قرار های Party بچه های بازیسنتر

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
یه بار یکی توی Friendlist ام من رو به این پارتی های مفلوک دعوت کرد پدرم در اومد، هروقت وصل میشدم 200 ملیون تا پیام داشتم و بعدشم هیچکس جواب آدم رو نمیداد، یکی داشت آلمانی حرف میزد یکی فارسی یکی انگلیسی، به هر زبونی هم از هرکدوم سوال میکردم جواب من رو نمی دادن، این پارتی کلا چیز مزخرفی هستش توی PS4/:d

THE CORRE

کاربر سایت
Jun 13, 2011
619
نام
MojtabA
شعور و معرفت هم نیاز تجربه و گذر سن داره .در ضمن کی اسم شعور معرفت اورد که بهت یرخورد.

نمونش با چند تا از بچهای همین سایت که فیفا زدم زیر 18 بودن وگل میخوردن شروع به فحاشی میکردن من حتی یه کلمه هم بشون چیزی نگفتم از اون موقع فهمیدم که با زیر 18 گیم نمیتونی بازی کنی چون جنبه به شدت پایینه .

gta v +18

قربون اون زمانی که بازیسنتر میومدم همه کاربرا با شعور معرفت بودنند.7 سال پیش الان یه عده بچه نوب اومدن ریختن گند زدن به سایت.

کاملا تایید میشه

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
کاملا تایید میشه
هیچ نوبی شعور نداره ربطی به سن نداره ربط به نوب بودن داره البته هیچ وقت 100% نیست من آدم 50 ساله میشناسم تو Psn به خاطر باختن هر چی از دهنش در میاد میگه هیچ وقت شعور ربطی به سن نداره بنده 18 سالمه امید وارم ما ر بپذیرید
غالبا کسایی که cod بازن اینطوری هستن​

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,360
نام
بابک
خیلیام هستن تو همین سایت که ادعای حالی بودن دارن.ی سریم هستنکه واقعا حالیشونه اما وقتی سره ی موضوع بحث میشه و یکم ادامه میدن میپیچونن:-s

Abadan-Game

کاربر سایت
Nov 21, 2012
925
نام
Sajjad Imanian
دوستان عزیز...
گروه زده شد...کسانی که مايلند به گروه بپیوندند...یه PM تو PSN به من بدن...تا بیارمشون...

My Psn ID: Abadan-Game

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر