نمایشگاه/رویداد Xbox Games Showcase 2024

sopranus

کاربر سایت
Jan 17, 2009
1,427
نام
aliakbar
مگه قرار تایید‌ بشه ؟ Wolfenstein 2 رو همین مدلی پیت گاه‌گداری هینت داد و تا روزی که معرفی شد هم هیشکی روحشم ازش خبر نداشت (البته درست یادم نیست ولی چند روز قبل E3 انگار معرفیش لیک شد :D)
پروژه ایندیانا جونز رو این مدلی معرفی کردن به احتمال زیاد دنبال استخدام جدید میگشتن . صرفا هم محدود به این IP نمیشد دیزنی تمام IP هایی که داد دست استدیو های بازی سازی رو همین مدلی معرفی کرد . حالا نمیدونم نحوه معرفی شدن ایندیانا جونز این جا هم ربطی به دیزنی داره یا نه . خلاصه Wolfenstein 3 همون پروژه مخفیی که تو صفحه LinkedIn یکی‌ از اعضای ماشین گیم رویت شده
بشخصه wolf 3 واسه من مگاتن حساب میشه.
با احترام به id و سایر بزرگان fps ساز،ماشین گیمز بهترین fps ساز دنیاست.
انصافا طراحی هنری و لوکیشن های وولف به قدری فوق العاده ان که حتی فکر کردن بهشون لذت بخشه

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,259
نام
سروش
فاز منفی نمیخوام بدم ولی امیدی به شو کیس نیست وقتی پروژه های قدیمی فیبل و اوروایلد پرفکت دارک هنوز به مرحله نمایش نرسیدن ادم نمیدونه چی بگه بخور بخواب تو استودیو ها بی داد میکنه :D من که دلخوشیم avowed با نمایش ip جدید inxile البته بصورت cg :D

Sina pishdar

کاربر سایت
Mar 17, 2023
234
من امیدوارم Quake رو معرفی کنن، آرزوی محالیه ولی واقعا امیدوارم این اتفاق بیفته و id این بازی رو از زیر خاک بکشه بیرون بالاخره
من شخصا با دووم جدید موافقم ترم
الان ایدسافتور روی دور افتاده همون دووم رو توسعه بدن موفق ترم

• Like
Reactions: RAFA_1992

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
من شخصا با دووم جدید موافقم ترم
الان ایدسافتور روی دور افتاده همون دووم رو توسعه بدن موفق ترم
دووم دیگه با دوتا دی ال سی داستانش تموم شد عملا و با اون فاجعه ای که توی داستان بازی بوجود آوردن ترجیح میدم کلا یونیورس و خط زمانی بازی رو عوض کنن دیگه ، البته که بازی در تمام زمینه های دیگه ش مثل همیشه شاهکار و سلطان ژانر شوتر بود. منتها Quake رو اگر برن سمت نسخه اول یک چیزی میشه که فکر کردن بهش هم حالمو خوب میکنه، برگردن به اون دنیای تاریک لاوکرفتی و اون معماری گاتیک و جهان کابوس وار. دیدن اون shambler ها و fiend ها با گرافیک روز برام مثل یک رویای دست نیافتنی شده😁.
خبرهایی هم بود که tren reznor سازنده موزیک های نسخه اوریجینال هم ظاهرا داره با id مذاکره میکنه و اگر احتمالا به توافق برسن نوستالژی سال ۹۶ قشنگ برای من زنده میشه.

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,939
نام
محمد حسین
شخصا دوست دارم ولف منتشر بشه اما حتی خبر تایید شروع ساختش هم نداریم.
فقط یادمه پیت هاینز گفته ساخته خواهد شد.
این لینکدین

2023-05-21_14-20-49.jpg

تیمو هست از 2018 تو ماشینه و میگه رو یه پروژه معرفی نشده، طراح اصلی و تو ایندیانا هم طراح ارشده.( این senior معادل فارسیش سخته)
ماشین گیمز کارش ولف بوده، اینم احتمالا ولفه.
فاز منفی نمیخوام بدم ولی امیدی به شو کیس نیست وقتی پروژه های قدیمی فیبل و اوروایلد پرفکت دارک هنوز به مرحله نمایش نرسیدن ادم نمیدونه چی بگه بخور بخواب تو استودیو ها بی داد میکنه :D من که دلخوشیم avowed با نمایش ip جدید inxile البته بصورت cg :D
هنوز شروع نشده، از کجا میدونی چی نمایش داره و خندم میگیره صفحه قبل یکی گفته منتظر مگا تن باشید بعد اومده حرفتو تایید کرده
ماکرو برا یکسال آتی، حداقل فوزا و استارفیلد رو داره + 99 درصد هلبلید 2+ احتمال بالای 50 درصد یه عنوان از بین کاممپلیشن یا ماشین گیمز یا حتی ceertain affinity یا کالکشن گاد یا کنترابند یا ممکنه عنوان مرموز هم باشه
میشه گفت هر 3 ماه یه بازی داره به احتمال قوی
برا گیم پس میدونیم hollow knight هست lies of p هست و اححتمالا یکی دو تا توی مراسم هم نمایش داده میشن.
_____
فیبل playable شده، شایعه اش هم اومده، پرفکت دارکم گفتن یکسال بعد تام رایدر میشه 2025. اووروایلد فقط مشخص نیست
و نمایش گیم پلی یه تیم میخواد اگه بازی هنوز تموم نشده، گیم پلی صفر نمیشه نمایشش داشت، باید برا اون تریلیر بشینن، تمام موارد گرافیکی رو لحاظ کنن، تا مثل هیلو دو سال پیش نشه.
پس وقتی عنوان باشه، نیازی نیست که چنین کاری بکنن، ولی بازم معلوم نیست، شاید چیزی نشون بدن، امسال، سالیه که ماکرو باید یچیز درست و حسابی نشون بده.
الان 11 تا عنوان معرفی شده
موتوراسپورت، استارفیلد، هلبلید2،کنترابند، پرفکت دارک، فیبل،avowed، اووروایلد،outerworlds2، state of decay3 ، ایندیانا جونز
3 تا عنوان برا pc و موبایل داره
دو تا age و یه ara
_________
با یکسری پروژه مثل
پروژه مارا و پروژه کوجیما یا پروژه میدنایت کاممپلیشن که اسم ندارن.

آخرین ویرایش:

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,433
کل آبروی ماکرو به یه استارفیلد بنده.
موتوراسپورت که بهرحال مخاطب ها و فروش خودش رو داره و همیشه تضمین شده است حتی اگه ایراداتی هم داشته باشه.
بقیه بازی هاشم که کلا نیمه دوم/اواخر نسل هستن.
استارفیلد الان پرچم XGS هست ببینیم میوفته تو گل و لای یا برافراشته میشه :D

• Like
Reactions: Sina pishdar

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
984
نام
Ahmad
کل آبروی ماکرو به یه استارفیلد بنده.
موتوراسپورت که بهرحال مخاطب ها و فروش خودش رو داره و همیشه تضمین شده است حتی اگه ایراداتی هم داشته باشه.
بقیه بازی هاشم که کلا نیمه دوم/اواخر نسل هستن.
استارفیلد الان پرچم XGS هست ببینیم میوفته تو گل و لای یا برافراشته میشه :D
یعنی این نسل لعنتی انقدر قراره کم طول بکشه ؟
بابا هنوز که هنوزه یه سری بازیا میان نسلی هستن و برای PS4 / XBOne هم عرضه میشن
خدایی خیلی نامردیه نسل زود تموم بشه سر مسائل کرونا و ...

امیدوارم 2023-24 شاهد حد اقل پنج تا انحصاری درست حسابی باشیم

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,433

منم نگفتم ۲۰۲۴ تموم میشه ولی مگه همه عناوین ماکرو ۲۰۲۴ عرضه میشن؟ خیلی هاشون مشخصه که دیرتر میان

• Like
Reactions: AhmadGr

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,741

Xbox Expects Next Console Generation To Start In 2028 'At The Very Earliest'

طبق اسناد مایکی نسل بعد از اواخر 2028 شروع میشه

mohsenjyubi201

کاربر سایت
Jun 17, 2011
559
سورپرایز جدید بعید میدونم داشته مایکرو مگر اینکه از لحاظ ریلیز بازیا زودتر از چیزی که فکرشو میکنیم عرضه بشن (هلبلید یا اوود)

تنها سورپرایز که میشه بهش تا حدودی تکیه کرد از استودیو های ترد پارتی باشه یا گیمپلی فیبل.

dlc الدن متاسفانه احتمالا سامر فست... کلا نمیدونم میازاکی از چیه این دلقک خوشش اومده رونمایی هاشو یا میرازه گیم آواردز یا سامر فست متاسفانه.

یادش بخیر تریلر اول DS2 تو کنفرانس e3 مایکرو معرفی شد و یکی از بهترین cg هاست

Starless

کاربر سایت
Jan 25, 2022
1,506
نام
عرفان
سورپرایز جدید بعید میدونم داشته مایکرو مگر اینکه از لحاظ ریلیز بازیا زودتر از چیزی که فکرشو میکنیم عرضه بشن (هلبلید یا اوود)

تنها سورپرایز که میشه بهش تا حدودی تکیه کرد از استودیو های ترد پارتی باشه یا گیمپلی فیبل.

dlc الدن متاسفانه احتمالا سامر فست... کلا نمیدونم میازاکی از چیه این دلقک خوشش اومده رونمایی هاشو یا میرازه گیم آواردز یا سامر فست متاسفانه.

کامپالشن قطعا نمایش داره ، فکر کنم در اواخر مراحل ساخت بازیشون هستند با توجه به آگهی استخدام senior QA زدند . ماشین گیمز و کوالیشن هم احتمالشون بالاست و بعد اینگزایل

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,251
اون cg که میگی اتفاقا توی کنفرانس مایکروسافت نبود بلکه توی گیم اواردز قدیم بودش که جسیکا آلبا هم اومد پرزنتش کرد:D بعدا توی کنفرانس مایکرو گیم پلی نشون دادن

• Wow
Reactions: mohsenjyubi201

Sina pishdar

کاربر سایت
Mar 17, 2023
234
آقا هایپ شید برای ولفنشتاین ۳ خدایی
فکر کن بعضیا با چند تا استودیو گمنام و تازه تاسیس و داغون در حد Deviation games تازه میخوان پا به ساخت شوتر بذارن بعد این ور عملا ماشین گیمز که از سلاطین FPS ساز هست زیر مجموعه خودمونه
هنوزم ولفنشتاین ۲ بهترین شوتر استوری محوره نسل هست

sopranus

کاربر سایت
Jan 17, 2009
1,427
نام
aliakbar
آقا هایپ شید برای ولفنشتاین ۳ خدایی
فکر کن بعضیا با چند تا استودیو گمنام و تازه تاسیس و داغون در حد Deviation games تازه میخوان پا به ساخت شوتر بذارن بعد این ور عملا ماشین گیمز که از سلاطین FPS ساز هست زیر مجموعه خودمونه
هنوزم ولفنشتاین ۲ بهترین شوتر استوری محوره نسل هست
وولف ۲ تنها بازی بود که بعد این که ۲ ساعت بازیش کردم،سریع سیزن پس بازی رو با بدبختی از استور ماکروساف گرفتم.هنوزم دارمش و چند وقت یکبار بازیش میکنم
لعنتی هیچوقت تکراری نمیشه
انصافا هرچی از ماشین گیم رسد،نکوست
حتی یانگ بلاد لعنتی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر