سوالات و مشکلات برنامه PSX Download Helper

mac man

کاربر سایت
سلام دوستان
در ps5 برای نصب آپدیت بازی ها با psx باید کل دیتای بازی را دانلود کنیم ، حالا سوالم این هست که برای نصبش باید بازی را از روی کنسول پاک کنیم و دوباره نصب کنیم یا نه همون مثله نصب بازی وقتی آپدیت تو لیست دانلودهای کنسول هست عملیات نصب آپدیت بازی را با کل دیتای دانلود شده انجام بدیم ؟

نیازی به پاک کردن نیست

Skylar

Gold User
دوستان بعضی مواقع برنامه وسط نصب میپره که مجبورم برای ادامه نصب دوباره اجراش کنم.(حتی شده وسط نصب بازی چند بار برنامه رفته)

مشکل نرم افزاریه یا عیب از کابل یا نته؟

آخرین ویرایش:

mac man

کاربر سایت
دوستان بعضی مواقع برنامه وسط نصب میپره که مجبورم برای ادامه نصب دوباره اجراش کنم.(حتی شده وسط نصب بازی چند بار برنامه رفته)

مشکل نرم افزاریه یا عیب از کابل یا نته؟

تب رو عوض کن.
روی تبی که لینک میاد نباش

milad3d

کاربر سایت
دوستان من لینک بازی رو گرفتم...میخوام از سایتای داخلی دانلود کنم...
سایت معرفی میکنین به روز باشه؟
بعد ریجن بازی رو از کجا متوجه بشم؟این کد اوله بازیه EP0002-PPSA02050

wwewwe

کاربر سایت
دوستان من لینک بازی رو گرفتم...میخوام از سایتای داخلی دانلود کنم...
سایت معرفی میکنین به روز باشه؟
بعد ریجن بازی رو از کجا متوجه بشم؟این کد اوله بازیه EP0002-PPSA02050

سایت p30day سایت خوبی هستش
EP نشون دهنده ریجن اروپا هستش. UP نشون دهنده ریجن آمریکا هستش.
با توجه به اینکه فایل اصلی و آپدیت، در نسخه PS5 از هم جدا نیست، حتماً دقت کنین که ورژن جدید رو دانلود کنین
برای فهمیدن ورژن بازی، بر روی بازی دکمه استارت رو زده و وارد INFORMATION شده و ورژن بازی رو مشاهده کنین بعد اقدام به دانلود از سایت کنین

دانلود بازی کلد وار Call of Duty Cold War برای PS5

mac man

کاربر سایت
درود دوستان،
منبعی واسه دانلود دیتای ریجن ترکیه سراغ دارین؟

منبع که نیست.
کد رو از psx بگیر روی آیکون بازی هم information رو بزن و ببین چه آپدیتی هست بعد تو سایت های ایرانی بگرد.
چون بستگی به بازی داره .
برای ترکیه یا آمریکاست یا اروپا .
بازی immoratl fynx هم امروز دانلود کردم ریجن نداشت و دیتا برای همه ریجن ها یکسان بود .
اما فک کنم برای بازی stray آمریکا بود و بازی avengers اروپا.
اما میگن دیتا یکی شده و دیگه مهم نیست با اینحال خوشم نمیاد 50 گیگ رو هوا دانلود کنم که بریزه یا نه

amir200h

کاربر سایت
منبع که نیست.
کد رو از psx بگیر روی آیکون بازی هم information رو بزن و ببین چه آپدیتی هست بعد تو سایت های ایرانی بگرد.
چون بستگی به بازی داره .
برای ترکیه یا آمریکاست یا اروپا .
بازی immoratl fynx هم امروز دانلود کردم ریجن نداشت و دیتا برای همه ریجن ها یکسان بود .
اما فک کنم برای بازی stray آمریکا بود و بازی avengers اروپا.
اما میگن دیتا یکی شده و دیگه مهم نیست با اینحال خوشم نمیاد 50 گیگ رو هوا دانلود کنم که بریزه یا نه

ممنونم. ورژن اروپا یا همون EP واسه ترکیه س

milad3d

کاربر سایت
سایت p30day سایت خوبی هستش
EP نشون دهنده ریجن اروپا هستش. UP نشون دهنده ریجن آمریکا هستش.
با توجه به اینکه فایل اصلی و آپدیت، در نسخه PS5 از هم جدا نیست، حتماً دقت کنین که ورژن جدید رو دانلود کنین
برای فهمیدن ورژن بازی، بر روی بازی دکمه استارت رو زده و وارد INFORMATION شده و ورژن بازی رو مشاهده کنین بعد اقدام به دانلود از سایت کنین

دانلود بازی کلد وار Call of Duty Cold War برای PS5
فقط واسه شما دانلود از این سایت نیم بها هست؟واسه من با ایرانسل کامل حساب شد😔

Omid.f

کاربر سایت
دوستان من الان وارزون ورژن ۱.۲۰ نصب دارم و یه آپدیت ۱۲ گیگی اومده برام و از سایت p30day ورژن ۱.۲۱ را دانلود کردم ولی فکر میکنم چون ورژن ها یکی نیست نمیشه نصب کرد و عرور میده داخل کنسول مینویسه can't install
برنامه PSX Download Helper داخل تب که لینک میاد همه چی درسته یعنی برنامه کار خودشو میکنه مشکلی نداره
بازیه وارزون هم میخام پاک کنم که دوباره نصب کنم مینویسه با cold War و مدرن وارفار یسری چیز دیگه پاک میشه و کلی حجم نشون میده برای پاک شدن در صورتی که حجم وارزون حدود ۱۰۰ گیگه
الان باید چکار کنم که بخام با PSX Download Helper بتونم نصب کنم ؟
باتشکر

mac man

کاربر سایت
آقا این مشکل سرعت انتقال پایین با psx کسی نمیدونه چجوری حل کنیم؟ هم کابلم اوکیه، هم کارت شبکه، هم ...

من همه روش ها رو امتحان کردم بیشتر از 10 یا 15 مگ نمیشه.
احتمال زیاد کارت شبکه سیستمم 1000 نیست شاید واسه شما هم همینجوری باشه .
وگرنه مودم . کابل مطمعن هستم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند