طریقه شناسایی PSP های با مادربورد TA-088 v3 ( غیر قابل کپی خور شدن )

sAsAn.K

کاربر سایت
Jun 2, 2006
1,240
نام
ساسان
سلام دوستان عزیز .
همونطور که اخسرا بعضی جاها خوندید ، PSP Slim هایی با مادربورد های TA-088 v3 منتشر شدن که غیر قابل کپی خور شدن هستند ، پس اگه میخواید PSP Slim بخرید ، حتما این تاپیک رو بخونید ، خصوصا اونایی که از اونور آب دستگاه رو میارن .

به قسمت System Settings و سپس System Information برید و اگر با ورژنی برابر با 4.01 و یا 4.05 و یا بالاتر مواجه شدید ، مطمئن باشید که دستگاه دارای مادربورد TA-088 v3 هست و از خریدش خودداری کنید !

یه راه دیگه هم هست که البته تست نشده ، روی جعبه ی PSP Slim های با این مادربورد ، در این قسمتی که روی عکس مشخص شده حرف G رو مشاهده می کنید :

psp_version2.png

دوستان پس خیلی خیلی مواظب باشید موقع خرید دستگاه نو ، حتی الامکان بزارید خود مغازه دار براتون کپی خور کنه که اگه مادربورد دستگاه Ta-088 v3 بود پولتون به هدر نرفته باشه !

موفق باشید .

---------------------

این مطلب اختصاصا مربوط به انجمنهای PCNetwork و شخص sAsAn.K هست .
در صورت اینکه میخواید توی سایت ، فوروم یا وبلاگ خودتون بزارید ، این قسمت رو هم کپی کنید .
ممنون ، ساسان .

;)

F.A7

کاربر سایت
Jul 22, 2009
691
نام
فرهاد
الان ماله من 4.1 هست و احتمالا از همین نه نه بردا داره و دادم کپی خور به ... بند و به ... پیوند کردن.اگه شارزش تموم شه یا باتری خارج شه یا کلا خاموشش کنم کپی خورش میپره.یعنی این پی اس پی مو نمیتونم کپی خور داعم کنم؟!!!

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
الان ماله من 4.1 هست و احتمالا از همین نه نه بردا داره و دادم کپی خور به ... بند و به ... پیوند کردن.اگه شارزش تموم شه یا باتری خارج شه یا کلا خاموشش کنم کپی خورش میپره.یعنی این پی اس پی مو نمیتونم کپی خور داعم کنم؟!!!
کپی خور دائم نه
اما اگه شارژش تموم بشه,کپی خورش نمیپره,مجبور هم نیستی کامل خاموشش کنی,میتونی روی استندبای بذاریش
تقریبا با خاموش کامل فرقی نداره

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
آقا مال من حرف Gرا روی جعبه داره ضمنا دستگاهم کپی خور هستش و الان فرمویرم 500m33_6 هست آیا ممکنه بعدا برام مشکلی پیش بیاد؟
کپی خور دائمه
نه مشکلی واسش پیش نمیاد{مگه این که فایلهای فلش 0 رو دستکاری کنی}

anonymous

کاربر سایت
Jan 23, 2010
121
یه PSP خریدم طرف گفت کوپیخور دائمه. میخواستم بدونم از کجا میشه فهمید که هست یا نه. برای ورژنش نوشته gen c 5.03 (full) ولی هر کاریش کنی کامل خاموش نمیشه حتی اگر دکمه پاور رو کامل بالا نگه داری.

ar22

کاربر سایت
Jul 3, 2008
2,228
نام
آریو
یه PSP خریدم طرف گفت کوپیخور دائمه. میخواستم بدونم از کجا میشه فهمید که هست یا نه. برای ورژنش نوشته gen c 5.03 (full) ولی هر کاریش کنی کامل خاموش نمیشه حتی اگر دکمه پاور رو کامل بالا نگه داری.
دوست عزیز با این مشخصاتی که کفتی دستگات کپی موقته.
طرف بهت انداخته!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر