سوال در مورد Fifa 09 LIVE

Steven

کاربر سایت
Oct 24, 2007
472
آقا من با هر کی باز ی میکنم توی لیو خیلی ها رو شکست میدهم اما ناکسا همین که چند تا گلشون میزنم زرتی از بازی میرند بیرون و امتیازی من نمیگیرم ایا کاری میشه کرد ؟؟؟؟؟

اعصابم رو خورد میکنند ؟؟

حریف هم میطلبم توی لیو ؟؟؟؟:biggrin1::biggrin1::cheesygri:cheesygri

Captain Bl4ck3

کاربر سایت
Jan 9, 2009
1,113
نام
فرهاد
آقا من با هر کی باز ی میکنم توی لیو خیلی ها رو شکست میدهم اما ناکسا همین که چند تا گلشون میزنم زرتی از بازی میرند بیرون و امتیازی من نمیگیرم ایا کاری میشه کرد ؟؟؟؟؟

اعصابم رو خورد میکنند ؟؟

سوالت رو میتونستی تو این تایپک مطرح کنی.واسه هر سوال پیش پا افتادهی نمیشه که یه تایپک ایجاد کرد

آخرین ویرایش:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان

اعصابم رو خورد میکنند ؟؟

سوالت رو میتونستی تو این تایپک مطرح کنی.واسه هر سوال پیش پا افتادهی نمیشه که یه تایپک ایجاد کرد
اول از همه اون تاپیکی که شما دادی برای لیگ هست و هیچ ربطی به این قضیه نداره. در کل باید تو تاپیک خود FIFA مطرح میکردی در بخش Game نه اینکه جداگانه تاپیک بزنی.
اما جوابت خیر هیچ راهی وجود نداره و وقتی میان بیرون کاری نمیشه کرد

vahid1400

کاربر سایت
Sep 24, 2005
799
نام
وحید

اعصابم رو خورد میکنند ؟؟

شما اگه rank بازی کنید در صورتی که حریفتون از بازی خارج بشه نتیجه 3-0 به نفع شما میشه و skill point مربوط به اون بازی رو دریافت میکنید.

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
شما اگه rank بازی کنید در صورتی که حریفتون از بازی خارج بشه نتیجه 3-0 به نفع شما میشه و skill point مربوط به اون بازی رو دریافت میکنید.
توضیحی که وحیدجان دادن کاملا درسته البته من توی توضیحات خود بازی خوندم که اگر زودتر از دقیقه 15ـم کسی از بازی خارج بشه هیچ Skill Point ازش کم نمیشه و همچنین بهش اضافه هم نمیشه اما در عمل اینطوری نیست ، ظاهرا خودشون هم توی توضیحاتشون اشتباه نوشتن!

vahid1400

کاربر سایت
Sep 24, 2005
799
نام
وحید
توضیحی که وحیدجان دادن کاملا درسته البته من توی توضیحات خود بازی خوندم که اگر زودتر از دقیقه 15ـم کسی از بازی خارج بشه هیچ Skill Point ازش کم نمیشه و همچنین بهش اضافه هم نمیشه اما در عمل اینطوری نیست ، ظاهرا خودشون هم توی توضیحاتشون اشتباه نوشتن!

فکر میکنم این مورد به 5 دقیقه اول بازی محدود شده ، یه موردی که برای خود من پیش اومد این بود که حریف قبل از دقیقه 5 از بازی خارج شد و هیچ پوینتی به من اضافه نشد.(البته این امکان هم وجود داره که سرور ea در اون لحظه down شده باشه).

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر