شایعه عرضه The Last Of Us در ماه جولای برای Playstation 4

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
article_post_width_The-Last-of-Us-spoilers.jpg
همان شخصی که چند وقت پیش خبری را مبنی بر اینکه قرار است نسخه Goty بازی Tlou در سال 2014 عرضه شود، گفته است که بازی The Last Of Us در ماه جولای امسال برای PS4 عرضه خواهد شد.او ادعا کرده است که اگر منبع و قسمت اصلی خبر را بگوید، یک نفر در شرکت Sony شغل ـش را از دست خواهد داد.
source

.:Ranger:.

کاربر سایت
من هم می گم اگر نسخه Full HD باشه 60 فریم هم بده و تکسچرها کمی بهتر و با کیفیت تر بشن چیز کمی از یک عنوان نسل جدید نخواد داشت و با اومدنش قطعن خیلیها که حتی نسل هفتم X360 داشتن و نتونستن بازی رو تجربه کنن و حرف از کلیشه ای بودنش میزنند مجبور میشن برن بخرن و تجربه کم سابغه ای رو به دست بیارند

.:Frantic:.

کاربر سایت
اگه قرار باشه ND بجای ساختن یه بازیه جدید بشینه واسه پورت کردن TLOU وقت بذاره امیدوارم همچین چیزی واقعیت نداشته باشه.در غیر اینصورت ( مثلاً بده این استودیو ها که کارشون پورت کردنه :D ) هنوزم بعد از دقیقاً 6 بار تموم کردن بازم دوست دارم بازیش کنم :x هرچند اولین تجربه یه چیز دیگه بود ....

'USG Ishimura'

CEC Engineer Isaac Clarke
Gold User
من تنها دلیلی که PS3 مو نگه داشتم The Last of Us هست. اگه بصورت 1080 و 60 فریم و GOTY برای PS4 تایید بشه واقعا عالی میشه. هم بهترین تجربه نسل قبلو رو PS4 میتونم بازی کنم هم با فروش PS3 میتونم 4-5 تا بازی برای PS4 تهیه کنم...

CriRo7

کاربر سایت
خدا کنه بازی رو یه باز سازی اساسی کنن ببرن رو1080 60 فریم لبه ها رو تمیز و درست کنن تا جایی هم که میشه افزایش گرافیک بدن و لودینگ های طولانی رو کوتاه کنن

کلا این بازی همون اول که میخوای وارد بازی بشی لودینگ داره بعدش هیچ لودینگی وجود نداره حتی اگه از اول تا آخر رو یکسره بخواید برید . حالا اگه اون لودینگ اول بعضی وقتها طولانیه فکر نمیکنم مشکلی داشته باشه .
میدونم منتها با توجه به این افزایش قدرت سخت افزاری چه بهتره همونم کوتاه کنن هر چند که تفاوت چندانی نداره

آخرین ویرایش:

Nima

مدیر انجمن
خدا کنه بازی رو یه باز سازی اساسی کنن ببرن رو1080 60 فریم لبه ها رو تمیز و درست کنن تا جایی هم که میشه افزایش گرافیک بدن و لودینگ های طولانی رو کوتاه کنن

کلا این بازی همون اول که میخوای وارد بازی بشی لودینگ داره بعدش هیچ لودینگی وجود نداره حتی اگه از اول تا آخر رو یکسره بخواید برید . حالا اگه اون لودینگ اول بعضی وقتها طولانیه فکر نمیکنم مشکلی داشته باشه .

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
خیلی هم خوب. فقط لطف کنند کیلزون و انچارتد را هم پورت کنند که بدجوری منتظریم
من همین الان کال او بازی میکنم تو کفم دیگه وای به حال این بازی:bighug:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند