طراحی اتاق بازی Gaming Room design

hbmss

کاربر سایت
چشم.راستش می خام لوله رو عوض کنم یا اگر گیرم نیومد با اسپری مشکی رنگش کنم.:d
نه داداش این که گذاشتی لوله هود هست باید لوله ورقه ای (پلیت) بذاری که 2 تا هم زانو بخوره اونم اگه بخواید رنگ کنید باید رنگ نسوز بزنید !! مخصوصا" اگه مشکی باشه چون همون طور که میدونید رنگ مشکی حرارت رو جذب میکنه ! و اگه رنگ پلاستیک باشه میسوزه و اگه روغنی باشه آب میشه و و ل میکن!!

XSaeed.ServerX

کاربر سایت
نه داداش این که گذاشتی لوله هود هست باید لوله ورقه ای (پلیت) بذاری که 2 تا هم زانو بخوره اونم اگه بخواید رنگ کنید باید رنگ نسوز بزنید !! مخصوصا" اگه مشکی باشه چون همون طور که میدونید رنگ مشکی حرارت رو جذب میکنه ! و اگه رنگ پلاستیک باشه میسوزه و اگه روغنی باشه آب میشه و و ل میکن!!

حالا باید یه فکری به حالش بکنم

mohammad_109

کاربر سایت
سلام
آقا چرا دیگه کسی عکس نمیذاره ؟
من بعد سالها دوری از گیم میخوام دوباره شروع کنم
واسه شروع هم فعلا یه TV گرفتم
ولی خب اتاقم کامل خالیه و حتی میز TV هم هنوز نداره
دوستان عکس بذارید تا استفاده کنیم و اتاقم رو راه بندازم

XSaeed.ServerX

کاربر سایت
سلام
آقا چرا دیگه کسی عکس نمیذاره ؟
من بعد سالها دوری از گیم میخوام دوباره شروع کنم
واسه شروع هم فعلا یه TV گرفتم
ولی خب اتاقم کامل خالیه و حتی میز TV هم هنوز نداره
دوستان عکس بذارید تا استفاده کنیم و اتاقم رو راه بندازم

از این کاملتر تو فروم نیست.البته بودجت خیلی مهمه....

http://forum.bazicenter.com/thread90690/page42/#post3552113

mohammad_109

کاربر سایت
از این کاملتر تو فروم نیست.البته بودجت خیلی مهمه....

http://forum.bazicenter.com/thread90690/page42/#post3552113

داداش اتاق تو که خیلی خدا بود
من هر شب خواب اتاق تورو میبینم :x
مخصوصا نورپردازی اتاقت
راستی یه سوال
وقتی میخوای با TV بازی کنی میشینی رو تخت یا صندلی داری؟
من میشینم رو تخت ولی بعد یه مدت اذیت میشم
تو فکر یه کاناپه راحتم واسه جلو TV

XSaeed.ServerX

کاربر سایت
داداش اتاق تو که خیلی خدا بود
من هر شب خواب اتاق تورو میبینم :x
مخصوصا نورپردازی اتاقت
راستی یه سوال
وقتی میخوای با TV بازی کنی میشینی رو تخت یا صندلی داری؟
من میشینم رو تخت ولی بعد یه مدت اذیت میشم
تو فکر یه کاناپه راحتم واسه جلو TV

نه بابا اینجورام نیست.من خودم واسم عادیه.تو فکر چیزای دیگم اما دیگه چیزی نیست که بخام بزارم...در مورد صندلی هم میخاستم کاناپه بادی بگیرم اما دیگه جا تو اتاق نیست واقعا. صندلی میز هم هست تازه...:d

mohammad_109

کاربر سایت
نه بابا اینجورام نیست.من خودم واسم عادیه.تو فکر چیزای دیگم اما دیگه چیزی نیست که بخام بزارم...در مورد صندلی هم میخاستم کاناپه بادی بگیرم اما دیگه جا تو اتاق نیست واقعا. صندلی میز هم هست تازه...:d
اره منم به فکر کاناپه بادی هستم ولی نمیدونم ارزش خرید داره یا نه
میترسم زود سوراخ شه
تو اینترنت چندتا دیدم قیمتشم هم حدود 200 بود بسته به مدلش قیمتش بالا پایین تر بود
داداش راستی تو یه تایپیک دیگه دیدم واسه دستگات لوازم جانبی خریدی
میخواستم ببینم از کجا خرید میشه ادرسشو واسم پ .خ کنی

XSaeed.ServerX

کاربر سایت
اره منم به فکر کاناپه بادی هستم ولی نمیدونم ارزش خرید داره یا نه
میترسم زود سوراخ شه
تو اینترنت چندتا دیدم قیمتشم هم حدود 200 بود بسته به مدلش قیمتش بالا پایین تر بود
داداش راستی تو یه تایپیک دیگه دیدم واسه دستگات لوازم جانبی خریدی
میخواستم ببینم از کجا خرید میشه ادرسشو واسم پ .خ کنی

حقیقتش از ایران نخریدم...من کارم چبنه.عمده فروشی پوشاک دارم .اونجا ارزون بود همشو یکجا خریدم.همه لوازم جانبی پلی 4 رو خریدم 145 تومن...ببخشید 245 تومن:d

mohammad_109

کاربر سایت
آقا منم اقداماتی کردم اما گمونم تا 2 ماه دیگه به نتیجه ی قابل قبول برای عکس گرفتن برسم
آقا اقداماتت رو بگو که ما هم تقلید کنیم:d
من خودم TV 32 INCH خریدم و فعلا گذاشتمش رو یه دونه از این میز معمولی
اولین کاری که میخوام کنم اینکه یه صندلی یا کاناپه یا یه چیز راحت بگیرم واسه جلو TV
بعدشم میز TV خوب بخرم و ...:d
دوستان اگه به غیر از این کاناپه بادیها پیشنهادی دارن بگن

hbmss

کاربر سایت
آقا اقداماتت رو بگو که ما هم تقلید کنیم:d
من خودم TV 32 INCH خریدم و فعلا گذاشتمش رو یه دونه از این میز معمولی
اولین کاری که میخوام کنم اینکه یه صندلی یا کاناپه یا یه چیز راحت بگیرم واسه جلو TV
بعدشم میز TV خوب بخرم و ...:d
دوستان اگه به غیر از این کاناپه بادیها پیشنهادی دارن بگن
کاناپه بادی یا شنی نخر من شنی خریدم خوبه اما باید دسترسی به دون یولیت داشته باشه آخه کوبیده میشه و باید بهش اضافه کنی تا زمانی که همه کوبیده بشن و دیگه تغیر نکنه ! :)
بادی هم که سفت هست و راحت زیاد نیست و آخر یه روز پنچر میشه به نظر من یه هزینه کن یا یه کاناپه تک یا یه مبل تک بخر

اقدام من قسمتیش انجام شده که توی بحث فضای سبز هست :)
یکی دیگش قسمت میز کامپیتر و قرار نور پردازی و ...... و صندلیش رو تهیه کنم و ....
قسمت بعد هم میره برای دیوار ها که هنوز اقدامی انجام ندادم آخه هزینه پوستر ها و قاب و ..... یکم زیاد میشه

mohammad_109

کاربر سایت
فضای سبز منظورت گلدونه ؟
من قدیما تو اتاقم گلدون داشتم
ولی بیجاره شده بود سطل آشغال :d هر چی گیرم میومد مینداختم تو گلدون
منم میخوام نورپردازی کنم اتاق رو ولی اول میخوام کل اتاق اماده شه و همه وسایل رو کامل جاگذاری کنم بعدش بر اساس جای وسایل نور پردازی کنم

آخرین ویرایش:

XSaeed.ServerX

کاربر سایت
تا وقتی وسایل اتاق رو کامل نخریدید سمت دکور نرید چون اتاق به هم ریخته میشه...در مورد خرید میز هم برای تی وی 32 اینچ میز کوچیک بگیرید خیلی بهتره.مثلا تی وی اتاق من 42 اینچ هست.دقیقا اندازه میز هست.حالا اگر بخام روی این میز تی وی 32 اینچ بزارم قطعا یه کاره زشت از آب در میاد.من برای ذره ذره دیزاین اتاق برنامه ریزی کردم.واقعا کاره سختیه.مثلا واسه همین میزه تی وی همه جا رو زیره پا کردم تا اینو هم با قیمت هم اونی که می خاستم جور کردم.کلا من واسه دکوره اتاق بیچاره شدم تا درستش کردم.واسه هر وسیله ای که میخریدم از ریز تا درشتش اول با دکوری که تو ذهنم بود مطابقت میدادم بعد خرید می کردم.یا مثلا واسه سیم کشی نورپردازی اتاق از ساعت 8 شب تا 4:30 صبح گیر بودم:|.دقیقا یادمه.3 عدد چسب برق + 1 عدد چسب نواری شیشه ای + یک عدد چسب قطره ای مصرف شد.واقعا کاره سختی بود.جوری سیم پیچی رو اوکی کردم که رده هیچ سیمی تو اتاق نیست فقط نور مشخصه.کلا دکور بندی اتاق کاره زمان بری هست و حوصله میخاد و بودجه مناسب...تازه من هنوزم راضی نیستم...

hbmss

کاربر سایت
فضای سبز منظورت گلدونه ؟
من قدیما تو اتاقم گلدون داشتم
ولی بیجاره شده بود سطل آشغال :d هر چی گیرم میومد مینداختم تو گلدون
منم میخوام نورپردازی کنم اتاق رو ولی اول میخوام کل اتاق اماده شه و همه وسایل رو کامل جاگذاری کنم بعدش بر اساس جای وسایل نور پردازی کنم
هم آره هم نه
فعلا" یه تراریوم تهیه کردم ( کاشت گیاه در شیشه )
تو نظرم هست یه بن سای هم تهیه کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند