شکست و خراب شدن xbox 60 من کمک

sorvinho

کاربر سایت
Sep 8, 2010
4,233
نام
سروش
بنام خدا
سلام
خوبین
چند وقت بود که دی وی دی رام کنسولم وقتی خالی می رفت تو باید چند بار دکمش رو می زدی تا دوباره بیرون بیاد.بعد از مدتی این اتفاق شدید تر شد و حتما باید با یک بازی می فرستادیش تو تا دوباره دی وی دی رام دستگاه بیرون بیاد.من یکی رو دیدم که با یک چیزی مثل اهرم می نداخت کنار دی وی دی رام و درش می آورد.من اموروز اشتباهی خالی فرستادمش تو.وقتی دکمش رو زدمنیومد بیرون.آخرش من هم اهرم انداختم زیرش هر کاری کرم در نیومد کلا دور دی وی دی رامه شده خش و پوست رفتدگی!هر کاری کردم فقط چندسانت وامد بیرون ولی دیگه زیاده روی کردن اون جلد هست که هم رنگ دکمه ی بیرون اومدن دستگاه رکش روی دی وی دی رامه؟!روش نوشته xbox 360؟! اون در شرف کنده شدنهع و فقط یک تیکش هنوز وصله.شرائط خیلی بده این دی وی دی رامه نه کامل بیرون می یاد نه حتی بر می گرده تو!!!!!
کمک!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

---------- نوشته در 07:00 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:55 PM ارسال شده بود ----------

راستی این مشل کمی با لینک آموزش باز نشدن در کنسول فرق داره ها.
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=40176
کمک!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zia

کاربر سایت
Sep 17, 2006
894
خودتو نگران نکن البته جای سوال شما اینجا نبود.

درایو شما به یک سرویس احتیاج دارد کنسول باید کامل باز شود و سپس داریو را باز کنید از زیر قفل داریو را فشار دهید تا درب باز بشه به صورت دستی بعد خیلی با دقت تمیزش کنید تسمه دور موتور نیز باید تعویض بشه
اگر خودت نمی تونی بده بیرن حداکثر 10 تومن خرجشه

sorvinho

کاربر سایت
Sep 8, 2010
4,233
نام
سروش
درایو شما به یک سرویس احتیاج دارد کنسول باید کامل باز شود و سپس داریو را باز کنید از زیر قفل داریو را فشار دهید تا درب باز بشه به صورت دستی بعد خیلی با دقت تمیزش کنید تسمه دور موتور نیز باید تعویض بشه
اگر خودت نمی تونی بده بیرن حداکثر 10 تومن خرجشه
یکی بود که خودش گیم نت داشت. می گفت اگر نیازی باشه که قطعات سوخته رو تعویض کنم 60توامن تقریبا اگر قطعه نخواد و تعمیر دستی باشه 20 سی تومان!!!!
اگر کار ساده ای ممکنه یک توضیحی بدین چطوری خودم می تونم بازش کنم.یک کامپیوتر دیگه دارم که دیوی دی رامش دیدم تسمش خیلی شبیه به تسمه ی کنسوله.می تونم از تسمه ی اون استفاده کنمولی خب نمی دونم چطور درب دی وی دی رام رو باز کنم.
ممنون می شم راهنمایی کنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر