نمایشگاه/رویداد Xbox Games Showcase 2024

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,888
نام
حسين
حداقل (کف کف که هایپ نشیم) انتظار از شوکیس:

گیم پلی Perfect Dark با تاریخ عرضه
گیم پلی Fable با تاریخ عرضه
گیم پلی Avowed با تاریخ عرضه
نمایش عالی و مفصل خوب از Starfield و Motorsport و Hellblade و تاریخ دقیق عرضه
معرفی و نمایش گیم پلی Gears 6 با گرافیک در حد دمو ماتریکس
نمایش خفن از Everwild
معرفی The Evil Within 3
معرفی Wolfenestein 3
معرفی Quake Reboot
معرفی Persona 3 Remake
معرفی بازی بزرگ بعدی Inxile
گیم پلی و تاریخ عرضه Contraband
معرفی بازی بعدی آرکین
معرفی بازی بعدی Compulsion
یکی دوتا ایندی خوب و یک دوجین بازی روی گیم پس
اعلام نهایی کردن معامله اکتی همراه با عرضه تمام بازیهاش روی گیم پس همون روز

:D
View attachment _ebrahimshokohi.official __ساقی __مشروب __مشروبات __ساقی_بیا_که_عشق_ندا_میکند_بلند __کلیپ __کل...mp4

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
پیش بینی Klobrille
View attachment 294947

خوب دیگه بیا :D جدای استارفیلد و فورتزا و هیلبلید ، اکثریث توقع نمایش گیم پلی از Avowed یا EW یا Fable و ... رو دارن ، دقیقا منم چند صفحه پیش نوشتم دوتا از این چندتا :D

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,098
نام
مصطفی
امیدوارم نسخه pc فورزا موتوراسپورت path tracing ساپورت کنه، اینا انجینشون مافوق بهینه است جوری که FH5 تنظیمات extreme رو 4090 میانگین 150 فریم میده اونم رزولوشن 4k نیتیو! یعنی خواهر و مادر بهینه سازی رو یکی کردن اینا با ForzaTech !:D

خیلی دوست دارم ببینم FM با path tracing چه شکلی میشه:D تو cyberpunk که تفاوتش پشم ریزون بود:

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,164
نام
سبحان

earendilist

کاربر سایت
Feb 12, 2023
820
امیدوارم نسخه pc فورزا موتوراسپورت path tracing ساپورت کنه، اینا انجینشون مافوق بهینه است جوری که FH5 تنظیمات extreme رو 4090 میانگین 150 فریم میده اونم رزولوشن 4k نیتیو! یعنی خواهر و مادر بهینه سازی رو یکی کردن اینا با ForzaTech !:D

خیلی دوست دارم ببینم FM با path tracing چه شکلی میشه:D تو cyberpunk که تفاوتش پشم ریزون بود:
مشهور شدن این موتور گرافیکی به بازی fable بستگی دارد اگر این بازی خوب در بیاد اسم forza tech (اگر درست بگم) بر سر زبان ها می افتد فارغ از کیفیت های بازی های ارکید یا شبیه ساز ماشین انقدر فراگیر نیستن

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,947
نام
محمد حسین
بیا باز دوباره sot و هیلو اینفینت و ماینکرفت
همینا حداقل یه ربع 20 دقیقه از نمایش رو میگیره و واقعا رو مخه
خلاصه انتظاراتمون رو بیاریم پایین
جدی داری میگی یا شوخی میکنی؟
بقول خودت 20 دقیقه هم اینا بگیرن، حداقل 50-60 دقیقه وقت هست.
ماینکرفت که رو سوییچ میترکونه و توی سایر پلتفرمها واقعا خوب کار میکنه بجز استیم.واقعا موندم چرا نینتندو نخریدش، جون میداد برا نینتندو
sot هم که هر سال جزء پرفروشهای استیمه، تو خود گیم پسم بشدت طرفدار داره
هیلو هم دنبال زنده کردنشه. این بازیهای به نوعی گسن، فورزا هم dlc تازه داشته و گر نه اونم میومد و خوبی اینا اینه، تم اینا با هم متفاوته، گیم پس بدون گس یعنی به فنا رففتن گیم پس، پس بوودنشون اصلا نکته منفی نیست
از یه طرف به بازاریابی ماکرو ایراد میگیرید، از طرف هم میخواید تو نمایش اصلیش نیاد از سیزنهای گساش، خبر بده. اینا تناقضه.
وقتی شرکتی گس داره، نیاز به بازاریابی داره
_________
بعدم چیزی که klobrille دادی، لیست واقعا خوبیه، 4 تا ریلز کنسولی با 2 تا pc جداگانه. و دو عنوان جدید و یه عنوان قدیمی، چیزی که هم منطقیه و هم یه نمایش قابل قبوله.
ماکرو برای یکسال بعدش 4 تا بازی میخواد برا کنسولش
استارفیلد و فورزا و هلبلید و نسخه کنسولی aoe و ریلیز یه عنوان قدیمی برایش اوکیه و توقع رو برآورده میکنه
فکر نکنم بقیه انتظار بالاتری داشته باشن
شایدم یه بازی پارتی محور دارن می سازن که همه کاراکتر ها توش باشن. rare party مثل mario party اینا.
قبلا یه فیوژن فرنزی داشتن.
کاراکتر کافی داره، برا این کار.اما بیشتر اینکارو نینتندو میکنه.
بدرد فایتینگا هم میخورن، ولی ماکرو ip زیاد داره، کلی ip قدیمی داره، الان که دنبال ژاپن و گسن، میگم چرا phantom dust رو راه نمیندارن، پارسال بود کارگردانش میگفت بده من ریبوت کنم و بسازمش.

Booker DeWitt

کاربر سایت
Sep 13, 2022
172
وای به روزی که همه امیدها سمت کنفرانس مایکروسافت باشه.
آماده کنید خودتونو برای یه مشت تیزر و cgi و نهایتا گیم پلی فورتزا و یه نمایش ناامید کننده از استارفیلد.

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,164
نام
سبحان
جدی داری میگی یا شوخی میکنی؟
بقول خودت 20 دقیقه هم اینا بگیرن، حداقل 50-60 دقیقه وقت هست.
ماینکرفت که رو سوییچ میترکونه و توی سایر پلتفرمها واقعا خوب کار میکنه بجز استیم.واقعا موندم چرا نینتندو نخریدش، جون میداد برا نینتندو
sot هم که هر سال جزء پرفروشهای استیمه، تو خود گیم پسم بشدت طرفدار داره
هیلو هم دنبال زنده کردنشه. این بازیهای به نوعی گسن، فورزا هم dlc تازه داشته و گر نه اونم میومد و خوبی اینا اینه، تم اینا با هم متفاوته، گیم پس بدون گس یعنی به فنا رففتن گیم پس، پس بوودنشون اصلا نکته منفی نیست
از یه طرف به بازاریابی ماکرو ایراد میگیرید، از طرف هم میخواید تو نمایش اصلیش نیاد از سیزنهای گساش، خبر بده. اینا تناقضه.
وقتی شرکتی گس داره، نیاز به بازاریابی داره
_________
بعدم چیزی که klobrille دادی، لیست واقعا خوبیه، 4 تا ریلز کنسولی با 2 تا pc جداگانه. و دو عنوان جدید و یه عنوان قدیمی، چیزی که هم منطقیه و هم یه نمایش قابل قبوله.
ماکرو برای یکسال بعدش 4 تا بازی میخواد برا کنسولش
استارفیلد و فورزا و هلبلید و نسخه کنسولی aoe و ریلیز یه عنوان قدیمی برایش اوکیه و توقع رو برآورده میکنه
فکر نکنم بقیه انتظار بالاتری داشته باشن

کاراکتر کافی داره، برا این کار.اما بیشتر اینکارو نینتندو میکنه.
بدرد فایتینگا هم میخورن، ولی ماکرو ip زیاد داره، کلی ip قدیمی داره، الان که دنبال ژاپن و گسن، میگم چرا phantom dust رو راه نمیندارن، پارسال بود کارگردانش میگفت بده من ریبوت کنم و بسازمش.
جدی میگم محمد
آقا گس داره قبول ولی هر سال توی کنفرانس مایکروسافت هستن ماینکرفت و sot
آپدیتشون رو میتونن ایونت جدا بزارن یا مثلا توی مراسم دیگه ای اعلام کنن یا اصلا بعد مراسم توییت بزنن اعلام کنن
باز dlc فورزا قابل قبوله. dlc داستانی بازیای خودشون قبوله
ولی من تو کتم نمیره هر سال sot و ماینکرفت توی نمایش باشن...

مراسم برای معرفی بازیای جدیده...

Shadow Mohireza

کاربر سایت
Jun 22, 2022
35
جدی میگم محمد
آقا گس داره قبول ولی هر سال توی کنفرانس مایکروسافت هستن ماینکرفت و sot
آپدیتشون رو میتونن ایونت جدا بزارن یا مثلا توی مراسم دیگه ای اعلام کنن یا اصلا بعد مراسم توییت بزنن اعلام کنن
باز dlc فورزا قابل قبوله. dlc داستانی بازیای خودشون قبوله
ولی من تو کتم نمیره هر سال sot و ماینکرفت توی نمایش باشن...

مراسم برای معرفی بازیای جدیده...
ماینکرفت و سی تنها بازیای ایکس باکسن که به طور دائم محتوای جدید معنادار میگیرن (i'm looking at you 343) و به نظرم معرفیشون تو شوکیس خیلی حرکت درستیه.
حضورشون که جای کسی رو تنگ نمیکنه و از طرف دیگه حداقل به عنوان یکی از افرادی که کمابیش آپدیت های ماینکرفت رو دنبال میکنه معمولا هایپ زیادی دارن آپدیت های بزرگ بازی توی کامیونیتی و شوکیس به نظرم جای مناسبیه واسه نمایششون.
سی رو نمیدونم ولی باید پلیراش نظر بدن

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,433
باید بگی خدارشکر که نینتندو نخریدش، همین ماکرو خیلی خوب ماینکرفتو ساپورت و گسترش داد نینتندو که انحصار گراست
البته فک کنم پرطرفدار ترین پلتفرم ماینکرفت هم PC باشه (واقعا با دسته خیلی رو مخ بود)

• Like
Reactions: Bax and RAFA_1992

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
من فقط معرفی Evil Within 3 رو می‌خوام که مطمین شم این فرنچایز رو ادامه میدن.

بعد این everwild چی شد؟ ۲۰۱۹ معرفی شد :/
بعیده TEW3 باشه.
میکامی که هیچ Johanas هم داشته Hi-Fi Rush می ساخته.

Everwild از بیخ ریبوت شد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر