباشید چون تجربه نشون داده تو بازار حرفش بیفته کنسول کم شده در عرض یک ساعت قیمت باز عجیب غریب میره بالا این اتفاق تقریبا دو بار تا الان افتاده
شرایط پیچیده ای شده و نمیشه دقیق گفت کی وقته خرید هست
در مورد قیمت دلار هم با دوستان موافقم موقتی هست و فعلا بنظر وجود یک سری اخبار و همچنین حجم عظیمی از دلار که داره به بازار وارد میشه باعث کاهش قیمت دلار شده

قیمت تهران ps5 استاندارد فروشگاه خیلی معتبر =19900
دیجیتال =18200

آخرین ویرایش:

godofwar3

کاربر سایت

[ ولی ]

خلاصه گوش به زنگ باشید.

اقا مگه افزایش قیمت ارز به 30 هزار تومان پشتوانه علمی داشته یا مهندسی بوده که حالا کاهش اون باید پشتوانه دکترا داشته باشه مثلا برای کی غیر منتظره بوده اصلا کیا هستن این عاشقان گرونی که ترسیدن چرا باید یه عده همیشه دوست داشته باشن همه چیز گرون باشه تا فقط خودشون بتونن بخرن مگه اینجا نیویورک هست دارید دم از علم و دانش و از این چیزا حرف میزنید قیمت ارز هم بالا نمیره بعد انتخابات هم معمولا ریاست جمهوری جدید 4 سال اول همه چیز ثابت هست نگران نباشید
قیمت دیسک خور 19800

ingame

کاربر سایت
اولا شما گویا قوانین تاپیک رو نخوندی!
خوب شما که قیمت پایین تر از ما دیدی بیا معرفی کن به همراه ادرس.... بیننده خودش میدونه از کجا بخره
دوما قیمت هایی که زدی نگفتی چه ریجنی و ....
قیمت ها دستگاه ها هم در کل دقیق نیست یه جا از شهر دیگه ارزون تره یه جا گرون تر
قیمت امروز...
دیسک ریجن اروپا 19.500
دیجیتال 18.500
ریجن ژاپن ارزون ترین ریجنه فعلا
بعله مشخصه شما قوانین رو تجزیه کردین... اگه مشکلی داشت پست من با یه گزارش رسیدگی میشد هیچ تبلیغ و یا بحث خلاف قوانین درکار نبود! فقط یه درخواست از دوستان عزیز این فروم بود
منتها خودم فراموش کردم بگم بنده قیمت های بازار شیراز رو منظورم بود.
قیمت ریجن 2 و ژاپن رو گذاشتم و اشاره کردم که دیجیتال هم از 18 تا 18500 که امروز زیر 18 هستش.
ریجن1 هم کم بود توی این مغازه های که رفتم و زیاد پیگیرش هم نبودم قیمت هاش یکم بالاتر بود حالا توی قوانین ننوشته اجبارا باید بیان بشه!
من هم دنبال همین هستم که اطلاعات بیشتر بدن دوستان که از کدوم شهر هستن و قیمت رو چطور بدست اوردن که هرکسی بهتر شرایط رو درک کنه
مثلا از سایت معتبر
از بازار فلان شهر
یا مثلا وارد کننده موبایل قیمت فلان (شوخی)

SNIPER II

Gold User
عجیبه برام دلار 100 تومن میرفت بالا همه چیز در جا گرون میشد ولی الان دلار تا 21000 اومده پایین چرا کنسول ارزون نمیشه؟؟؟
انتظار داری بابای مغازه دار که کنسول رو با دلار 25 تومنی خریده با دلار 21 تومنی بهت بفروشه؟
نمیخوام ازشون دفاع کنم ولی تا جنسی رو که گرون خریدن تموم نکنن و سری جدید نیارن نمیتونن ارزون کنن

Need-More-Speed

Gold User
عجیبه برام دلار 100 تومن میرفت بالا همه چیز در جا گرون میشد ولی الان دلار تا 21000 اومده پایین چرا کنسول ارزون نمیشه؟؟؟
داداش دنبال زیر بغل مار میگردی؟ :D به همون دلیلی که ماشین 10% گرون کردن به همون دلیلی که اینترنت نزدیک 2 برابر گرون شده و هزاران مورد دیگه...
الان میپرسی خوب چه ربطی به دلار داره؟! دقیقا! هیچ ربطی نداره، ولی وقتی ی کاسب هزینه زندگیش به هر دلیلی افزایش پیدا کنه اونم قیمت خدمات/کالاش رو گرونتر می کنه
تا زمانی موجودی و قیمت جهانی کنسول درست نشه، و ارز هم برای مدت زیاد ( مثلا 2 ماه ) ثابت نمونه تغییر قیمت محسوس نخواهیم داشت در هیچ زمینه ایی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند