سوالات و مشکلات PSP

Mila:D

کاربر سایت
psp 3000 که کپی دایم نمیشه!
برای هیمن قیمت psp 2000 ما رو پایین آوردید!

من همین الان یه 3000 رو کپی کردم ولی هر وقت خاموش شد باید دوباره recovery رو اجرا کرد
اینجور کپی کجا و کپی دایم 2000 کجا!

chris66001

کاربر سایت
psp 3000 که کپی دایم نمیشه!
برای همين قیمت psp 2000 ما رو پایین آوردید!

من همین الان یه 3000 رو کپی کردم ولی هر وقت خاموش شد باید دوباره recovery رو اجرا کرد
اینجور کپی کجا و کپی دایم 2000 کجا!

نه داداش اينجوري ها هم نيست الان 3000 , Go , 2000v3 هم كپي خور دائم ميشن با فريمور 6.20TN-E بدون اجراي ريكاوري مجدد

کاربر سایت
من الان یه psp 3000 6.20 گرفتم
از این کپی ها کردم که اگه خاموش بشه با recovery میشه خیلی سریع درستش کرد
اگه بخوام اینطوری که شما میگید بشه چکار کنم؟

کاربر سایت
جدیدا psp رم رو بعضی موقع ها نمیخونه
و باید یکی دوبار رم رو دربیارم و سریع دوباره بذارم تا بیاد
برای دو رم مختلف آزمایش کردم
مشکل چیه؟

chris66001

کاربر سایت
سلام من پی اس پی 2000 دارم میخوام بفروشم و یه پی اس پی گو بگیرم بنظرتون این کارو بکنم یا نه؟

من ميگم نكن همور 2000 شرف داره به Go

جدیدا psp رم رو بعضی موقع ها نمیخونه
و باید یکی دوبار رم رو دربیارم و سریع دوباره بذارم تا بیاد
برای دو رم مختلف آزمایش کردم
مشکل چیه؟

فعلا مشكلي نست ولي ممكنه رمريدرت بعد چند مدت سولفاته كنه كه خيلي كم پيش مياد يا بسوزه كه خيلي شايعه

chris66001

کاربر سایت
چقدر خرج داره تا درست بشه؟

بستگي به فروشگاه داره من چند سال پيش كه خودم چيزي از PSP بارم نبود درست كردم نو انداختم 25 تومان درصورتي كه دست دو رو با 60 تومان 100 تومان مينداختن الانم به احتمال زياد همين قيمتها هست 60 - 100

کاربر سایت
کل psp رو 150 نمیخرن!

بعضی موقع ها وقتی از بازی میخوام خارج بشم هم رو please wait میمونه و چراغ نارنجی چشمک میزنه
وقتی هم رم رو نمیخونه چراغ نارنجی چشمک میزنه
این ها به هم ربطی ندارن؟

SAEID.PSP

کاربر سایت
سلام به اساتید PSP. آقا ما psp مونو دادیم دست یکی از دوستان زحمت کشیده دستکاریش کرده جای دکمه ضربدر با دایره عوض شده. یعنی با ضبدر برمیگرده با دایره تایید می کنه. حالا چیکار کنم؟

chris66001

کاربر سایت
کل psp رو 150 نمیخرن!

بعضی موقع ها وقتی از بازی میخوام خارج بشم هم رو please wait میمونه و چراغ نارنجی چشمک میزنه
وقتی هم رم رو نمیخونه چراغ نارنجی چشمک میزنه
این ها به هم ربطی ندارن؟

نه ممكنه دستگاه قاطي كرده باشه الان 1000 منم همين جوري ميشه

سلام به اساتید PSP. آقا ما psp مونو دادیم دست یکی از دوستان زحمت کشیده دستکاریش کرده جای دکمه ضربدر با دایره عوض شده. یعنی با ضبدر برمیگرده با دایره تایید می کنه. حالا چیکار کنم؟

Recovery Menu > Registery Hacks > Button Assign كليك كه بكني بايد جاي O حرف X بياد

maziyar123

کاربر سایت
با سلام به دوستان عزیز

راستش میخواستم یه PSP بخرم ولی هیچ اطّلاعاتی ازش ندارم اگه ممکنه دوستان کمک کنن :

1 : چند مدل PSP داریم ؟
2 : کدومش بهتره ؟ تمامی مدل ها از لحاظ اجرای برنامه و بازی یه جورن ؟؟ یا هر مدلی بازی و برنامه مخصوص خودش رو میخواد ؟

3 : در حالت عادی وقتی که نو بخرم اگه فریمورش عوض نشه هیچ بازی اجرا نمیکنه ؟
4 : در حالت عادی بدون عوض کردن فریمور تمامی برنامه هایی که مربوط به psp هست مثل emulator ها روی psp اجرا میشه ؟ یا حتما باید فریمور رو عوض کرد ؟
5 : اگه دستگاه کپی خور نشه میتونه بازیها رو از micro sd اجرا کنه ؟
6 : بازیهای PS1 رو اجرا میکنه ؟
7 : راستی فرق psp با psp go چیه ؟
ببخشید اینقدر سوال کردم ممنون میشم اگه پاسخ بدین با تشکّر :x

chris66001

کاربر سایت
1 : چند مدل PSP داریم ؟

5 مدل : 1000 - 2000 - 3000 - E1000 - Go

2 : کدومش بهتره ؟ تمامی مدل ها از لحاظ اجرای برنامه و بازی یه جورن ؟؟ یا هر مدلی بازی و برنامه مخصوص خودش رو میخواد ؟

نميشه گفت كدوم خوبه ولي از نظر من 2000 - 3000 از بقيه بهترن / همه يك نوع بازي يك نوع فريمور يك نوع برنامه رو اجرا ميكنن

3 : در حالت عادی وقتی که نو بخرم اگه فریمورش عوض نشه هیچ بازی اجرا نمیکنه ؟

اگه كپي خور نشه بايد بازي ها رو از PSN دانلود كني يا از UMD استفاده كني كه بازي هاي PSN ارزونتر ميفته تو ايران

4 : در حالت عادی بدون عوض کردن فریمور تمامی برنامه هایی که مربوط به psp هست مثل emulator ها روی psp اجرا میشه ؟ یا حتما باید فریمور رو عوض کرد ؟

نه براي اونم بايد حداقل يك هن داشته باشي تا اجرا بشه مگر برنامه هاي ساين شده

5 : اگه دستگاه کپی خور نشه میتونه بازیها رو از micro sd اجرا کنه ؟

فقط بازي هاي PSN كه دانلود كردي اجرا ميشن

6 : بازیهای PS1 رو اجرا میکنه ؟

بله كلا مخصوص اينكاره

7 : راستی فرق psp با psp go چیه ؟
lpyyphylsmd4xi33zo3b.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند