سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

2taba

کاربر سایت
یه سوال دوستان ، وقتی یه تایتل آپدیت میریزین برای یکی از بازی ها از کجا می فهمین که بازی آپدیت رو شناسایی کرده؟

---------- نوشته در 06:40 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:38 PM ارسال شده بود ----------

به نام خدا​
سلام.
یک سوال داشتم:
من یک تلویزیون LED حدودا 42 یا 40 اینچ دارم، اما از بخش Settings، کنسول Xbox360 به طور خودکار 7 اینچ شناسایی می کند.
هر چند کیفیت روی 1080P است ولی دور اشیا در بازی ها منحنی و صیقلی نیست و کمی پیکسلی است و ناصاف است.
چگونه این مشکل را برطرف کنم؟؟

شما از کجا می فهمین که چند اینچ شناسایی کرده؟

pafj

کاربر سایت
سلام! اگر یه بازی که بصورت ۹۷% رایت شده رو خریداری کنم و هی‌ ارور بده که دیسک و تمیز کن و اکس‌باکس رو ریستارت بکن تنها دلیلش اینه که بازی بد رایت شده؟! کلا ۲تا بازی‌ به این صورت گرفتم که خرابه ولی‌ همهٔ‌ BurnerMax ها درسته! اگر مشکل فقط از رایت کردن باشه..که برم عوضش کنم...

آخرین ویرایش:

EMS

کاربر سایت
سلام

مدتیه که وقتی ایکس باکسم رو خاموشش می کنم تا سری بعدی که روشنش می کنم (مثلا حدود یک روز خاموش می مونه) دیسک رو که داخل دستگاه می ذارم بازی رو اجرا نمی کنه و پیغام میده (Open Try) و موتور دستگاه عمل نمی کنه و دستگاه بازی رو اجرا نمی کند. باید این عمل باز و بسته کردن دیسک رو چند بار تکرار کنم تا دیسک رو به زور بخونه. ممنون میشم یه نفر منو راهنمایی کنه تا بدونم مشکل دستگاه چیه و چطوری رفع میشه. اگر یکی آدرس تعمیرگاه مطمئن برای ایکس باکس در استان تهران سراغ داره لطفا با پی ام یا همینجا بهم اطلاع بده. مرسی
53.gif

p.h.d

کاربر سایت
سلام دوستان خطای "disk unsupported" یعنی دیسک lt2 هست؟چون دستگاه من lt3 هست میگم

یا دیسک پچ نشده یا برای التی 2 پچ شده میتونید با abgx دیسک رو چک کنید

---------- نوشته در 04:23 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:21 PM ارسال شده بود ----------

سلام! اگر یه بازی که بصورت ۹۷% رایت شده رو خریداری کنم و هی‌ ارور بده که دیسک و تمیز کن و اکس‌باکس رو ریستارت بکن تنها دلیلش اینه که بازی بد رایت شده؟! کلا ۲تا بازی‌ به این صورت گرفتم که خرابه ولی‌ همهٔ‌ BurnerMax ها درسته! اگر مشکل فقط از رایت کردن باشه..که برم عوضش کنم...

کلا دیسک های 97 درصد این مشکلات رو دارن ممکنه توی یه کنسول بدون مشکل اجرا بشه ممکنه اینجوری ارور بده در بعضی مواقع اصلا اجرا نمیشه

---------- نوشته در 04:24 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:23 PM ارسال شده بود ----------

سلام

مدتیه که وقتی ایکس باکسم رو خاموشش می کنم تا سری بعدی که روشنش می کنم (مثلا حدود یک روز خاموش می مونه) دیسک رو که داخل دستگاه می ذارم بازی رو اجرا نمی کنه و پیغام میده (Open Try) و موتور دستگاه عمل نمی کنه و دستگاه بازی رو اجرا نمی کند. باید این عمل باز و بسته کردن دیسک رو چند بار تکرار کنم تا دیسک رو به زور بخونه. ممنون میشم یه نفر منو راهنمایی کنه تا بدونم مشکل دستگاه چیه و چطوری رفع میشه. اگر یکی آدرس تعمیرگاه مطمئن برای ایکس باکس در استان تهران سراغ داره لطفا با پی ام یا همینجا بهم اطلاع بده. مرسی
53.gif

ممکنه التی بد ریخته شده باشه یا این که موتورش دچار اشکال شده باشه

EMS

کاربر سایت
ممکنه التی بد ریخته شده باشه یا این که موتورش دچار اشکال شده باشه
ممنونم برای راهنمایی.
53.gif

التی رو که خیلی وقته ریختم و تازگیا این مشکل برای دستگاه بوجود اومده. چند درصد ممکنه موتور دستگاه خراب شده باشه؟ ممکنه ایراد از دی وی دی رام باشه؟ جایی رو سراغ دارین ببرم تعمیرش کنند؟

KAMY-GAME

کاربر سایت
سلام از من موقعی که ایکسباکسم رو خریدم یه مشکلی تو تصاویر دارم . تو تصاویر روشن رگه های سفیدی به شکل x های ریز کل تصاویر رو میگیرن . مشکل از مانیتورم فک نکنم باشه چون کامپیوترم رو هم وصل کردم و این مشکلو نداره
ایراد از کابل نیست چون کابلو عوض کردم . ایراد از پورت hdmi مانیتورم نیست چون جاهاشو عوض کردم دو تا جاداره. تو رو خدا کمک کنید
مانیتورم lg w2286L ایکس باکس اسلیم. کابل هم hdmi. تو عکس هم همه جاش هست ولی جای روشن تر و دورش خط کشیدم
85325617538871466697.jpg

آخرین ویرایش:

p.h.d

کاربر سایت
اقا روش اهنگ یعنی همراه با بازی 97% روی هارد یه اهنگ هم اجرا کنم بازی بیرون نمیپره؟ میشه یه توضیح بدی؟

شما بازی 97 درصد رو روی هارد نصب میکنی بعد یه آهنگ از روی یه فلش یا هارد اجرا میکنی بعد میری توی بازی میبینی که بازی از روی هارد اجرا میشه
(دیسک باید توی درایو باشه)

---------- نوشته در 03:28 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:25 PM ارسال شده بود ----------

بچه ها من میخوام بازی رو رو هارد دستگاه نصب کنم ولی بعد از 52 درصد نصب نمیشه کسی تونسته رو هارد نصب کنه؟

منظور شما بازی خاصیه اگه نه به احتمال زیاد دیسک مشکل داره

---------- نوشته در 03:28 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:28 PM ارسال شده بود ----------

کنسول من بعد از آخرین آپدیت رسمی کند شده.مشکل چیه؟

من چیزی تا به حال نشنیدم کنسول کند شده باشه ولی باز اگه دوستان دیگه ای آپدیت کردن بگن

LAST KILLER

کاربر سایت
آقا لطفا یکی به داد من برسه داداشم پیش عصبانی بود کلید open در xbox پشت سر هم و خیلی بد میزد تا یه دفعه دستگاه خاموش شد و چراغ قرمز داد دستگاه روشن نمیشد تا اینکه نیم ساعت بعد دوباره امتحان کردم روشن شد چنذ روزی خوب کار می کرد تا اینکه دیروز پاور منبع تغذیه ی کنسول قرمز شد و ایکس باکس خاموش شد هر کاری هم میکنم روشن نمیشه
چی شده ؟ چه جوری باید درستش کنم؟؟

hoom

کاربر سایت
آقا لطفا یکی به داد من برسه داداشم پیش عصبانی بود کلید open در xbox پشت سر هم و خیلی بد میزد تا یه دفعه دستگاه خاموش شد و چراغ قرمز داد دستگاه روشن نمیشد تا اینکه نیم ساعت بعد دوباره امتحان کردم روشن شد چنذ روزی خوب کار می کرد تا اینکه دیروز پاور منبع تغذیه ی کنسول قرمز شد و ایکس باکس خاموش شد هر کاری هم میکنم روشن نمیشه
چی شده ؟ چه جوری باید درستش کنم؟؟

یکی از MOSFET هاتون سوخته ولی تعویضش کار شما نیست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند